Towarzystwo Przyjaciół Rzek
Iny i Gowienicy

Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
A my tu gadu - gadu

TEMAT: Ciekawe strony o tematyce wędkarskiej

O:Ciekawe strony o tematyce wędkarskiej 12 lata 1 miesiąc temu #5002

  • Krzysztof Kłos
  • Krzysztof Kłos Avatar
Adam nie udzieliłeś w żadnym z powyższych przypadków ( fotki i film ) zezwolenia na wykorzystanie swojego dzieła, jest taki art,

Art. 116.
1. Kto bez uprawnienia albo wbrew jego warunkom rozpowszechnia cudzy utwór w wersji oryginalnej albo w postaci opracowania, artystyczne wykonanie, fonogram, wideogram lub nadanie, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2 .

Zgłos do admina strony ze nie wyrazasz zgody i tyle chyba ze chcesz sie bawic w cos wiecej :)

pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Ciekawe strony o tematyce wędkarskiej 12 lata 1 miesiąc temu #5004

  • Tomasz Borus
  • Tomasz Borus Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 100
  • Thank you received: 1
  • Oklaski: 7
Napisz mu piekny komentarz i jednoczesnie reklama. Mozesz tez usunac te filmiki z konta youtube i kolega bedzie mial niedzialajacy link. Potem wgrac je jeszcze raz na serwer youtube.Link sie zmienie. A nie wiem czy cos zrobisz kolesiowi bo dobrowolnie opublikowales film w inetrnecie a na serwisie youtube wszedzie sa odnosniki do udostepniania. Musisz przeczytac regulamin youtube
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Ciekawe strony o tematyce wędkarskiej 12 lata 1 miesiąc temu #5005

  • Mirosław Kowalczuk
  • Mirosław Kowalczuk Avatar
Wszystkie moje filmy jakie zamieszczam na youtube są udostępnione jako publiczne w tym przypadku uważam, że to dozwolone i nawet jestem zadowolony, że ktoś wykonał taką stronkę a w niej znalazły się moje filmy. Jeśli nie chcesz aby ktoś kopiował link do filmu zaznacz to w opcji poprzez edycję filmu - ale czy warto??? ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Ciekawe strony o tematyce wędkarskiej 12 lata 1 miesiąc temu #5006

  • Adam Ratajczyk
  • Adam Ratajczyk Avatar
Spoko koledzy wiem już na czym rzecz polega i nie mam nic przeciwko temu aby filmiki były na tej stronce. Po prostu nie byłem przekonany czy tak można ale już wiem że można i jest ok.
Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Ciekawe strony o tematyce wędkarskiej 12 lata 1 miesiąc temu #5008

  • Artur Furdyna
  • Artur Furdyna Avatar
  • Offline
  • Prezes TPRIiG
  • Posty: 1483
  • Thank you received: 179
  • Oklaski: 109
Tak do końca to ok nie jest..... gdyż zwykła przyzwoitość nakazuje podawanie źródła, z którego materiał pochodzi....
Jeśli w grę wchodzi popularyzacja naszych działań, czy promocja rzeki ok..., ale jeśli ktoś w sprytny sposób robi kasę kosztem innych, to już nie jest ok... moim zdaniem.
Mirek wprowadził kiedyś znak na naszych zdjęciach w galerii. Jeśli to działa i da się rozszerzyć na inne nasze materiały, to byłoby wskazane, moim zdaniem, wprowadzenie takiej zasady.
Nasza strona powinna oprócz kosztów utrzymania dawać efekt promocyjny, anie dostarczać spryciarzom materiałów za darmo.....
Ja, żeby użyć zdjęcia w prezentacji, muszę uzyskać zgodę, często z zagranicy.
Rzućcie okiem na strony z muchami. Tam znaczna część jest zablokowana na okoliczność kopiowania i tak powinno być.
Jeśli natomiast chcemy, by dany materiał był rozpowszechniany, to powinno to być zaznaczone przy jego publikacji. Tak np. robi KPP
Ostatnio zmieniany: 12 lata 1 miesiąc temu przez Artur Furdyna.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Ciekawe strony o tematyce wędkarskiej 12 lata 1 miesiąc temu #5014

  • Grzegorz Niznik
  • Grzegorz Niznik Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 153
  • Thank you received: 13
  • Oklaski: 3
A mi sie ta stronka podoba B)

globalflyfisher.com
Ostatnio zmieniany: 12 lata 1 miesiąc temu przez Grzegorz Niznik.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Nasi Sponsorzy

Copyright © Towarzystwo Przyjaciół Rzek Iny i Gowienicy 2024
Wdrożenie strony: Jacek Nadolny w oparciu o CMS Joomla

Strona zbudowana w oparciu o szablon
TFJ Green - Joomla 3 Templates