Towarzystwo Przyjaciół Rzek
Iny i Gowienicy

Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
Czego brakuje na stronie i forum
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Zdjęcia z galerii.

Zdjęcia z galerii. 15 lata 4 miesiąc temu #121

Fotogaleria, komentarze.
Noszę się z zamiarem wprowadzenia takiego tematu na naszym forum. Dlatego mam pytanie do Jacka Nadolnego. Myślę, że wielu z nas zainteresowanych jest możliwością oceniania zdjęć w fotogalerii. Jeżeli takiej nie ma, to może uda się to zrobić. A jeżeli pod zdjęciem można byłoby zamieszczać komentarze to byłby w tym przypadku mój szczyt marzeń(mam nadzieję, że i kolegów). :)
Na tę chwilę znalazłem kilka zdjęć wartych oceny i paru słów.
Dla jednych byłoby to swoiste wyróżnienie a dla drugich uwagi negatywne oczywiście bez złośliwości, bodźcem do pracy nad warsztatem fotograficznym.
Jak to widzicie koledzy? Może Ty Jacku będąc autor stron internetowych masz lepszy pomysł w tym temacie. Wszelkie sugestie mile widziane.
K.I.
„Nie ma granic tego, co można osiągnąć, jeśli się nie dba komu zostanie przypisana zasługa”
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Zdjęcia z galerii. 15 lata 4 miesiąc temu #123

  • Mirosław Kowalczuk
  • Mirosław Kowalczuk Avatar
Popieram Kolegę Krzysztofa - i mam tą świadomość, że dotychczas zamieszczone przez moją skromną osobę zdjęcia w naszej galerii mają wiele do życzenia w porównaniu do fotek zamieszczonych przez Jacka Nadolnego jeśli chodzi o ich styl - jakość. Na początek zamieściłem to co miałem i sukcesywnie będę je wymieniał. Uważam, że na początek te które są obecnie mimo wszystko dodały kolorów na naszej stronie. Sztuki wykonywania zdjęć każdy z nas latami będzie się uczył a i tak do doskonałości będzie daleko. Zależy to od wielu czynników 1-szy. i najistotniejszym jest sprzęt, którym robimy zdjęcia.

Jak coś nie tak to Panowie i Panie pisać śmiało, które zdjąć z galerii.
Nadal czekam na Wasze fotki z waszych wypraw !!!

Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Zdjęcia z galerii. 15 lata 4 miesiąc temu #125

  • jaceknadolny
  • jaceknadolny Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Prosto do celu
  • Posty: 11
  • Oklaski: 1
Koledzy, widzę, że czytacie mi w myślach. Planowałem uruchomienie systemu komentarzy w naszej galerii. I nic się w tych planach nie zmieniło.
Niestety teraz z czasem krucho, za dużo go ostatnio poświęciłem nowemu FORS.
Trzeba teraz zająć się poważniejszymi sprawami, pracą.
Cierpliwości. Komentowanie zdjęć wdrożę niebawem. "Nie od razu Kraków zbudowano."
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Zdjęcia z galerii. 15 lata 4 miesiąc temu #127

Ponadto, co napisałem wcześniej, wierzę, że taka zmiana zwiększy poczytność i zainteresowanie naszą stroną. ;)

Jacku nikt Ciebie nie pogania. Jesteśmy cierpliwi. Długi czas uczyliśmy się tej cierpliwości, tak że "spoko". Chyba tak się teraz mówi:)
Pozdrawiam i współczuję a zarazem życzę cierpliwości i wyrozumiałości na Forsie. Z tego co widzę musi Tobie być tam ona bardzo potrzebna. ;)
„Nie ma granic tego, co można osiągnąć, jeśli się nie dba komu zostanie przypisana zasługa”
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Nowa galeria 14 lata 4 miesiąc temu #1120

  • jaceknadolny
  • jaceknadolny Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Prosto do celu
  • Posty: 11
  • Oklaski: 1
Cześć,
skończyłem prace nad nową galerią (zdjęcia przykładowe):

http://www.tpriig.pl/galeria.html

Mirek, pasek z ikonkami - narzędziami do tworzenia kategorii i wczytywania zdjęć znajduje się miejscu z poprzedniej galerii.

Stara galeria zostaje tak jak jest (jako archwium).
Nowe zdjęcia dodajecie już do nowej galerii.

Dodatkowo nowa galeria posiada funkcję komentowania każdego zdjęcia.
Komentarze mogą wpisywać tylko zarejestrowane i zalogowane osoby.
Ostatnio zmieniany: 14 lata 4 miesiąc temu przez jaceknadolny.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Zdjęcia z galerii. 14 lata 4 miesiąc temu #1121

  • Mirosław Kowalczuk
  • Mirosław Kowalczuk Avatar
WIELKIE Dzięki Jacku

Dodawanie zdjęć i kategorii rozumiem, że działa na takiej samej zasadzie jak wcześniej.

Piękne fotki zamieściłeś

Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2

Nasi Sponsorzy

Copyright © Towarzystwo Przyjaciół Rzek Iny i Gowienicy 2024
Wdrożenie strony: Jacek Nadolny w oparciu o CMS Joomla

Strona zbudowana w oparciu o szablon
TFJ Green - Joomla 3 Templates