Towarzystwo Przyjaciół Rzek
Iny i Gowienicy

Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
Sprawy naszego towarzystwa

TEMAT: KONKURS RYBY NASZYCH RZEK

KONKURS RYBY NASZYCH RZEK 11 lata 1 miesiąc temu #6082

Mirosław Kowalczuk napisał:
Zakończyła się IV edycja konkursu organizowanego przez nasze towarzystwo Ryby Naszych Rzek 2012. Podczas VI edycji zawodów Troć Iny 2013r wręczono nagrody dla kolegów biorących udział w konkursie. Do konkursu napłynęły 2 zgłoszenia od Adama Ratajczyka TPRIiG oraz Marcina Łukaszewskiego TPRIiG. www.tpriig.pl/wedkarstwo/konkurs
Nasi Koledzy za udział w konkursie zostali nagrodzeni z rąk Prezesa TPRIiG Artura Furdyny wysokiej klasy wędziskami spinningowymi.



No cóż węglóweczka firmy "Blazer" Spin45 Black Peakock 3,00m wydawał się naprwdę piękny i mocny ale nie było mi dane długo się nim nacieszyć. i dzisiejszego dnia został poddany pierwszy raz bezpośredniej próbie na raczej przypadkowym i nieporządanym zębatym przeciwniku.
Niestety próby nie udało mu się przejść. Musiał mieć wadę bo przy mocniejszym szarpnięciu szczupaczka ok 70-75 cm pękł (a raczej złamał się ) ok 80 cm od końca szczytówki :( Szkoda ale cóz życie. Łatwo przyszło łatwo poszło :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

KONKURS RYBY NASZYCH RZEK 11 lata 1 miesiąc temu #6084

  • Mirosław Kowalczuk
  • Mirosław Kowalczuk Avatar
Masz pecha kolego do nowego sprzętu bo do łowienia ryb raczej nie ;)
Wędki węglowe to bardzo delikatny sprzęt na uszkodzenia mechaniczne. Wystarczy jedna rysa na blanku aby podczas łowienia doszło do uszkodzenia-złamania. Jest natomiast bardzo mocny na ugięcia co nie znaczy nie zniszczalny.
Trudno oceniać kto tu zawinił? Porozmawiaj z Arturem może uda się wymienić uszkodzony element.
Ostatnio zmieniany: 11 lata 1 miesiąc temu przez Mirosław Kowalczuk.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

KONKURS RYBY NASZYCH RZEK 11 lata 2 tygodni temu #6095

  • Mirosław Kowalczuk
  • Mirosław Kowalczuk Avatar
Z nieukrywaną radością informuję o otrzymaniu kolejnego zgłoszenia do konkursu.pięknej zdobyczy naszego kolegi Pawła Kietrysa.
www.tpriig.pl/wedkarstwo/konkurs
Gratulacje Pawle.

Troć powyżej 81cm kwalifikuje się do zamieszczenia w Paradzie Rekordów. rz. Iny.
Czekamy na zamieszczenie zdjęcia.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

KONKURS RYBY NASZYCH RZEK 11 lata 2 tygodni temu #6096

Bardzo rozbawił mnie opis podesłany przez Pawła, zwłaszcza pierwszy akapit :) Cóż mogę powiedzieć od siebie ... można chyba było przewidzieć taki scenariusz wrzucając każdą złowioną rybę do netu :laugh:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

KONKURS RYBY NASZYCH RZEK 11 lata 2 tygodni temu #6097

  • Mirosław Kowalczuk
  • Mirosław Kowalczuk Avatar
to wina TPRIiG bo w 50% to ono przyczyniło się do tego, że nad Inę przyjeżdżają ludzie z odległych krańców naszego kraju i łowią trocie. Organizacja zawodów "Troć Iny" artykuły w prasie wędkarskiej jednym słowem samo zło, a było tak słodko wszystkie ryby i rzeka Ina tylko dla mnie :laugh:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

KONKURS RYBY NASZYCH RZEK 11 lata 2 tygodni temu #6098

Każda rzeka to przechodziła, najazd wyławiaczy i zadeptywaczy z wyjątkowym darem do robienia burdelu i śmietnika nad wodą, tacy typowi zawodnicy oderwani od murka na Regalicy, bo troć idzie. Pamiętam lata 90-te Słupia, od końca lat 90-tych do około 2006 roku Parsęta, ostatnio Ina, póki co żadna rzeka na dłuższą metę tego nie wytrzymała.
I kto powiedział że każda złowiona trafiła do netu... :whistle:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Nasi Sponsorzy

Copyright © Towarzystwo Przyjaciół Rzek Iny i Gowienicy 2024
Wdrożenie strony: Jacek Nadolny w oparciu o CMS Joomla

Strona zbudowana w oparciu o szablon
TFJ Green - Joomla 3 Templates