Towarzystwo Przyjaciół Rzek
Iny i Gowienicy

Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
A my tu gadu - gadu

TEMAT: Jesteś Nowy ? Przywitaj się w tym wątku!

O:Jesteś Nowy ? Przywitaj się w tym wątku! 13 lata 1 miesiąc temu #3914

  • Mirosław Kowalczuk
  • Mirosław Kowalczuk Avatar
Deklarację możesz wysłać pocztą na adres zamieszkania naszego skarbnika natomiast opłatę składki członkowskiej wpłacić przelewem na konto TPRIiG.
Możesz również zawitać na nasze zebranie, które odbędzie się w dniu 03.04.2011r o godz. 17:30 w Goleniowie w siedzibie Urzedu Gminy Goleniów, Plac Lotników 1.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Jesteś Nowy ? Przywitaj się w tym wątku! 12 lata 7 miesiąc temu #4349

  • piotr kwiatkowski
  • piotr kwiatkowski Avatar
Czesc nazywam sie Piotr Kwiatkowski jestem mlodym wedkarzem mam 17 lat.Lowie od 3 lat na spining,splawik,guntu.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Jesteś Nowy ? Przywitaj się w tym wątku! 12 lata 7 miesiąc temu #4350

  • Mirosław Kowalczuk
  • Mirosław Kowalczuk Avatar
:) Witamy Piotrze na prywatnej stronie Towarzystwa Przyjaciół Rzek Iny i Gowienicy. Zanim się osobiście poznamy a mam taką nadzieję zachęcam do przeczytania statutu TPRIiG. Jeśli twoja pasja wędkarska nie skupia się wyłącznie na łowieniu ryb a chciałbyś coś więcej zrobić dla rzeki w której łowisz zapraszamy do wstąpienia w nasze szeregi. Bardzo potrzeba nam młodych ludzi chętnych do działania.
Na naszej stronie znajdziesz wiele ciekawych artykułów jest również kilka fotek z pięknymi rybami dla pocieszenia oka.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Jesteś Nowy ? Przywitaj się w tym wątku! 12 lata 7 miesiąc temu #4352

  • Artur Furdyna
  • Artur Furdyna Avatar
  • Offline
  • Prezes TPRIiG
  • Posty: 1483
  • Thank you received: 179
  • Oklaski: 109
Oprócz naszego Statutu powinieneś koniecznie zapoznać się wnikliwie z Regulaminem Amatorskiego Połowu Ryb PZW oraz zaopatrzyć się w aktualny wykaz wód krainy pstrąga i lipienia. Tam jasno opisane są odcinki rzek wyłączone z wędkowania, okresowo lub całkowicie. Nie byłoby sympatycznie gdybyśmy bliższą znajomość rozpoczęli od spotkania Cię na łamaniu prawa.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Jesteś Nowy ? Przywitaj się w tym wątku! 12 lata 6 miesiąc temu #4365

  • Radosław Milczarek
  • Radosław Milczarek Avatar
Witam,mam na imię Radek. Wędkuję od jakiegos czasu , spiningowo od około 3 miesięcy więc dopiero się uczę ;) Wyczytałem wiele ciekawych rzeczy na stronach TPRIIG i postanowiłem, że chciałbym wstąpić w wasze szeregi. Zgłoszenie wysyłam w poniedziałek. Pozdrawiam i do zobaczenia.
PS. Chetnie bym pomógł jutro ale nie wiem za bardzo jak i gdzie,gdyby ktoś to przeczytał niech pisze na pw lub mail śmialo do późnych godzin nocnych.
|Pozdrawiam
Ostatnio zmieniany: 12 lata 6 miesiąc temu przez Radosław Milczarek.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Jesteś Nowy ? Przywitaj się w tym wątku! 12 lata 6 miesiąc temu #4366

  • Mirosław Kowalczuk
  • Mirosław Kowalczuk Avatar
Witaj Kolego Radosławie na naszej stronie.Cieszy nas to, że kolejna osoba z wędkarską pasją wstępuje w nasze szeregi. Nawiąż kontakt tel. z Prezesem TPRIiG Arturem Furdyna telefon znajdziesz na stronie w dziale "KONTAKT".
Niebawem pewnie się zapoznamy zapraszamy na nasze zebranie TPRIiG, które odbędzie się w pierwszą niedzielę listopada tj. 06.11.2011r.
Pamiętaj o wpłacie wpisowego na nasze konto minimum 30zł. takie są zasady i wymogi naszej organizacji wynikające ze statutu.
W razie pytań proszę pisać na adres e-mailowy.

Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Nasi Sponsorzy

Copyright © Towarzystwo Przyjaciół Rzek Iny i Gowienicy 2024
Wdrożenie strony: Jacek Nadolny w oparciu o CMS Joomla

Strona zbudowana w oparciu o szablon
TFJ Green - Joomla 3 Templates