Towarzystwo Przyjaciół Rzek
Iny i Gowienicy

Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
A my tu gadu - gadu
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Sami nie Wiecie

Sami nie Wiecie 11 lata 9 miesiąc temu #5533

  • Artur Furdyna
  • Artur Furdyna Avatar
  • Offline
  • Prezes TPRIiG
  • Posty: 1483
  • Thank you received: 179
  • Oklaski: 109
Pewnie zdziwi Was ten wpis, ale pomyślałem, że warto uchylic rąbka.
Otóż w naszym gronie kryją się perełki, o których prawie nikt nie wie....
Kilka dni temu nasz kolega, Adam Ratajczyk, pomyslnie przeszedł turniej kwalifikacyjny do Mistrzostw Polski w strzelaniu. Zajął 8 miejsce po kilku latach przerwy w treningach, osiągając wynik 588 pkt na 600 możliwych. Kto strzelał kiedyś z kbks, ten wie, że nie jest to łatwa sztuka....
Adamie. Gatulacje pewnej ręki i sokolego oka.
Będziemy trzymać kciuki za dalsze sukcesy.
Ostatnio zmieniany: 11 lata 9 miesiąc temu przez Artur Furdyna.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Sami nie Wiecie 11 lata 9 miesiąc temu #5534

  • Mirosław Kowalczuk
  • Mirosław Kowalczuk Avatar
Wiedziałem o tym, że Adam trenował kiedyś strzelanie jeszcze jako junior zajmując bardzo wysokie lokaty. Teraz jako senior (chyba się obecnie łapiesz w tej kategorii wiekowej? )dalej pokazuje, że oko ma sprawne i ręce się koledze nie trzęsą.
Gratuluję piękny wynik:)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Sami nie Wiecie 11 lata 9 miesiąc temu #5535

  • Sebastian Podolak
  • Sebastian Podolak Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 224
  • Thank you received: 56
  • Oklaski: 14
Jak kiedyś przytnie metrową troć na Inie to przez trzęsące ręce zakończy strzelanie:woohoo: Dobre oczy i pewna ręka przyda się też na polowanie na naszych amatorów rybiego mięska oczywiście tych nielegalnych.Adam,gratulacje
SEBASTIAN PODOLAK
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Sami nie Wiecie 11 lata 9 miesiąc temu #5536

  • Adam Ratajczyk
  • Adam Ratajczyk Avatar
Witam.
Dziękuje koledzy za gratulacje. Wasze słowa uznania to dla mnie bardzo miłe zaskoczenie i bardzo motywujący bodziec do dalszych treningów:) . W sumie temu sportowi poświęciłem 12 lat swojego życia i około 3 lat temu było ciężko mi się rozstawać z tym sportem z różnych nieprzyjemnych i przykrych dla mnie powodów. Polska to specyficzny kraj w którym żądzą układy i układziki i nie zawsze najlepsi w danym momencie jeżdżą na najważniejsze imprezy sportowe.

Po namowach trenera zgodziłem się spróbować swoich sił jeszcze raz i zakwalifikować się na MP 2012. Udało się i jestem z tego zadowolony. Teraz czeka mnie 2 tygodnie ostrego treningu aby pokazać, że na coś mnie staćB) . Oczywiście w dwa tygodnie nie nadrobię 3 lat i nie liczę na medal ale jak będę w pierwszej dziesiątce to będzie super.

Sebek z metrową trocią może i sobie poradzę najpierw niech weźmie a później będę się martwił…:woohoo: gorzej jak znów ktoś przy mnie zatnie taką troć i będzie prosił o podebranie to wtedy dopiero będzie delira….:blink:

Jeżeli chodzi o ochronę naszych wód to jak najbardziej będę się starał dalej aktywnie uczestniczyć w tych działaniach, bo to jest moja pasja….. hmm.. tak pasja i nie boję się użyć tego słowa:laugh: ( może ktoś się zaśmieje) wędkarstwo i ochrona wód jest dla mnie czymś ważnym.
Jeszcze jedno chciałem powiedzieć jak już się tak rozpisałem… koledzy pamiętajmy że zimowe miesiące są dla nas najważniejsze ale w innych miesiącach też musimy działać i pilnować naszych wód (wszystkich) bo chętnych na darmowe rybie białko nie brakuje przez cały rok. Niech każdy z nas usiądzie wygodnie w fotelu i zada sobie takie pytanie: PO CO WSTĄPIŁEM DO TOWARZYSTWA? I niech każdy z nas sobie na to pytanie odpowie... Myślę, że jak zbierzemy się w ,,kupę,;) , zostawimy inne sprawy-( kłótnie oraz zawiść) na boku to możemy odrodzić w naszych szeregach taki kolektyw, że nikt nam nie podskoczy…:woohoo:

Tego i sobie i Wam życzę…

Trzymajcie kciuki 22 czerwca bo jadę na Mistrzostwa Polski do Wrocławia.

Pozdrawiam Adam
Ostatnio zmieniany: 11 lata 9 miesiąc temu przez Adam Ratajczyk.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1

Nasi Sponsorzy

Copyright © Towarzystwo Przyjaciół Rzek Iny i Gowienicy 2024
Wdrożenie strony: Jacek Nadolny w oparciu o CMS Joomla

Strona zbudowana w oparciu o szablon
TFJ Green - Joomla 3 Templates