Towarzystwo Przyjaciół Rzek
Iny i Gowienicy

Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
Czego brakuje na stronie i forum
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Modyfikacja naszej strony

Modyfikacja naszej strony 12 lata 2 miesiąc temu #4921

  • Mirosław Kowalczuk
  • Mirosław Kowalczuk Avatar
Informuję, że za sprawą naszego Kolegi Jacka Maślanki obecnie głównego ADMINA strony TPRIiG, któremu obowiązki i przyjemności;):) administrowania naszą stroną powierzył nasz Kolega Jacek Nadolny (wykonawca strony) wprowadzone zostały dodatkowe kategorie na stronie głównej w dziale WĘDKARSTWO.
Uruchomiony został ranking połowów pt. Parada Rekordów oraz "Troć Iny" zawierający dane (obecnie w uzupełnianiu) połowów z dotychczas przeprowadzonych przez nasze towarzystwo zawodów wędkarskich.
Wprowadzono nowy dział pod nazwą " Przekaż 1%" gdzie znajdziemy wszelkie niezbędne informacje związane z przekazanie dla uprawnionej OPP 1% naszego podatku przy rozliczeniach rocznych z fiskusem.
Posiadamy również nowy adres e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
który posłuży do odbioru korespondencji kierowanej do zarządu TPRIiG, w tym do przesyłania danych do Parady rekordów, zdjęć i innych danych związanych z naszą działalnością.

W jakim celu powstały powyższe modyfikacje wyjaśni niebawem Prezes TPRIiG Artur Furdyna.
Ostatnio zmieniany: 12 lata 2 miesiąc temu przez Mirosław Kowalczuk.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Modyfikacja naszej strony 12 lata 2 miesiąc temu #4922

Dodam tylko od siebie, że Jacek Nadolny nie składa broni i nadal będzie nas wspierać w grubszych tematach webowych. Nie jestem ekspertem w temacie stron www, ale moja wiedza rośnie z dnia na dzień. Postaram się rozwijać naszą stronę w miarę moich możliwości i umiejętności.

pozdrawiam
jacek
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Modyfikacja naszej strony 12 lata 2 miesiąc temu #4923

  • Artur Furdyna
  • Artur Furdyna Avatar
  • Offline
  • Prezes TPRIiG
  • Posty: 1483
  • Thank you received: 179
  • Oklaski: 109
Jacku!
Cieszę się, że zająłeś się tematem, gdyż obarczanie Jacka Nadolnego wszystkimi naszymi pomysłami byłoby przesadą i nadużyciem i tak wielkiej już pomocy, jaka od początku płynie z jego strony. Bez niego tej strony by nie było pewnie, a już na pewno nie tak fajna, jaką jest obecnie. Super, że przy okazji doskonalisz swój warsztat webowy....zawsze więcej przydatnych umiejętności...
Dzięki w imieniu wszystkich.
Artur
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Modyfikacja naszej strony 12 lata 2 miesiąc temu #4924

  • Artur Furdyna
  • Artur Furdyna Avatar
  • Offline
  • Prezes TPRIiG
  • Posty: 1483
  • Thank you received: 179
  • Oklaski: 109
Wracając do meritum.
Pomysł działu "Parada Rekordów" powstał za podszeptem Rafała Pendera. Takie rankingi funkcjonują na wielu łowiskach. Z jednaj strony to promocja łowiska, z drugiej ciekawa baza danych na temat połowów na nim. mam nadzieję, że da się ten watek tak zbudować, by były na nim wszystkie zgłoszenia z wielu lat/z czasem/ i by można było prześledzić historię połowów wędkarskich na naszych rzekach.
Z kolei zawody "TROĆ INY" po tych kilku latach stały się już NASZĄ MARKĄ, i jako takie wymagają oddzielnego tematu, gdzie każdy będzie mógł prześledzić dotychczasową historie imprezy. Po latach, myślę, że przetrwamy, jako organizacja, nasi następcy będą mieli ciekawy materiał poglądowy.....
1% jako oddzielny wątek to zasługa Jacka. W ten sposób łatwiej chętni do wsparcia nas mogą dotrzeć do niezbędnych informacji na ten temat.
Projekty te będą na pewno jeszcze ewoluować, ale już dziś myślę, że są ciekawe.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Modyfikacja naszej strony 12 lata 2 miesiąc temu #4925

Odnośnie 1% podatku. Ja tylko zrobiłem przekierowanie z menu na dokument popełniony prawdopodobnie przez Mirka.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Modyfikacja naszej strony 12 lata 2 miesiąc temu #4935

W "Paradzie Rekordów" można już oglądać zdjęcia. Można pokazać każde zdjęcie z osobna (kliknięcie na pozycję w tabeli) lub wszystkie jednocześnie.


www.tpriig.pl/wedkarstwo/parada-rekordow.html

Kolejnym krokiem będzie możliwość oglądania zdjęć w pełnej rozdzielczości.

Pozostaje już tylko uzupełnić tabele. Poszukuję ryb, które spełniają przynajmniej jeden z dwóch warunków:

a) przynajmniej 80cm
b) przynajmniej 5kg

p.s.
Wszelkie uwagi odnośnie wyglądu i funkcjonalności będą mile widziane.

UWAGA: Proszę odświeżyć pamięć podręczną przeglądarki (CTRL+F5 w Mozilla Firefox i IE).
Ostatnio zmieniany: 11 lata 10 miesiąc temu przez Jacek Maślanka.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2

Nasi Sponsorzy

Copyright © Towarzystwo Przyjaciół Rzek Iny i Gowienicy 2024
Wdrożenie strony: Jacek Nadolny w oparciu o CMS Joomla

Strona zbudowana w oparciu o szablon
TFJ Green - Joomla 3 Templates