Towarzystwo Przyjaciół Rzek
Iny i Gowienicy

Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
Sprawy naszego towarzystwa

TEMAT: Projekt "Posadź drzewo nad rzeką, daj rybom cień""

O:Projekt "Posadź drzewo nad rzeką, daj rybom cień 14 lata 20 godzin temu #2497

  • Mirosław Kowalczuk
  • Mirosław Kowalczuk Avatar
andrzej matusiak napisał:
Będę. Czy zabrać szpadel?

andrzej

koniecznie
Ostatnio zmieniany: 13 lata 11 miesiąc temu przez Mirosław Kowalczuk.
Temat został zablokowany.

O:Projekt"Posadź drzewo nad rzeką, daj rybom cień" 14 lata 18 godzin temu #2498

  • Igor Olejnik
  • Igor Olejnik Avatar
Ja mam niesprawna prawa reke ale jesli moge sie przydac w takim stanie to chetnie wpadne.
Ostatnio zmieniany: 13 lata 11 miesiąc temu przez Mirosław Kowalczuk.
Temat został zablokowany.

O:Projekt"Posadź drzewo nad rzeką, daj rybom cień" 14 lata 7 godzin temu #2499

  • Krzysztof Kłos
  • Krzysztof Kłos Avatar
czy moje ręce ze szpadlem przydadzą się o 17:20 bo do 17tej pracuje :)?
Ostatnio zmieniany: 13 lata 11 miesiąc temu przez Mirosław Kowalczuk.
Temat został zablokowany.

O:Projekt"Posadź drzewo nad rzeką, daj rybom cień" 13 lata 11 miesiąc temu #2514

  • Krzysztof Kłos
  • Krzysztof Kłos Avatar
Przez mojego niesamowitego pecha który ostatnio mnie prześladuje, np. zabranie dowodu rejestracyjnego 2 godziny przed sprzedażą auta:), dziś niestety mój pracownik dał wypowiedzenie i pewnie pracować będę do późna,więc moja obecność podczas dzisiejszego sadzenia drzewek stoi pod wielkim znakiem zapytania. :( :(
Ostatnio zmieniany: 13 lata 11 miesiąc temu przez Krzysztof Kłos.
Temat został zablokowany.

O:Projekt "Posadź drzewo nad rzeką, daj rybom cień 13 lata 10 miesiąc temu #2684

  • Mirosław Kowalczuk
  • Mirosław Kowalczuk Avatar
W dniu 29 czerwca 2010 (wtorek) o godz. 11:00 przy moście na rzece Inie ul. Szczecińska w Goleniowie nastąpi wkopanie tablicy dotyczącej programu a tym samym jego oficjalne zakończenie. Będą przedstawiciele Zarządu Melioracji, Z-ca Burmistrza Gminy Goleniów i zaproszeni goście. Prosimy o liczne uczestnictwo Kolegów i Koleżanek z TPRIiG.
Temat został zablokowany.

O:Projekt "Posadź drzewo nad rzeką, daj rybom cień 13 lata 10 miesiąc temu #2705

  • Artur Furdyna
  • Artur Furdyna Avatar
  • Offline
  • Prezes TPRIiG
  • Posty: 1483
  • Thank you received: 179
  • Oklaski: 109
Dziękuje wszystkim kolegom, którzy znaleźli czas, by pomóc zakończyć nasz drugi projekt. NA spotkaniu/warsztatach byli Burmistrz Zajko, Dyrektor ILO Małgorzata Tkaczyk, przedstawiciel OT Goleniów ZZMIUW Bogdan Dwornik, z Nadleśnictwa Goleniów Bartosz Racławski, wydział Ochrony Środowiska UGIM Goleniów Aneta Mucha oraz media w osobie redaktor Agnieszki Tarczykowskiej oraz kamera TV w rękach Jacka Panka oraz Leszek Jakimowicz. Nasza grupa dzięki takim działaniom jest coraz lepiej widoczna w regionie i o to chodzi, bowiem tylko tą drogą możemy skutecznie wpłynąć na świadomość mieszkańców. Bez ich zrozumienia i poparcia nie damy rady z naszymi głównymi zadaniami, to jest ochroną naszych rzek.
Dziękuję wszystkim, zarówno tym, ,którzy byli dziś, jak i tym, którzy przyłożyli ręce do realizacji naszych projektów. Zaczynam wierzyć, że stać na większe wyzwania.
Artur Furdyna







Ostatnio zmieniany: 13 lata 9 miesiąc temu przez Mirosław Kowalczuk.
Temat został zablokowany.

Nasi Sponsorzy

Copyright © Towarzystwo Przyjaciół Rzek Iny i Gowienicy 2024
Wdrożenie strony: Jacek Nadolny w oparciu o CMS Joomla

Strona zbudowana w oparciu o szablon
TFJ Green - Joomla 3 Templates