Towarzystwo Przyjaciół Rzek
Iny i Gowienicy

Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
Sprawy naszego towarzystwa

TEMAT: Naszywka TPRIiG

O:Naszywka TPRIiG 14 lata 2 miesiąc temu #1581

  • Mirosław Kowalczuk
  • Mirosław Kowalczuk Avatar
Nawet przez chwilę nie pomyślałem aby naszywką naszego towarzystwa rozdawać osobą z poza niego i wydawało mi się to oczywiste. Z uwagi na fakt, że jest nas spora gromadka przed wysłaniem zamówienia przy nazwiskach w pierwszym poście tematu wstawię znak TPRIiG przy członkach i to te osoby otrzymają zamówione naszywki. Co do nr, nazwy - osobiście uważam to za zbędny dodatek tym bardziej jak każdy zacznie naszywać na logo różnymi kolorami nici nr o ciekawych kształtach i stylach haftu. Wierzę w Wasze zdolności manualne ale jednolitość wizerunku musi być zachowana.

Jestem za logo bz nr. a jeśli ktoś chce to proszę bardzo jego wola.

W piątek na nasze zebranie proszę przynieść kasę za zamówione naszywki- ktoś zrobi jeden przelew na podany przez Marka nr konta i będzie finał sprawy. Oczywiście uważamy że jest to Marku -1- edycja naszywek naszego logo. Jak będą jeszcze chętni to chyba jeszcze załatwisz sprawę?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Naszywka TPRIiG 14 lata 2 miesiąc temu #1582

  • Mirosław Kowalczuk
  • Mirosław Kowalczuk Avatar
Nadesłana 2 wersja naszywki z adresem internetowym

logotptiignaszywka-mae.jpg



WYBIERAJMY KTÓRĄ ZAMAWIAMY ???

Załączniki:
Ostatnio zmieniany: 10 lata 3 miesiąc temu przez Mirosław Kowalczuk.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Naszywka TPRIiG 14 lata 2 miesiąc temu #1583

  • Adam Ratajczyk
  • Adam Ratajczyk Avatar
Panie Mirku co do mojej osoby i kolegi Tomka Borusa to wysłaliśmy na adres Towarzystwa deklarację przynależności do TPRIIG około 16 stycznia tego samego dnia poszedł przelew na konto towarzystwa. około tygodnia temu dzwoniłem do Pana Artura z zapytaniem czy doszły nasze deklaracje jednak Pan Artur poinformował mnie że jeszcze nie dotarły(nasza kochana Poczta Polska). nie wiem jak wygląda sprawa teraz ale w piątek będę na spotkaniu to w razie czego mogę wziąść jeszcze raz deklarację swoją i kolegi tomka. Chyba że ma Pan Panie Mirku taką informacje że dotarły nasze deklaracje.
Pozdrawaim
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Naszywka TPRIiG 14 lata 2 miesiąc temu #1584

  • Mirosław Kowalczuk
  • Mirosław Kowalczuk Avatar
Znaki ? przy waszych nazwiskach postawiłem ale spokojnie Adamie. Dziś powinienem mieć potwierdzenie od naszej Koleżanki skarbniczki czy wszystko jest OK.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Naszywka TPRIiG 14 lata 2 miesiąc temu #1585

  • Adam Ratajczyk
  • Adam Ratajczyk Avatar
To fajnie:) jeszcze miałbym prośbę jeżeli będzie Pan cos wiedział to jak można poproszę o info. a co do naszywki to ja jestem za wersją z wyszytą stroną internetową:) pieniądze za naszywki bedę miał w piątek. i jeszcze jedno pytanko na której sali w gminie jest spotkanie.
Pozdrawaim i sorki że zboczyłem troszkę z tematu naszywki:)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Naszywka TPRIiG 14 lata 2 miesiąc temu #1586

  • Michał Juszczak
  • Michał Juszczak Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Salmo trutta
  • Posty: 166
  • Thank you received: 18
  • Oklaski: 9
Witam panie Mirku raczej lepsza mi się zdaje pierwsza ( ze stroną towarzystwa).
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Nasi Sponsorzy

Copyright © Towarzystwo Przyjaciół Rzek Iny i Gowienicy 2024
Wdrożenie strony: Jacek Nadolny w oparciu o CMS Joomla

Strona zbudowana w oparciu o szablon
TFJ Green - Joomla 3 Templates