Towarzystwo Przyjaciół Rzek
Iny i Gowienicy

Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
Giełda
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Pas wzmacniający kręgosłup

Pas wzmacniający kręgosłup 13 lata 1 miesiąc temu #3856

  • Mirosław Kowalczuk
  • Mirosław Kowalczuk Avatar
Mój znajomy z forum "BAŁT" ma do sprzedania jeszcze kilka pasów wzmacniających kręgosłup (tzw. pas lędźwiowy) amerykańskiej firmy Cabelas. Pasy są nowe, w folii. Jest bardzo przydatny gadżet przy wielogodzinnym łowieniu lub dla osób które po prostu narzekają na bóle kręgosłupa. Wiele osób wykorzystuje je również podczas cięższych prac, np. wokół domu (ja w swoim rąbałem drzewo).
Rozmiary: L/XL (do 108cm), 2XL/3XL (do 115 cm), 4XL/5XL (do 130 cm). Każdy z pasów ma wbudowaną gumę, dzięki której pas nie będzie krępował Waszych ruchów.
Cena wraz z wysyłką to 43zł. bardzo podobne pasy na pewnej stronie z aukcjami kosztują nawet 100 zł.
Gdyby ktoś z was był zainteresowany zakupem proszę kontaktować się ze sprzedającym Damianem Kwiatkowskim adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript." class="bbcode_url" rel="nofollow" target="_blank">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ostatnio zmieniany: 13 lata 1 miesiąc temu przez Mirosław Kowalczuk.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Pas wzmacniający kręgosłup 13 lata 1 miesiąc temu #3857

  • Artur Pietrzak
  • Artur Pietrzak Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • RZECZNY ŁAZĘGA
  • Posty: 122
  • Oklaski: 6
Dobra rzecz.Swego czasu szukałem takiego pasa.Biorę:)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1

Nasi Sponsorzy

Copyright © Towarzystwo Przyjaciół Rzek Iny i Gowienicy 2024
Wdrożenie strony: Jacek Nadolny w oparciu o CMS Joomla

Strona zbudowana w oparciu o szablon
TFJ Green - Joomla 3 Templates