Towarzystwo Przyjaciół Rzek
Iny i Gowienicy

Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
A my tu gadu - gadu

TEMAT: Rybki

O:Rybki 14 lata 2 tygodni temu #2297

Dokładne wymiary ryby: 90cm i 5,8 kg masy, bez wątpienia jest to łosoś.
Zamieszczanie zdjęć bez zgody osoby na nim się znajdującej, bez uprzedniego zapytania o taką możliwość, zwłaszcza iż Jacek jest w Towarzystwie dość znany...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Rybki 14 lata 2 tygodni temu #2298

  • Mirosław Kowalczuk
  • Mirosław Kowalczuk Avatar
Od pewnego czasu "molestowaliśmy" kolegę Artura aby posiadane zdjęcie zamieścił na naszym forum. Nie miałem osobiście pojęcia że chodzi o łososia Jacka - tą rybkę widziałem w nieco lepszym ujęciu. Piękna sztuka i myślę, że Jacek nie będzie miał pretensji - zdjęcie jest sfatygowane jeśli chodzi o jakość, praktycznie osoba jest mało rozpoznawalna. A szkoda
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Rybki 14 lata 2 tygodni temu #2299

  • Krzysztof Kłos
  • Krzysztof Kłos Avatar
Piękna ryba:)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Rybki 14 lata 2 tygodni temu #2300

  • Artur Furdyna
  • Artur Furdyna Avatar
  • Offline
  • Prezes TPRIiG
  • Posty: 1483
  • Thank you received: 179
  • Oklaski: 109
tak, to piękna samica łososia złowiona przez Jacka Maślankę. Tylko trochę urosła w opowieściach, bo mierzyła, jeśli mnie pamięć nie myli 90 cm. Tym niemniej to, póki co,jedyny udokumentowany łosoś z Iny. Niebawem zacznie się okres łososiowy. NA rzekach skandynawskich okres 15 maja 15 czerwca to "łososiodajny" czas. Podejrzewam, że i u nas jest podobnie. tyle, ze łososie zdecydowanie częściej łowione są na sztuczna muchę, niż spinning. Może to jest przyczyna małej liczby łowionych u nas łososi. Ina na niektórych odcinkach idealnie nadaje się do połowów muchowych i tylko trzeba się przełamać...mam na myśli także siebie. Myślę, ze po sukcesach Rafała i taty Mateusza cos się zmieni.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Rybki 14 lata 2 tygodni temu #2301

  • Krzysztof Kłos
  • Krzysztof Kłos Avatar
Wczoraj skoncentrowany spoglądałem jak Bartek muchuje nad rzeką, niestety na początku kiedy chciałem sprobowac nic mi nie wychodziło, ale napewo się nie poddam:)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Rybki 14 lata 2 tygodni temu #2302

  • Artur Pietrzak
  • Artur Pietrzak Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • RZECZNY ŁAZĘGA
  • Posty: 122
  • Oklaski: 6
Paweł Kietrys napisał:
Zamieszczanie zdjęć bez zgody osoby na nim się znajdującej, bez uprzedniego zapytania o taką możliwość, zwłaszcza iż Jacek jest w Towarzystwie dość znany...

Nie wiem w czym jest problem.Zdjęcie otrzymałem od osoby która je zrobiła,więc jest jego właścicielem i wyraziła zgodę na zamieszczenie tegoż zdjęcia na łamach forum.Człowiek z rybą wyraźnie pozuje do zdjęcia.Więc musiał się liczyć z możliwością obejrzenia go przez większe grono ludzi.Ani nie zastrzegł pokazywania go komu kolwiek.Dla mnie,jak i dla dużej grupy ludzi którzy nie znają kolegi Jacka, jest to człowiek z rybą,i to tyle w temacie.
Pozdrawiam
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ostatnio zmieniany: 14 lata 2 tygodni temu przez Artur Pietrzak.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Nasi Sponsorzy

Copyright © Towarzystwo Przyjaciół Rzek Iny i Gowienicy 2024
Wdrożenie strony: Jacek Nadolny w oparciu o CMS Joomla

Strona zbudowana w oparciu o szablon
TFJ Green - Joomla 3 Templates