Towarzystwo Przyjaciół Rzek
Iny i Gowienicy

Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
Sprzęt wędkarski
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Kurtki wędkarskie pranie impregnacja

Kurtki wędkarskie pranie impregnacja 10 lata 11 miesiąc temu #4679

  • Mirosław Kowalczuk
  • Mirosław Kowalczuk Avatar
Wielu z nas posiada wędkarskie kurtki i spodnie z uszyte z materiału The System Fabric, tkaniny membranowej wykonanej z poliuretanu, składającego się z mikroskopijnych porów. Dzięki nim wilgoć może odparowywać na zewnątrz, ale nie ma możliwości dostawać się do wnętrza kurtki. Nowe kurtki zaimpregnowane są środkiem, który powoduje, że krople deszczu spływają po materiale nie wchłaniając się w jego strukturę. Przychodzi jednak kiedyś czas aby nasze ubranie odświeżyć i wówczas pojawia się obawa jak prać i jakiego używać środka. Co do sposobu prania zazwyczaj producent odzieży zamieszcza informację lecz nie podaje sprawdzonych środków chemicznych. Osobiście przed nowym sezonem 2012r moje kurtki poddałem takiemu zabiegowi bo przyszedł na to czas. Środek który polecam wam jest sprawdzony w 100% nie szkodzi odzieży a zarazem przywraca jego wodoodporność.
Jest to płyn- koncentrat do prania w tem. 30C o nazwie WASH. Kurtki po wypraniu w tym płynie nie płuczemy jedynie rozwieszamy ją w przewiewnym miejscu do całkowitego wyschnięcia. Dodatkowo kiedy kurtka będzie już sucha preparatem w sprayu tej samej firmy spryskujemy jej całą powierzchnię pozostawiając do ponownego wyschnięcia. tak zabezpieczona i czysta kurtka posłuży nam kolejny sezon zachowując swoje właściwości.


środek w sprayu do impregnacji kurtek link do sklepu internetowego:
http://www.e-sportshop.pl/product.jsf?categoryId=48&productId=106

Dla Kolegów z Goleniowa podpowiem, że ten środek do prania i impregnacji można nabyć w Goleniowie w sklepie sportowym M. Deca przy ul. Szczecińskiej (przy moście obok spichlerza) w cenie 39zł.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1

Nasi Sponsorzy

Copyright © Towarzystwo Przyjaciół Rzek Iny i Gowienicy 2022
Wdrożenie strony: Jacek Nadolny w oparciu o CMS Joomla

Strona zbudowana w oparciu o szablon
TFJ Green - Joomla 3 Templates