Towarzystwo Przyjaciół Rzek
Iny i Gowienicy

Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
Giełda
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Spining Trociowy

O:Spining Trociowy 14 lata 8 miesiąc temu #885

  • Radosław Skalski
  • Radosław Skalski Avatar
Ja Używam Opery nie internet explorer ani Fire foxa mozille zaraz sprawdzę a taki kijek ktoż wie
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Spining Trociowy 14 lata 8 miesiąc temu #886

  • Radosław Skalski
  • Radosław Skalski Avatar
Gitarka Kołowrotek do takich cen ?? grubo ale coż no wydatki wydatki xD mysle ze to wszystko zwroci mi sie kiedys piekna trocka narazie musze kijek potem reszte ok dzieki jakby bylo info na temat kijka niech pan panie mirku napisze
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Spining Trociowy 14 lata 8 miesiąc temu #892

  • Mariusz Pich
  • Mariusz Pich Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Mariusz Pich (Tinca tinca)
  • Posty: 188
  • Oklaski: 12
Witaj Radku
Jak już Mirek wspomniał, to ja mam właśnie kij który cenowo mieści się w określonej przez Ciebie kwocie. Ten kij to MIKADO SENSUAL 300 HEAVY SPIN , kupiłem go z dwóch powodów : jest niedrogi ( około 170 zł) i ma wyjątkowo krótką rękojeść. Większość wędzisk trociowych ma bardzo długi dolnik który zawsze mnie denerwował, choć inni wędkarze cenią sobie długą rękojeść( może mają dłuższe ręce :) ). Kijek ma ciężar wyrzutowy do 65g , duże przelotki na podwójnej stopce, więc to co przyzwoity kij trociowy mieć powinien.
Chrzest bojowy przeszedł pozytywnie, 9kg troć nie wyrządziła mu krzywdy.
Kupiłem go w Goleniowie w sklepie bo nie lubię kupować w internecie, zanim kupię kij muszę go dotknąć i dokładnie obejrzeć.
Nie sugeruję Ci abyś kupił akurat ten kij ale pospiesz się z zakupem bo mamy już sierpień i jeśli tylko pogoda będzie sprzyjała to trocie będą gryzły.

pozdrawiam
Mariusz
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Spining Trociowy 14 lata 8 miesiąc temu #896

  • Radosław Skalski
  • Radosław Skalski Avatar
Dziękoweczka ^^ Jestem dzisiaj bardzo happy bo się w sumie zaręczyłem niedługo kupuję kijek i jeszcze tylko kolowrotek i bedzie git dzieki za namiary jeszcze raz
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Spining Trociowy 14 lata 8 miesiąc temu #920

  • Radosław Skalski
  • Radosław Skalski Avatar
Mariusz Podaj swój nr komórkowy jak możesz bo jutro kupuję kijek i muszę wiedzieć co nieco :) albo jesli ktoś ma byłbym wdzięczny
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Spining Trociowy 14 lata 7 miesiąc temu #969

  • Radosław Skalski
  • Radosław Skalski Avatar
Proszę jeszcze raz o pomoc kolegów z tpriig "Mirku Mógłbyś coś na necie mi upatrzeć d o 180zł jakiś kołowrotek na troki byłbym wdzieczny"Albo jeżeli ktoś taki znajdzie z Góry dzięki
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

Nasi Sponsorzy

Copyright © Towarzystwo Przyjaciół Rzek Iny i Gowienicy 2024
Wdrożenie strony: Jacek Nadolny w oparciu o CMS Joomla

Strona zbudowana w oparciu o szablon
TFJ Green - Joomla 3 Templates