Towarzystwo Przyjaciół Rzek
Iny i Gowienicy

Moratorium na MEW!

5 listopada 2009 godzina 12.00 Ogólnopolska Manifestacja! Każdy wędkarz widzi, jakie skutki daje zabudowa i regulacja rzek dla naszych łowisk. Czas powiedzieć STOP REGULACJOM I BUDOWIE MEW.

W WIĘKSZOSCI MIAST WOJEWÓDZKICH W KRAJU ODBĘDZIE 5 LISTOPADA O GODZINIE 12.00 MANIFESTACJA POPIERAJĄCA MORATORIUM NA BUDOWĘ MEW.

Mile widziani wszyscy świadomi wędkarze i miłośnicy naszej przyrody, a także Ci, którzy nie chcą by ich podatki były konsumowane przez wąską grupę cwaniaków.

Imprezy będą się składać z części merytorycznej, podczas której uczestnicy zapoznają się z najnowszymi doniesieniami na temat „opłacalności” hydroenergetyki oraz konferencji prasowej. Wcześniej marszałkom i innym urzędnikom wręczone zostaną petycje. Mamy nadzieję, że ta manifestacja naszego sprzeciwu wobec destrukcji naszej przyrody otworzy oczy społeczeństwu oraz decydentom na prawdziwe koszty ekonomiczne i środowiskowe tych inwestycji, które ponosi każdy Polak!!!
Manifestacje w miastach, gdzie nie podano miejsca będą wyznaczone po podaniu tej informacji, chętni proszeni o kontakt z podanymi organizatorami. Do akcji włączył się też ZO PZW Koszalin, miejsce do wiadomości od prezesa Nyka.
Organizatorzy liczą na liczne uczestnictwo wędkarzy. Walczymy o naturalne wody dla siebie i przyszłych pokoleń.

Artur Furdyna

Miejsce spotkania grupy szczecińskiej i kontakt:
Szczecin/Zachodniopomorskie -Wały Chrobrego Przed statkiem Ładoga
Artur FurdynaTel. 600 889 613 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

czytaj więcej: www.stopprzegradzaniurzek.info

Nasi Sponsorzy

Copyright © Towarzystwo Przyjaciół Rzek Iny i Gowienicy 2022
Wdrożenie strony: Jacek Nadolny w oparciu o CMS Joomla

Strona zbudowana w oparciu o szablon
TFJ Green - Joomla 3 Templates