Towarzystwo Przyjaciół Rzek
Iny i Gowienicy

Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
Sprzęt wędkarski

TEMAT: W czym brodzimy?

W czym brodzimy? 14 lata 5 miesiąc temu #1069

  • igor
  • igor Avatar
Witam.
W związku ze zbliżającym się sezonem na „morską troć” pozwolę sobie zapytać bardziej doświadczonych wędkarzy „w czym brodzić”? Mam tu na myśli, czy lepsze na zimne dni będą neopreny, czy może goretexy uzupełnione ciepłą bielizna. Które z nich są bardziej trwałe i posłużą parę sezonów? Jeśli macie jakieś doświadczenie z różnymi markami, spostrzeżenia i możecie coś polecić będę wdzięczny.
Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniany: 11 lata 2 tygodni temu przez .
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

W czym brodzimy? 14 lata 5 miesiąc temu #1070

  • Radosław Skalski
  • Radosław Skalski Avatar
Na Forsie Popatrz Dużo Tematów jest na temat morskiej troci neoprenów i wgle....
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

W czym brodzimy? 14 lata 5 miesiąc temu #1072

  •  Avatar
Połowy morskiej troci rozpoczynają się od 16 listopada. Pora roku raczej zimna a woda tym bardziej. Polecałbym raczej neopreny + bardzo ciepłą bieliznę. Nie wiem jak odczuwalne jest zimno w innych gaciach :) Artur łowi w śpiochach i jakoś się nie rozchorował może dla tego, że zawsze mamy coś na rozgrzewkę i nie jest to maść rozgrzewająca :laugh:. Jedno co mogę doradzić to nie kupuj tanich neoprenów zazwyczaj są one jednosezonowe. Co do marki dobrych neoprenów poczytaj tematy na forsiehttp://www.fors.com.pl/forum-techniczne/14362-neopreny-abu-garcia.html#14371

Pozdrawiam za kilka dni ruszamy na Bałtyk :woohoo:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

W czym brodzimy? 14 lata 4 miesiąc temu #1099

  • Grzegorz Niznik
  • Grzegorz Niznik Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 153
  • Thank you received: 13
  • Oklaski: 3
Witam Wszystkich miłosników żyjacych wód,przepraszam ale nie mogłem znalezc watku pt.przywitalnia takze czynie to w tym tytule:)ale do rzeczy,prawdopodobnie za nie długo znow bede w kraju tz.mam nadzieje w przyszłym tygodniu i chetnie bym zaliczyl 'trociowa dniówke' na tarliskach do kogo bym sie mógł ewentual.zwrócic o info.?pozdrawiam serdecznie grzegorz
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

W czym brodzimy? 14 lata 4 miesiąc temu #1100

  •  Avatar
Witaj Grzegorzu - koordynatorem ochronnych działań jest Mariusz "Linek" i z nim powinieneś ustalić dzień i godziny.

P.S. Skąd jesteś?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

W czym brodzimy? 14 lata 4 miesiąc temu #1101

  • Grzegorz Niznik
  • Grzegorz Niznik Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 153
  • Thank you received: 13
  • Oklaski: 3
Witaj Mirku.Choc teraz tymczasowo przebywam w holandii to mieszkam w Ińsku:)znajoma nazwa prawda?B) O.k.wiem o kogo chodzi,wymienialismy info.w temacie Ina na Fors-ie.Jak bede w Polsce w najblizszym czasie(mam nadz.ze lada dzien) nie omieszkam sie skontaktowac.pozdrawiam serdecznie
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Nasi Sponsorzy

Copyright © Towarzystwo Przyjaciół Rzek Iny i Gowienicy 2024
Wdrożenie strony: Jacek Nadolny w oparciu o CMS Joomla

Strona zbudowana w oparciu o szablon
TFJ Green - Joomla 3 Templates