Towarzystwo Przyjaciół Rzek
Iny i Gowienicy

Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
Sprawy naszego towarzystwa

TEMAT: Projekt "Posadź drzewo nad rzeką, daj rybom cień""

O:Projekt "Posadź drzewo nad rzeką, daj rybom cień"" 13 lata 9 miesiąc temu #2723

  • Artur Furdyna
  • Artur Furdyna Avatar
  • Offline
  • Prezes TPRIiG
  • Posty: 1483
  • Thank you received: 179
  • Oklaski: 109
Rozmawiałem z kierownikiem TO ZZMIUW w Goleniowie. Jesienią dosadzimy w te miejsca drzewa. Jak je zabezpieczyć to inna sprawa. Wiem, że wykonawca był poinformowany o drzewach. Trzeba będzie zapytać Pana Burmistrza, także partnera i patrona naszych działań, jak to widzi- wykaszanie bezmyślne. Na pewno kilka drzewek przetrwa, ale szkoda całej naszej pracy. Cóż, w takim kraju mieszkamy.....
Temat został zablokowany.

O:Projekt "Posadź drzewo nad rzeką, daj rybom cień"" 13 lata 9 miesiąc temu #2724

Szlag człowieka może trafić. Chyba żyjemy w kraju gdzie jeśli
nie otoczy czegoś drutem kolczstym lub nie podłączy do 220V
to nie ma to prawa przeżyć.Jedyną alternatywą na przyszłość
jest chyba zabezpieczenie posadzonych drzewek min. 3 palikami.
Andrzej
Temat został zablokowany.

O:Projekt "Posadź drzewo nad rzeką, daj rybom cień"" 13 lata 9 miesiąc temu #2727

  • Artur Furdyna
  • Artur Furdyna Avatar
  • Offline
  • Prezes TPRIiG
  • Posty: 1483
  • Thank you received: 179
  • Oklaski: 109
Dodatkowe info o naszych działaniach:http://www.mojesilnedrzewo.pl/program/blog/Drzewanadrzekami/gallery.view/id/179
Temat został zablokowany.

O:Projekt "Posadź drzewo nad rzeką, daj rybom cień"" 13 lata 9 miesiąc temu #2736

  • Mirosław Kowalczuk
  • Mirosław Kowalczuk Avatar
W dniu wczorajszym wybrałem się nad Inę za oczyszczalnię w Goleniowie. Na całej długości aż do mostu na A3 wykoszono skarpy wałów. Byłem niezmiernie szczęśliwi widząc pięknie rosnące olchy, które sadziłem w tym miejscu z kolegami. Paliki się zachowały a obok nich nasze silne drzewka. Może uchowają się i dadzą za kilka lat tak potrzebny cień dla stworzeń żyjących w nurtach naszej rzeki.



Temat został zablokowany.

O:Projekt "Posadź drzewo nad rzeką, daj rybom cień"" 13 lata 8 miesiąc temu #2756

  • Mirosław Kowalczuk
  • Mirosław Kowalczuk Avatar
Temat został zablokowany.

O:Projekt "Posadź drzewo nad rzeką, daj rybom cień"" 13 lata 8 miesiąc temu #2757

  • Artur Furdyna
  • Artur Furdyna Avatar
  • Offline
  • Prezes TPRIiG
  • Posty: 1483
  • Thank you received: 179
  • Oklaski: 109
Cóż. Mamy nauczkę na przyszłość. Szkoda, że realizator programu nie pokazał zachowanych sadzonek w okolicy działek i poniżej, gdzie ludzie pięknie przyłączyli się do akcji i drzewka rosną.
Temat został zablokowany.

Nasi Sponsorzy

Copyright © Towarzystwo Przyjaciół Rzek Iny i Gowienicy 2024
Wdrożenie strony: Jacek Nadolny w oparciu o CMS Joomla

Strona zbudowana w oparciu o szablon
TFJ Green - Joomla 3 Templates