Towarzystwo Przyjaciół Rzek
Iny i Gowienicy

Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
Sprawy naszego towarzystwa
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Wędkarska ETYKA

O:Wędkarska ETYKA 12 lata 3 tygodni temu #5274

  • Grzegorz Niznik
  • Grzegorz Niznik Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 153
  • Thank you received: 13
  • Oklaski: 3
Witam.
Czytajac ten wątek równiez nasunęła mi sie pewna refleksja-czy etyczne jest łowienie keltów i promowanie tego"procederu"?B)
Oczywiscie jest to zgodne z prawem ale patrzac na niektóre zdjecia ze"zmeczonymi"tarłem rybami nie jednemu na pewno nasuwają sie podobne refleksje.
Z wyrazami szacunku
Grzegorz Niżnik
p.s.
Jeszcze jedno-czy wedkarza który zna przepisy dotyczace odległosci miedzy wedkujacymi wchodzac(np.na miejscówke w morzu)nie pytajac czy moze powedkowac obok nawet bez zdawkowego przywitania sie mozna nawzwać etycznym?:)
Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Wędkarska ETYKA 12 lata 3 tygodni temu #5276

  • Mirosław Kowalczuk
  • Mirosław Kowalczuk Avatar
zdzisław wysokolski napisał:
Mam pytanie dotyczące uzyskania pozwolenia na wedkowanie w WPN.
Czy jest możliwość uzyskania nr. konta na ktore możnaby dokonać wpłaty na pozwolenie wędkowania w WNP.

Zdzisiu - to jest temat o etyce wędkarskie a ty pytasz się w tym wątku o wykup zezwolenia w WPN ?? To nie etyczne:P ;)

P.S. Nie wykupisz zezwolenia na WPN przez internet. Osobiście trzeba odwiedzić biuro we wtorki od godz. 8. Szczegóły i telefony do WPN znajdziesz na ich stronie internetowej
http://www.wolinpn.pl/aktualnosci.php?page=2
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Wędkarska ETYKA 12 lata 3 tygodni temu #5282

Jeżeli jeszcze raz pwtórzą się w tym wątku "prywatne wycieczki", zablokuję temat do momentu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji i wynikajacych z niej mam nadzieję, że tylko nieporozumień.
Krzysztof Filocha
„Nie ma granic tego, co można osiągnąć, jeśli się nie dba komu zostanie przypisana zasługa”
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Wędkarska ETYKA 12 lata 3 tygodni temu #5283

  • zdzisław wysokolski
  • zdzisław wysokolski Avatar
Przyjołem do wiadomości,ale po pierwsze jestem jeszcze świeżym komputerowcem, i nie wszystkie zasady poruszania się po stronach opanowałem co nie znaczy że jest tonaruszeniem przyjetych zasad.
Koń ma cztery nogi i się potyka, a ja mam swoje lata a mimo to staram się zgłębiać tajniki rozwoju cywilizacji.
Powoli ale do przodu.
Mirek nie chodziło mi o załatwienie wpłaty przez internet, tylko uzyskać nr.konta i dokonać przelewu na podane konto, co ułatwiłoby uzyskanie pozwolenia.:(
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Wędkarska ETYKA 12 lata 3 tygodni temu #5284

  • Mirosław Kowalczuk
  • Mirosław Kowalczuk Avatar
Zdzisiu tak sobie tylko zażartowałem z tą etyką:) jestem pełen podziwu w jaki tempie i odwagą wchodzisz w świat cyberprzestrzeni. Co niektórzy nasi koledzy pomimo młodszego znacznie od ciebie wieku jak do tej pory nie odważyli się nawet przywitać na naszej stronie a są jej stałymi bywalcami.
W nawiązaniu do twojego zapytania - Brak możliwości dokonani przelewu na konto WPN za zezwolenie nie tylko ciebie martwi. Miejmy nadzieję, że dyrekcja WPN odważy się w końcu i umożliwi w cywilizowany sposób w miarę XXIw. dokonywanie wpłat i pobierania przez internet zezwoleń wzorem ZOPZW Szczecin. Pożyjemy zobaczymy.

Przepraszam kolegów za informacje nie związane z tematem ale nie mam tel do Zdzisława abym mógł wyjaśnić poza stroną tą sprawę.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2

Nasi Sponsorzy

Copyright © Towarzystwo Przyjaciół Rzek Iny i Gowienicy 2024
Wdrożenie strony: Jacek Nadolny w oparciu o CMS Joomla

Strona zbudowana w oparciu o szablon
TFJ Green - Joomla 3 Templates