Towarzystwo Przyjaciół Rzek
Iny i Gowienicy

Uaktualnienie danych członków TPRIiG

PRZYPOMNIENIE - Zarząd TPRIiG planuje w najbliższym czasie i na lata przyszłe wiele działań, które skupiają się na pozyskaniu środków umożliwiających naszemu towarzystwu

realizację planowanych działań na rzecz naszych statutowych rzek. Wiele z tych spraw wymaga Waszej akceptacji. Jesteśmy również ciekawi waszych opinii i czekamy na wasze uwagi i sugestie. Niestety wielu z Was składając deklaracje członkowskie nie podało adresów zamieszkania, nr telefonów czy bardzo pomocnych adresów poczty e-mail co umożliwiłoby jakikolwiek kontakt z wami. Najbardziej pomocnym w komunikacji z wami byłby adres poczty e-mail i skyp.
W czasach powszechnego dostępu do sieci internet wiele spraw można załatwiać niekoniecznie uczestnicząc w Naszych co miesięcznych zebraniach członkowskich. Można poprzez skyp przeprowadzić konferencję w której udział wezmą członkowie z najdalszych zakątków naszego kraju. Dlatego zwracam się do was z prośbą o przesłanie waszych aktualnych danych adresowych i kontaktowych do naszej Koleżanki Mirki na podany adres skrzynki pocztowej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pozdrawiam- Mirek

Nasi Sponsorzy

Copyright © Towarzystwo Przyjaciół Rzek Iny i Gowienicy 2023
Wdrożenie strony: Jacek Nadolny w oparciu o CMS Joomla

Strona zbudowana w oparciu o szablon
TFJ Green - Joomla 3 Templates