Towarzystwo Przyjaciół Rzek
Iny i Gowienicy

Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
A my tu gadu - gadu

TEMAT: Jesteś Nowy ? Przywitaj się w tym wątku!

Jesteś Nowy ? Przywitaj się w tym wątku! 11 lata 3 miesiąc temu #6042

  • Mirosław Kowalczuk
  • Mirosław Kowalczuk Avatar
Witamy kolegę Tomka na stronie TPRIiG.
Myślę, że znajdziesz na naszej stronie wiele ciekawych tematów. Jest również temat typowo wędkarski jak Połowy 2013 gdzie można zaprezentować swoje trofea opisując przy tym swoje wyprawy, które zazwyczaj zapadają nam głęboko w pamięci.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Jesteś Nowy ? Przywitaj się w tym wątku! 11 lata 3 miesiąc temu #6049

  • Tubertini Polska
  • Tubertini Polska Avatar
Witam wszystkich,
Jestem tu nowy chociaz Ina to rzeka mojego miasta i dzeicinstwa.
W tym roku pobilem wszelkie recordy lowienia Troci.
Od 01.01.2013 codziennie do 14.01.13 chodzilem ze spinningiem za trocia ! CODZIENNIE !
I nawet jednego pobicia !
Ktos mi powiedzial - czas zmienic hobby - rece opadly ...
Pozdrawiam wszystkich.
PS
Jestem wylacznym dystrybutorem sprzetu Tubertini na Polske i mam nadzieje ze cos tam sie znajdzie i dla Was na Trotki :evil:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Jesteś Nowy ? Przywitaj się w tym wątku! 11 lata 3 miesiąc temu #6050

Witam. Ja w tym nic dziwnego nie widzę. B) Zeszłego roku 2012 byłem niemal codzinnie przez cały styczeń nad rzeką i niemiałem ani jednego pobicia łososiowarych Jedynie trafiła mi się chyba dość przypadkowo inna egzotyczna rybka całkiem innego gatunku. :woohoo: Ale czy się zniechęciłem??? A więc nie i to dało w póżniejszym czasie niezłe efekty. :) Znam osoby którym przez cały rok nie udało się mieć przyjemności powalczyć z łososiowatymi jednak wyjście nad rzekę nadal jest ich hobby. Tu raczej nie chodzi o to by przy każdym wyjściu zawiesiła się ryba. Samo wyjście nad rzekę jest jakby swego rodzaju oderwaniem od rzeczywistości i ucieczką od cywilizacji. Mnie to bardzo uspokaja a przy nawale dzisiejszej pracy jest to bardzo wskazane. Nasza rzeka jest cudowna szczególnie zimą i warto ją zobaczyć. A wędkowanie to taki dodatek dla naprawdę wytrwałych. Nawet gdyby było totalne bezrybie to i tak warto odwiedzić i pospacerować obserwując nadbrzeżną faunę i florę :))
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Jesteś Nowy ? Przywitaj się w tym wątku! 11 lata 3 miesiąc temu #6051

  • Mirosław Kowalczuk
  • Mirosław Kowalczuk Avatar
Witamy na stronie TPRIiG.
Z awatara nie rozpoznaję Kolegi ale coś mi się wydaje że się znamy.


P>S Zwyczajem było na naszej stronie rejestrowanie się z podaniem imienia i nazwiska. Po modyfikacji naszej strony troszkę się to wszystko samoistnie pozmieniało. Warto powrócić do wcześniejszych zwyczajów klikając w swoją nazwę nad awatarem następnie edytować profil wpisując zamiast nica dane osobowe imię i nazwisko oraz własna podobizna w awatarze . To sugestia dla wszystkich osób zarejestrowanych na naszej stronie ;)
Ostatnio zmieniany: 11 lata 3 miesiąc temu przez Mirosław Kowalczuk.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Jesteś Nowy ? Przywitaj się w tym wątku! 11 lata 3 miesiąc temu #6059

  • andreas
  • andreas Avatar
  • Offline
  • Fresh Boarder
  • Posty: 3
  • Oklaski: 0
Witam wszystkich forumowiczów.
Nazywam się Andrzej Barcki , mieszkam w Goleniowie .Wędkarstwem zainteresowałem się od niedawna (2005r).
Początkowo był tylko spławik , ale zasypiałem przy tym nad wodą ;) i koniecznie trzeba było wprowadzić nowy impuls :spining.Spodobało się do tego stopnia , że moja żona ,której opowiadałem swoje wędkarskie przygody , zainteresowała się i również połknęła bakcyla. Pierwszy raz zabrałem ją na trotkę 5 lat temu z ... feederem( nie miałem jeszcze drugiego mocnego spiningu) i złowiła 70cm srebrniaka.
Się zaczęło. Co roku od 1 stycznia .... Sytuacja jest taka , że Ona złapała tydzień temu któregoś z kolei srebrniaka (59cm) , a ja dalej marzę o tej pierwszej.
Wbrew pozorom czerpię jednak z tego ogromną satysfakcję i cieszę się jej sukcesem chyba bardziej jak swoimi bym się radował.
W tym roku po zawodach" Troć Iny" , na które udało nam się razem zameldować ,zdaliśmy sobie sprawę z faktu , że ktoś dla nas zrobił bardzo dużo z rzeką Iną i trzeba się za to uczciwie odwdzięczyć. Najwłaściwsze wydało nam się przyłączenie się do starań tych , którzy nam ten prezent zafundowali . Zatem Irena też złożyła deklarację członkowską i zamierzamy oboje aktywnie uczestniczyć w działaniach TPRIIG.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Jesteś Nowy ? Przywitaj się w tym wątku! 11 lata 3 miesiąc temu #6060

  • Irena
  • Irena Avatar
Tak było , a teraz spróbujemy razem popracować
Irena Barcka
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Nasi Sponsorzy

Copyright © Towarzystwo Przyjaciół Rzek Iny i Gowienicy 2024
Wdrożenie strony: Jacek Nadolny w oparciu o CMS Joomla

Strona zbudowana w oparciu o szablon
TFJ Green - Joomla 3 Templates