Towarzystwo Przyjaciół Rzek
Iny i Gowienicy

Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
Sprawy naszego towarzystwa
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Sprzęt dla strażników SSR TPRIiG

Sprzęt dla strażników SSR TPRIiG 12 lata 9 miesiąc temu #4126

  • Artur Furdyna
  • Artur Furdyna Avatar
  • Offline
  • Prezes TPRIiG
  • Posty: 1483
  • Thank you received: 179
  • Oklaski: 109
Federacja Zielonych "GAJA" doposażyła nas dzięki sponsoringowi NFOŚiGW, WFOŚiGW "Fish Sekretariat" oraz wkładowi własnemu. W@czoraj z Mariuszem Pichem podpisaliśmy kolejną umowę partnerską. Większość sprzętu to środki techniczne poprawiające nasz arsenał do pilnowania. Teraz obie grupy- Stargard i Goleniów będą mieć do dyspozycji noktowizory, środki cichej komunikacji oraz szperacze o dużym zasięgu. Mysz się nie prześliźnie, tym bardziej, że z innej puli niebawem dostaniemy kamerę termowizyjną......
Rozdział sprzętu odbędzie się po posiedzeniu Zarządu......
Ostatnio zmieniany: 11 lata 3 miesiąc temu przez .
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Sprzęt dla strażników 12 lata 9 miesiąc temu #4130

  •  Avatar
Rośniemy w siłę Panowie mam nadzieję, że wraz z nami będzie się również rozrastało dzięki naszym działaniom stado dzikich ińskich salmonidów.
Prezesie jesteś WIELKI;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Sprzęt dla strażników 12 lata 9 miesiąc temu #4131

  • Artur Furdyna
  • Artur Furdyna Avatar
  • Offline
  • Prezes TPRIiG
  • Posty: 1483
  • Thank you received: 179
  • Oklaski: 109
Ta relacja jest do bani:
Czuję się dziwnie czytając relację z wręczenia sprzętu strażnikom SSR. Osoba, która to zrelacjonowała dopuściła się kilku grzechów głównych dla rzetelnego dziennikarstwa. Nie wolno wkładać wypowiedzi osobom, które ich nie wypowiedziały. Pozornie relacja zawiera prawdę. Strażnicy dostali sprzęt, dzięki któremu łatwiej będzie pilnować cennych zasobów naszych rzek. Na tym jednak rzetelność relacji się kończy. Cała reszta to zlepek byle jak połączonych wypowiedzi, często dotyczących zupełnie innych grup, niż podaje autor. Może dla niego to bez znaczenia, ale dla członków przytaczanych stowarzyszeń stwierdzenie, ze kłusował w danym powici9e ksiądz, gdy takiego faktu w danym powiecie nie było, to co9 najmniej duży nietakt. W tej sprawie zwrócimy się do redakcji, gdyż wypacza on sens naszych działań. Są regiony/powiaty, gdzie być może i osobie duchownej zdarzyło się zbłądzić , pewnie z racji poiwszechności procederu kłusownictwa, jednak na pewno nie był to powiat Goleniów, co pośrednio sugeruje autor relacji.......
Taka relacja całkowicie wypacza sens całej konferencji....... Bedziemy interweniować w tej sprawie.
Ani u nas nikt księdza nie zatrzymał na kłusownictwie, ani, póki co policjanta. " Dziennikarz, mam nadzieję, że nieświadomie, zaszkodził nam tą relacją. Dojdę prawdy i zażądam sprostowania.....
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Sprzęt dla strażników 12 lata 9 miesiąc temu #4142

  • Mariusz Pich
  • Mariusz Pich Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Mariusz Pich (Tinca tinca)
  • Posty: 188
  • Oklaski: 12
Otrzymaliśmy,akumulator żelowy i niezbędne jest jego podładowanie.
Do czasu kiedy kupimy własną ładowarkę do akumulatorów żelowych, nie mamy czym go naładować.
Gdyby ktoś miał taką ładowarkę ( akum. 12V 120Ah) proszę o kontakt na numer tel. 514 954 520.
Proszę o udostępnienie takiego urządzenia na czas jednego cyklu ładowania.



pozdrawiam

Mariusz
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Sprzęt dla strażników 12 lata 9 miesiąc temu #4143

Tak jak mówiłem ja mam taką ładowarkę, tylko trzeba by ją jakoś do Goleniowa teleportować. Może ktoś ze Szczecina się wybiera to by podrzucił ? Ja chwilowo jestem trochę zalatany i mi nie po drodze.
A swoją drogą, czy nie można by tego pod zwykły prostownik podczepić ?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1

Nasi Sponsorzy

Copyright © Towarzystwo Przyjaciół Rzek Iny i Gowienicy 2024
Wdrożenie strony: Jacek Nadolny w oparciu o CMS Joomla

Strona zbudowana w oparciu o szablon
TFJ Green - Joomla 3 Templates