Towarzystwo Przyjaciół Rzek
Iny i Gowienicy

Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
Sprawy naszego towarzystwa
  • Strona:
  • 1

TEMAT: WYMIANA LEGITYMACJI CZŁONKOWSKICH

WYMIANA LEGITYMACJI CZŁONKOWSKICH 10 lata 5 miesiąc temu #6589

  • Adam Ratajczyk
  • Adam Ratajczyk Avatar
Witam.
Od przyszłego roku będą obowiązywały nowe legitymacje członkowskie w Towarzystwie Przyjaciół Rzek Iny i Gowienicy.

Proszę o dostarczanie starych legitymacji do mnie oraz prosiłbym o dostarczanie jednego zdjęcia w formacie legitymacyjnym podpisanego z tyłu imieniem i nazwiskiem.

Zdjęcia można dostarczać do mnie na każdym zebraniu oraz pocztą na adres:

Adam Ratajczyk
Ul. Owocowa 8
72-100 Goleniów

W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości proszę o kontakt telefoniczny lub meilowy
503176840, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jutro postaram się wkleić wzór nowej legitymacji na forum.
Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

WYMIANA LEGITYMACJI CZŁONKOWSKICH 10 lata 5 miesiąc temu #6595

  • Adam Ratajczyk
  • Adam Ratajczyk Avatar
Witam tak jak obiecałem wstawiam wzór nowej legitymacji. Jeszcze raz proszę wszystkich członków o przesyłanie mi starych legitymacji oraz zdjęć w celu wyrobienia nowych legitymacji.
Nowe legitymacje będą wielkości dowodu osobistego oraz będą zalaminowane. co roku po opłaceniu składki będzie naklejany hologram dzięki któremu będzie wiadomo czy składka została opłacona.
Jeżeli ktoś nie posiada legitymacji w ogóle a jest członkiem tpriig to proszę o kontakt. To jest dla mnie ważna sprawa bo wtedy muszę sprawdzić czy był wcześniej takiej osobie nadany numer jeżeli nie to muszę taką osobę ,,wklepać,, w system.

Liczę na Waszą aktywność w dostarczaniu zdjęć.

Strona 1


Strona 2
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1

Nasi Sponsorzy

Copyright © Towarzystwo Przyjaciół Rzek Iny i Gowienicy 2024
Wdrożenie strony: Jacek Nadolny w oparciu o CMS Joomla

Strona zbudowana w oparciu o szablon
TFJ Green - Joomla 3 Templates