Towarzystwo Przyjaciół Rzek
Iny i Gowienicy

Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
Sprawy naszego towarzystwa
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Wybory - w trosce o Nasze Wody!!!

Wybory - w trosce o Nasze Wody!!! 6 lata 9 miesiąc temu #7839

Nie jesteśmy organizacją działającą na polu polityki, jednak bardzo często ogrom działań samorządów wojewódzkiego czy terytorialnego w aspekcie gospodarowania naszymi wodami ociera się o politykę lub od polityków wprost zależy.
Uważam, że jeśli chcemy mieć większy wpływ na ograniczenie postępujących w środowisku wodnym zmian antropogenicznych, procesów do tej pory zbyt często od nas niezależnych oraz dysponować znaczącą siłą w obnażaniu faktycznych celów jakie w wielu przypadkach towarzyszą działalności meliorantów i wnioskodawcom niszczących ekosystemy rzeczne robót; musimy mieć bezpośrednią styczność również z parlamentarzystami.
Jestem pewny, iż taki kontakt to konieczność aby pokazać na ogólnopolskim forum występujące w całym kraju przypadki łamania, naciąganie czy wybiórczego stosowania prawa wodnego, prawa ochrony środowiska czy marnotrawienia publicznych pieniędzy pod szyldem walki z powodzią lub w imię tzw. regulacji stosunków wodnych.
Oczekując istotnej pomocy na okoliczność wystąpienia wspomnianych nieprawidłowości a nawet na ewentualność składania skarg wskazane by było mieć po swojej stronie posła w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej VIII kadencji.
Z pełną odpowiedzialnością proszę Was o poparcie i oddanie głosu na Pana Zbigniewa Boguckiego, prawnika, który do tej pory służył nam poradami a także reprezentował nas w sądzie.

ulotkaZ.Bogucki1_4strona.jpg


ulotkaZ.Bogucki2_3strona.jpg


Wierzę , że Jego podejście do obowiązków parlamentarzysty, zawarte w zdaniach "Działalność polityczna pozwala nie tylko nieść pomoc konkretnym osobom, jak to ma miejsce w pracy adwokata, ale daje możliwość rozwiązywania problemów, które dotyczą wielu ludzi, licznych grup społecznych, czy zawodowych. Nawet najbardziej prężnie działający adwokat nie może na taką skalę dokonywać dobrych zmian" jest szczere i uczciwe, i znajdzie odzwierciedlenie w realnej pracy między innymi na rzecz osiągnięcia dobrego stanu ekologicznego naszych wód.

Jeśli ktoś chce wiedzieć więcej o współpracującym z nami adwokacie, zamieszczam link do wywiadu jakiego udzielił On w Głosie Szczecińskim, jako laureat 2 miejsca w prawyborach Głosu w kategorii kandydat do Sejmu.

www.gs24.pl/wybory-2015/prawybory-z-glos...951036,id,t,zid.html

Lista nr 1 miejsce 19 Zbigniew Bogucki.
„Nie ma granic tego, co można osiągnąć, jeśli się nie dba komu zostanie przypisana zasługa”
Ostatnio zmieniany: 6 lata 9 miesiąc temu przez Krzysztof Filocha.
Temat został zablokowany.
  • Strona:
  • 1

Nasi Sponsorzy

Copyright © Towarzystwo Przyjaciół Rzek Iny i Gowienicy 2022
Wdrożenie strony: Jacek Nadolny w oparciu o CMS Joomla

Strona zbudowana w oparciu o szablon
TFJ Green - Joomla 3 Templates