Towarzystwo Przyjaciół Rzek
Iny i Gowienicy

Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
Giełda
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Spining Trociowy

Spining Trociowy 14 lata 9 miesiąc temu #879

  • Radosław Skalski
  • Radosław Skalski Avatar
Prośba Moja żeby doradzic mi ze spiningiem na troć jaki kijek jaki Cw prosiłbym o link do aukcji czy cos na sklepach bo ciemno mam w głowie i sam niewiem tak od ilu cena 100zł 150zł?? cos takiego jeśli niebeda dobre to mogą być droższe Dzięki ^^
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Spining Trociowy 14 lata 9 miesiąc temu #880

  • Radosław Skalski
  • Radosław Skalski Avatar
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Spining Trociowy 14 lata 9 miesiąc temu #881

  • Mirosław Kowalczuk
  • Mirosław Kowalczuk Avatar
Cześć Radku

Moja rada jest taka zamiast kupić coś za 70zł dołożyć warto jeszcze 100 zł i kupić jak dla ciebie na początek całkiem znośny kijek. Kilka tygodni temu kupiłem kijek Kongera WC IRI Stalker 305H c.w.15-40g i wadze 250g jest to rewelacyjny kijek na pomorskie rzeki. Łowię nim na Inie w dość dużym uciągu używa wirówek nr 3 i typowo trociowych wahaczy spisuje się b. dzielnie. Na morskich trociach sprawdzę go dopiero w II połowie listopada.
Nabyłem go w tym sklepie rapa.ehost.pl/sklep/index.php?manufactur...er_id=193&page=2 szybka przesyłka, gwarancja dobrze zabezpieczony towar do transportu.

Więcej możesz poczytać na forsie i wybrać coś dla siebie.
http://www.fors.com.pl/testy-sprzetu/823-sprzecik-na-trotke/Page-4.html#17278

Pozdrawiam Mirek
Ostatnio zmieniany: 14 lata 9 miesiąc temu przez Mirosław Kowalczuk.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Spining Trociowy 14 lata 9 miesiąc temu #882

  • Radosław Skalski
  • Radosław Skalski Avatar
no dobra elegancko linki te 2 niedziałają mi na forsie muszę znaleźć chasło do konta ale coś takiego wobki wahadełka Panie Mirku :PP mialem ochote kupić coś do 200zl ale zastanawiam sie jeszcze hmmm muszę rozpocząć to trociowanie bo trochę się opuźniam :PP
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Spining Trociowy 14 lata 9 miesiąc temu #883

  • Radosław Skalski
  • Radosław Skalski Avatar
No to jakis kijek do 200zł bo mam taki finans coś z aukcji coś tego bo niewiem sam taki jak pan panie Mirku mówil cw 10-40g coś takiego do 200 jak coś z góry dzięki
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Spining Trociowy 14 lata 9 miesiąc temu #884

  • Mirosław Kowalczuk
  • Mirosław Kowalczuk Avatar
Pogadam z Mariuszem " Linkiem" on kupił w Goleniowie za 170zł kijek na troć cw 20-60g dł 3m niepamiętam jakiej marki ale dam tobie namiary bo w sobotę będę się z nim widział. Kijek ten jest b.mocny na niego właśnie Mariusz wyjął troć o wadze 9kg. Zanim zaczniesz próbować łowić troć najpierw zdobądź wiedzę teoretyczną abyś bez sensu nie obławiał miejsc w których z reguły troci nie znajdziesz. Sporo ciekawych opisów łowisk, sprzętu i przynęt na troć znajdziesz na tej stronie
http://muskie.home.pl/index.php?option=com_content&task=category§ionid=1&id=9

drugim bardzo ważnym elementem w zestawie trociowym prócz wędziska jest kołowrotek w rozmiarze 4000 np taki:

http://www.wedkarskiezakupy.pl/shopping/index.php?id=40

taki zestaw z pewnością cię nie zawiedzie i bez trudu ze strony sprzętu wyciągniesz troć przy odrobinie szczęścia oczywiście :laugh:

P.S. jeśli zamieszczone linki do stron się nie otwierają na twoim kompie to skopiuj adres i wklej go do przeglądarki. Jakiej przeglądarki używasz???
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

Nasi Sponsorzy

Copyright © Towarzystwo Przyjaciół Rzek Iny i Gowienicy 2024
Wdrożenie strony: Jacek Nadolny w oparciu o CMS Joomla

Strona zbudowana w oparciu o szablon
TFJ Green - Joomla 3 Templates