Towarzystwo Przyjaciół Rzek
Iny i Gowienicy

Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
A my tu gadu - gadu
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Mała Pomoc

Mała Pomoc 15 lata 3 miesiąc temu #335

  • Radosław Skalski
  • Radosław Skalski Avatar
Jestem Początkującym Muszkarzem I Chciałbym się zapytać o małe podpowiedzi........jakie imitacje much używać w lato albo wiosnę na co łapać w zimę nie znam się za bardzo bo dopiero co zaczynam.....Proszę o pomoc..
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Mała Pomoc 15 lata 3 miesiąc temu #337

  • Mirosław Kowalczuk
  • Mirosław Kowalczuk Avatar
Witaj Radosławie !!!

Niestety o łowieniu na muchę nic Koledze nie doradzę z tego to wzgledu, że łowię wyłącznie na spina. W naszym towarzystwie są wyśmienici muszkarze jak Artur Furdyna (nasz Prezes),Krzysztof Filocha czy Krzysztof Dmyszewicz i wielu innych członków TPRIiG. Myślę, że kilka rad na początek otrzymasz od tych właśnie kolegów.
Polecam forum internetowe fors.com.pl gdzie wielu z zarejestrowanych użytkowników to właśnie wyśmienici muszkarze. Skarbnica wiedzy doświadczonych kolegów po kiju.

P.S. Wybacz, że pytam czy jesteś członkiem naszego TPRIiG??
Mieszkając w Łożnicy nad Gowienicą byłbyś b. przydatny w naszych działaniach przeciwko kłusownictwu.

Jesli chcesz pogadać to na skypie czasami jestem uchwytny Miro 0612

Pozdrawiam :)
Ostatnio zmieniany: 15 lata 3 miesiąc temu przez Mirosław Kowalczuk.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Mała Pomoc 15 lata 3 miesiąc temu #338

  • Radosław Skalski
  • Radosław Skalski Avatar
Panie Mirosławie Spin Też Interesuje na jakąś Troć Zapolować Z Miłą Chęcią Pomogę w walce przeciwko kłusownikom ale do tej pory jak byłem nad rzeką jest spokojnie tylko jeden wątek rzeka jest w przejściach zaśmiecona i chciałbym ją oczyścić w chwili obecnej nie jestem członkiem ale chciałbym się dołączyć U nas Obecnie gdzie teraz jestem w Świnoujściu Są Kanaliki W Karsiborzu gdzie szczupak i lin przychodzą na tarła...Jest tutaj bardzo dużo kłusowników w tamtym roku usuwaliśmy siatki z środka śluzy gdzie ryba wchodzi przez nią ....nie podobało mi się to i wolałem na własną rękę z nimi walczyć pomagał mi mój wieczny towarzysz na rybach Mój Ojciec...Kocham Przyrodę i wędkowanie...Dlatego Chciałbym zacząć działalność pomocy...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Mała Pomoc 15 lata 3 miesiąc temu #339

  • Mirosław Kowalczuk
  • Mirosław Kowalczuk Avatar
Na stronie głównej w dziale "O NAS" znajdziesz informacje o naszych zebraniach tam możesz również pobrac deklarację członkowską o ile zdecdydujesz się wstąpić w nasze szeregi. Aby nakreślić możliwość konkretnych działań o których pioszesz trzeba się wzajemnie poznać - więc Zapraszamy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Mała Pomoc 15 lata 3 miesiąc temu #340

  • Radosław Skalski
  • Radosław Skalski Avatar
Wstąpić w Szeregi Z Miłą Chęcią Postaram się przejrzeć wszystkie informacje jakie tutaj są o TPRIiG i pozałatwiać sprawy żeby wykupić to co trzeba i zacząć pomagać....
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Mała Pomoc 15 lata 3 miesiąc temu #341

  • Radosław Skalski
  • Radosław Skalski Avatar
Panie Mirosławie Chciałbym się dowiedzieć trochę od Pana Czy Mógłby Pan Do mnie napisać na skype Mój nick to Serj.tankian1 dziękuję
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

Nasi Sponsorzy

Copyright © Towarzystwo Przyjaciół Rzek Iny i Gowienicy 2024
Wdrożenie strony: Jacek Nadolny w oparciu o CMS Joomla

Strona zbudowana w oparciu o szablon
TFJ Green - Joomla 3 Templates