Towarzystwo Przyjaciół Rzek
Iny i Gowienicy

Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
A my tu gadu - gadu

TEMAT: Jesteś Nowy ? Przywitaj się w tym wątku!

Jesteś Nowy ? Przywitaj się w tym wątku! 7 lata 3 miesiąc temu #8104

  • trzask
  • trzask Avatar
  • Offline
  • Fresh Boarder
  • Posty: 2
  • Thank you received: 1
  • Oklaski: 0
Witam , mam na imie Marcin od wczoaj jestem urzytkownikiem forum. Pochodze ze Swinoujscia gdzie od wielu lat uganiam sie za morskimi okoniami , szczupakami zarowno na naszych wodach jak i wodach naszych zachodnich sasiadow. Ostatnio postanowilem sprobwac swoich sil nad rzeka . Z racji tego iz praktycznie cale dziecinstwo spedzilem nad brzegiem Gowienicy w miejscowosci Widziensko , moj wybor padl na wlasnie ta wode. Szukajac informacji natrafilem na forum. Chcialbym sie dowiedziec w jaki sposob moge zostac czlonkiem towarzystwa , a takze jak uzyskac niezbedne pozwolenia uprawniajace do polowow na tej rzece. Oczywsiscie jestem chetny do pomocy. Pozdrawiam
STAY SAFE....and CALM...IT s OUR PRIORITY
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Jesteś Nowy ? Przywitaj się w tym wątku! 7 lata 3 miesiąc temu #8107

  • Artur Furdyna
  • Artur Furdyna Avatar
  • Offline
  • Prezes TPRIiG
  • Posty: 1483
  • Thank you received: 179
  • Oklaski: 109
Witaj Marcinie!
Cieszymy się z Twojego zainteresowania tym co robimy. Skoro, jak piszesz, znasz jedną z "naszych" rzek, Twoja pomoc byłaby dla nas cenna. Zanim wstąpisz w nasze szeregi, chcielibyśmy Cię poznać nieco.
Jednym z elementów tego poznania są zasady naszego forum, gdzie nie posługujemy się z zasady pseudonimami, tylko otwarcie ujawniamy swoje imiona i nazwiska. W pewnych jednak przypadkach czynimy odstępstwa, jeśli są ku nim ważne powody, prywatne, lub inne. Ale musi to rozstrzygnąć nasz zarząd.
Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego.
Pozdrowienia
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Jesteś Nowy ? Przywitaj się w tym wątku! 7 lata 3 miesiąc temu #8110

  • trzask
  • trzask Avatar
  • Offline
  • Fresh Boarder
  • Posty: 2
  • Thank you received: 1
  • Oklaski: 0
Witam !!!
Dziekuje za odpowiedz . Probowalem zmienic swoj Nick na imie i nazwisko , ale jest to niemozliwe. Wchodzac w moj profil bez problemu mozna zobaczyc moje dane. Nie mam nic do ukrycia :cheer: . Co do kontaktu bezposredniego to w chwili obecnej przebywam na morzu. Pod koniec grudnia bede w domu, takze chetnie sie spotkam . Pozdrawiam
STAY SAFE....and CALM...IT s OUR PRIORITY
Ostatnio zmieniany: 7 lata 3 miesiąc temu przez trzask.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Artur Furdyna

Nasi Sponsorzy

Copyright © Towarzystwo Przyjaciół Rzek Iny i Gowienicy 2024
Wdrożenie strony: Jacek Nadolny w oparciu o CMS Joomla

Strona zbudowana w oparciu o szablon
TFJ Green - Joomla 3 Templates