Towarzystwo Przyjaciół Rzek
Iny i Gowienicy

Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
Sprawy naszego towarzystwa
 • Strona:
 • 1
 • 2

TEMAT: SPOŁECZNA STRAŻ RYBACKA- POWIAT GOLENIOWSKI

SPOŁECZNA STRAŻ RYBACKA- POWIAT GOLENIOWSKI 10 lata 4 miesiąc temu #5263

 • Adam Ratajczyk
 • Adam Ratajczyk Avatar
Witam.
Proszę wszystkich strażników Społecznej Straży Rybackiej należących do TPRIIG o dostarczenie mi swoich legitymacji SSR do jutra tj. 30.12.2011 do godziny 13.00 W celu ich podbicia na kolejny rok w Starostwie Powiatowym. Wiem że zostało bardzo mało czasu ale sam przed chwilą dostałem taką informację. Bez ważnej legitymacji strażnik nie jest uprawniony do przeprowadzenia kontroli, pamiętajmy o tym.
W miarę możliwości proszę o kontakt ze mną pod numer tel 503176840.
Pozdrawiam Adam
Ostatnio zmieniany: 10 lata 4 miesiąc temu przez Adam Ratajczyk.
Temat został zablokowany.

O:SPOŁECZNA STRAŻ RYBACKA- POWIAT GOLENIOWSKI 10 lata 4 miesiąc temu #5313

 • Adam Ratajczyk
 • Adam Ratajczyk Avatar
Informuję wszystkich wędkarzy oraz strażników Społecznej Straży Rybackiej o nowo założonym oficjalnym adresie e-mail SSR Powiatu Goleniowskiego. Na podany niżej adres można pisać o wszystkich uwagach i informacjach związanych z SSR. Proszę wszystkich wędkujących na wodach PZW w Powiecie Goleniowskim, którzy są świadkami kłusownictwa lub innych wykroczeń związanym z połowem oraz użytkowaniem wód PZW o informacje na ten właśnie adres. Wszystkie informacje wysłane na ten adres będą traktowane poważnie i na pewno zostaną sprawdzone. Jeżeli ktoś obawia się o swoje dane to informuję, że wszelkie dane osobowe osoby przesyłającej informacje będą utajnione. Informacje można również przesłać anonimowo.

Adres e-mail SSR Goleniów: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W temacie co kwartał będzie ukazywała się informacja o działaniach Społecznej Straży Rybackiej Powiatu Goleniowskiego z danego kwartału.

Poniżej podaję aktualne numery telefonów pod które powinno się dzwonić widząc wszelkie próby kłusownictwa i innych wykroczeń na wodach różnych użytkowników.


Komendant SSR Goleniów- 514-954-520
Z-ca Komendanta SSR Goleniów- 503-176-840
Z-ca Komendanta SSR Goleniów- 531-402-868

E-MAIL SSR GOLENIÓW- Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Państwowa Straż Rybacka w Szczecinie-(91) 430-36-53,
E-MAIL PSR: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Policja -997
Policja Goleniów- 0914602511
0914602512

STRAŻ GRANICZNA- GOLENIÓW- 0 91 466 33 20
E- MAIL - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

STRAŻ MIEJSKA GOLENIÓW- TEL.: 986, 091 46 98 292
E-MAIL: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

OKRĘGOWY INSPEKTOR RYBOŁÓWSTWA MORSKIEGO W SZCZECINIE tel.: ( 91) 432 25 50,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


INSPEKTOR RYBOŁÓWSTWA MORSKIEGO W ŚWINOUJŚCIU Tel.: (091) 322 32 20
automat zgłoszeniowy do przyjmowania meldunków z morza (091) 322 32 54

INSPEKTOR RYBOŁÓWSTWA MORSKIEGO W DZIWNOWIE tel: (091) 3265470
automat zgłoszeniowy dla kapitanów statków rybackich (091) 3813501

INSPEKTOR RYBOŁÓWSTWA MORSKIEGO W WOLINIE tel.: (091) 326 24 66

INSPEKTOR RYBOŁÓWSTWA MORSKIEGO W TRZEBIEŻY tel: (091) 312 87 00

WOLIŃSKI PARK NARODOWY:(91) 3280727, STRAŻ PARKU: (091) 32-80-727 w. 42
Ostatnio zmieniany: 10 lata 4 miesiąc temu przez Adam Ratajczyk.
Temat został zablokowany.

O:SPOŁECZNA STRAŻ RYBACKA- POWIAT GOLENIOWSKI 10 lata 3 miesiąc temu #5422

 • Adam Ratajczyk
 • Adam Ratajczyk Avatar
Witam.
Z racji tego, że w ostatnich czasach część wędkarzy nie wie do kogo należy tzw. ,,KANAŁ JACECKI,, oraz ,,KANAŁ BUDZEŃSKI,, informuję,że są to wody PZW Okręg Szczecin i zaliczane są do wód rzeki Krępy(Krampy) dlatego aby tam wędkować należy mieć wykupione stosowne zezwolenia na połów ryb na wodach PZW Okręgu Szczecińskiego. W rejestrze numer łowiska powinien być oznaczony tym samym numerem co rzeka Krępa.

Poniżej pismo oraz mapka

NA MAPCE WODY ZAZNACZONE CIEMNYM KOLOREM ZALICZAJĄ SIĘ DO WÓD PZW I SĄ TRAKTOWANE JAKO DOPŁYWY RZEKI KRĘPY.
Ostatnio zmieniany: 10 lata 3 miesiąc temu przez Adam Ratajczyk.
Temat został zablokowany.

O:SPOŁECZNA STRAŻ RYBACKA- POWIAT GOLENIOWSKI 10 lata 2 miesiąc temu #5514

 • Mirosław Kowalczuk
 • Mirosław Kowalczuk Avatar
Nie wiem z jakich powodów został usunięty tekst i przez kogo?? zamieszczony jakiś czas temu przez Adama po moim zapytaniu w sprawie statystyki działań SSR.
Zapytałem bo byłe ciekaw czy wyniki kontroli to wyniki naszej goleniowskiej grupy czy wszystkich grup działających w powiecie. To w woli wyjaśnienia z mojej strony.
Na stronie WTV http://www.wedkarstwotv.pl/wiadomosci/wydarzenia/1030-nagrywane-interwencje-ssr-zgodne-z-prawem ukazał się ciekawy artykuł.
Oto jego treść.

Nagrywane interwencje SSR zgodne z prawem
Pomysł wprowadzenia w życie nagrywania interwencji przez SSR PZW Kamienna Góra wywołał na różnego rodzaju stronach internetowych i portalach burzliwe dyskusje. Dziś 31.05.2012 roku otrzymaliśmy oficjalne stanowisko Państwowej Straży Rybackiej z dnia 29.05.2012 napisane na wniosek Ministerstwa Spaw Wewnętrznych dotyczące nagrywania i fotografowania sprawców wykroczeń i przestępstw wędkarskich oraz osób zachowujących się agresywnie wobec strażników SSR . Zadano pytania wysłane do Ministra Spraw Wewnętrznych:

Czy Strażnik Społecznej Straży Rybackiej może nagrać na nośnik video sprawcę, który popełnia przestępstwo przeciwko ustawie o rybactwie śródlądowym? (w celu wykorzystania jako dowód w Sadzie?).
Czy Strażnik Społecznej Straży Rybackiej może nagrać na nośnik video sprawcę, który popełnia wykroczenie przeciwko ustawie o rybactwie śródlądowym ( w celu wykorzystania jako dowód w Sądzie?).
Czy Strażnik Społecznej Straży Rybackiej może nagrać na nośnik video agresywne zachowanie wobec siebie osoby np. kontrolowanej (aby uniknąć ewentualnych pomówień sprawcy agresywnego zachowania) w celu wykorzystania jako dowód w Sądzie?
Czy takie nagrywanie (dokumentowanie) w powyższych przypadkach nie łamie prawa?

Otrzymane pismo informuje ,że Strażnicy Społecznej Straży Rybackiej mogą dokonywać nagrań obrazu i dźwięku przy użyciu kamer i innych urządzeń posiadających funkcję rejestrowania obrazu i urządzeń posiadających funkcję nagrywania dźwięku oraz sporządzania dokumentacji fotograficznej osoby lub osób, które popełniają przestępstwo lub wykroczenie przeciwko przepisom ustawy o rybactwie śródlądowym i przepisów wydanych na jej podstawie. Strażnik może również nagrać obraz video, uwiecznić dźwięk oraz robić zdjęcia osoby, która podczas kontroli zachowuje się agresywnie, a nagranie to ma służyć jako dowód poglądowy do sprawy dla Sądu Rejonowego, aby strażnik społeczny mógł uniknąć ewentualnych pomówień sprawcy w celu źle przeprowadzonej kontroli przez strażnika SSR. Osobę nagrywaną należy poinformować, ze jest nagrywana. Co najważniejsze osoba, która została poinformowana o wykonaniu takich czynności podczas kontroli nie ma prawa żądać , aby strażnik SSR zaprzestał wykonywania takiej czynności oraz osoba nie może utrudniać wykonywania tej czynności strażnikowi.. materiał wraz z zawiadomieniem o wykroczeniu i przestępstwie przesyła się do odpowiedniego organu ścigania. Dowody pozyskane poprzez utrwalenie dźwięku, obrazu lub dokumentacji fotograficznej nie mogą być upubliczniane i umieszczane na forach internetowych oraz przekazywane do publicznej wiadomości przez media bez zgody Sądu. Mam nadzieję, że powyższe rozwieje wszystkie wątpliwości i posłuży innym grupom Społecznej Straży Rybackiej działającej na terenie naszego Kraju. Poniżej podaję linki do pisma Państwowej Straży Rybackiej .

Aby przeczytać pismo wejdź w linki poniżej:

http://img215.imageshack.us/img215/7305/ccf2012053100000.jpg
http://img521.imageshack.us/img521/6317/ccf2012053100001.jpg

http://www.spoleczna-straz-rybacka.pl/
Temat został zablokowany.

O:SPOŁECZNA STRAŻ RYBACKA- POWIAT GOLENIOWSKI 9 lata 9 miesiąc temu #5938

 • Mirosław Kowalczuk
 • Mirosław Kowalczuk Avatar
Adam Ratajczyk napisał:
W temacie co kwartał będzie ukazywała się informacja o działaniach Społecznej Straży Rybackiej Powiatu Goleniowskiego z danego kwartału.

Dochodzą zewsząd głosy w większości zadowolenia z licznych efektywnych kontroli naszych strażników SSR w Goleniowie. Powracam więc do tematu
bo z pewnością Wasza praca będzie miała wpływ również na wielkość przekazywania 1% dla naszej organizacji jako OPP. W SSR są członkowie TPRIiG i to dość spora gromadka może choćby i z tego względu warto byłoby jednak co kwartał podać do publicznej wiadomości informację o których 6 m-cy temu pisałeś obiecując zamieszczanie takowych na naszej stronie Adamie.
Bądźmy konsekwentni i nie rzucajmy słów na wiatr.
Temat został zablokowany.

O:SPOŁECZNA STRAŻ RYBACKA- POWIAT GOLENIOWSKI 9 lata 9 miesiąc temu #5939

 • Adam Ratajczyk
 • Adam Ratajczyk Avatar
Mirek raporty kwartalne można zobaczyć na stronie koła SMOLT

www.smolt.wedkuje.pl/media/index.php?MediumID=689

Tutaj też były zamieszczane i po to ten temat został założony aby można było zobaczyć co SSR Goleniów robi. Temat był zablokowany a i tak pojawiały się niepotrzebne komentarze... w związku z czym Komendant SSR kazał wszystko usunąć.Odpowiadając na Twoje pytanie niedługo ukarze się w tym wątku kilka istotnych informacji wraz z zaległymi raportami. Temat zostanie zablokowany ponownie ponieważ ten temat ma być informacyjny a nie dyskusyjny...:)
Temat został zablokowany.
 • Strona:
 • 1
 • 2

Nasi Sponsorzy

Copyright © Towarzystwo Przyjaciół Rzek Iny i Gowienicy 2022
Wdrożenie strony: Jacek Nadolny w oparciu o CMS Joomla

Strona zbudowana w oparciu o szablon
TFJ Green - Joomla 3 Templates