Towarzystwo Przyjaciół Rzek
Iny i Gowienicy

Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
A my tu gadu - gadu

TEMAT: Jesteś Nowy ? Przywitaj się w tym wątku!

O:Jesteś Nowy ? Przywitaj się w tym wątku! 12 lata 7 miesiąc temu #4367

  • Adam Ratajczyk
  • Adam Ratajczyk Avatar
Witaj kolego Radku. Mamy nadzieję że wstąpisz do Towarzystwa nie tylko po to aby poznawać nowe miejscówki na rybki, ale także będziesz aktywnie działającym członkiem w Towarzystwie... np. już niebawem zacznie się tarło i związana z tym ochrona ryb przed kłusownikami. Nieprzespane, zimnie i deszczowe noce, kilometry przechodzone nad rzeką itp....
Właśnie takich członków nam potrzeba, którzy chcą nie tylko łowić ryby ale także dać coś tym rybom i rzece, coś od siebie;)

Pozdrawiam Adam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Jesteś Nowy ? Przywitaj się w tym wątku! 12 lata 7 miesiąc temu #4368

  • Radosław Milczarek
  • Radosław Milczarek Avatar
Zdaje sobie sprawę. Adam odezwij sie do mnie na PW, chciałem pogadac ale nie widać Cię w domu od kilku dni ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Jesteś Nowy ? Przywitaj się w tym wątku! 12 lata 2 miesiąc temu #5140

  • Janek Krzystolik
  • Janek Krzystolik Avatar
Witam wszystkich
Nazywam się Janek, mam 16 lat. Ryby łowię od dłuższego czasu. Niestety nie mam w rodzinie nikogo od kogo mógłbym się uczyć. Moją ulubioną metodą jest spinning choć od jakiegoś czsu próbuję swoich sił w wędkarstwie muchowym (narazie bez większego powodzenia). Od 2 lat uprawiam tzw. kayak fishing znaczy wędkowanie z kajaka, jest to naprawdę świetna zabawa :laugh:. Oczywiście wszystkie złowione przeze mnie ryby wracają do wody. Członkiem TPRIIG jestem od niedawna więc jeszcze nie do końca wiem jeszcze co i jak, ale jeśli tylko będę mógł się do czegoś przydać to chętnię pomogę we wszystkich przedsięwzięciach towarzystwa.
Ostatnio zmieniany: 12 lata 2 miesiąc temu przez Janek Krzystolik.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Jesteś Nowy ? Przywitaj się w tym wątku! 12 lata 2 miesiąc temu #5141

  • Mirosław Kowalczuk
  • Mirosław Kowalczuk Avatar
Witamy Janku na naszej stronie. :)
Cieszę się, że mamy w naszych szeregach takiego wspaniałego młodego wędkarza . Mam nadzieję, że starsi koledzy przekażą tobie z biegiem czasu informacje i wiedzę jaką posiedli w połowie salmonidów na naszych statutowych rzekach. Zapraszam do dyskusji na łamach forum.
Pobierz z naszej strony ten dokument: http://www.tpriig.pl/images/stories/pliki/oswiadczenie-korespondencja_elektroniczna.pdf wypełni i prześlij do naszego skarbnika. Z mojej strony o ile oczywiście zechcesz deklaruję wszelką pomoc. Przed nami okres wiosennych połowów morskich troci i belony. Posmakujesz jak pachnie Bałtyckie trociowanie.

Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Jesteś Nowy ? Przywitaj się w tym wątku! 12 lata 2 miesiąc temu #5142

  • radek skalski
  • radek skalski Avatar
Janku Napisz na gg 4003452 pogadamy trochę :) podpowiem ci co nieco ^^
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Jesteś Nowy ? Przywitaj się w tym wątku! 12 lata 2 miesiąc temu #5143

  • Artur Furdyna
  • Artur Furdyna Avatar
  • Offline
  • Prezes TPRIiG
  • Posty: 1483
  • Thank you received: 179
  • Oklaski: 109
Witamy Cię Janku z radością. W miarę naszych możliwości postaramy się dzielić wiedzą i doświadczeniem. Ten rok stanie jak widzę pod znakiem muchy.... będzie fajna zabawa.
Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Nasi Sponsorzy

Copyright © Towarzystwo Przyjaciół Rzek Iny i Gowienicy 2024
Wdrożenie strony: Jacek Nadolny w oparciu o CMS Joomla

Strona zbudowana w oparciu o szablon
TFJ Green - Joomla 3 Templates