Towarzystwo Przyjaciół Rzek
Iny i Gowienicy

Wiosenne Sprzątanie Świata 18 kwietnia 2009 r.

Łotwa, Litwa, Estonia oraz Petersburg zaproponowały wspólne sprzątanie przed Dniem Ziemi. Fundacja „Nasza Ziemia” i FUNDACJA "SPRZĄTANIE ŚWIATA -POLSKA" przyłączają  się do tej inicjatywy - 18 kwietnia sprzątają brzegi Wisły w Warszawie.

Wiosenne Sprzątanie Świata 18 kwietnia 2009 r.

Towarzystwo Przyjaciół Rzek Iny i Gowienicy również kolejny rok przyłącza się do tej coraz powszechniejszej akcji. Organizatorzy pragną by w Polsce sprzątanie skupiło się na oczyszczaniu jezior, rzek, strumyków, stawów - wszelkich zbiorników wodnych i ich brzegów.
My kolejny raz posprzątamy brzegi Iny w okolicach Goleniowa. Zasięg naszych prac będzie zależny od ilości chętnych do pomocy. W zeszłym roku zebraliśmy kilkadziesiąt worków. Marzeniem organizatorów jest, by tłumy sprzątających
nie miały co zbierać.
Po sprzątaniu będzie na polu biwakowym koło basenu odkrytego ognisko z możliwością upieczenia kiełbasy. W akcji pomaga nam znów dyrekcja MOSIR Goleniów, która dostarcza worki i wywozi zebrane śmieci.
Wszystkich chętnych do pomocy zapraszamy na wiosenny spacer z workiem brzegami Iny w dniu 18 kwietnia o godzinie 7.00 na pole biwakowe koło basenu odkrytego.

Towarzystwo Przyjaciół Rzek Iny I Gowienicy
Artur Furdyna

Nasi Sponsorzy

Copyright © Towarzystwo Przyjaciół Rzek Iny i Gowienicy 2022
Wdrożenie strony: Jacek Nadolny w oparciu o CMS Joomla

Strona zbudowana w oparciu o szablon
TFJ Green - Joomla 3 Templates