Towarzystwo Przyjaciół Rzek
Iny i Gowienicy

Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
Czego brakuje na stronie i forum
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: MODERATOR - FORUM TPRIiG

MODERATOR - FORUM TPRIiG 12 lata 3 tygodni temu #5223

  • Mirosław Kowalczuk
  • Mirosław Kowalczuk Avatar
Panowie odczuwam potrzebę wyłonienia z naszej grupy dodatkowo 1 osoby i nadanie mu uprawnień moderatora strony-forum. Proponuję aby był nim Adam Ratajczyk - o ile kolega się zgodzi . Sam nie jestem w stanie jak pokazał ostatni przykład zakładania tematów bliźniaczych i innych nieprawidłowości czuwać nad porządkiem i prawidłowością zapisów na forum.

Poddaję również pod dyskusję mój wniosek aby nasze forum było zamknięte z dostępem dla wyłącznie członków TPRIiG. To co robimy jako TPRIiG i inne ważne sprawy dla zewnętrznej publiki i naszych sympatyków powinno ukazywać się na stronie głównej nie na forum. Zostawmy dla własnych potrzeb i komunikacji między sobą ten element. Kto będzie chciał pozyskiwać informację o połowach, warunkach nad naszymi statutowymi rzekami i inne informacje zawsze może zostać naszym członkiem i mieć wówczas wkład własny w działalność TPRIiG jak i wgląd do treści forum.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:MODERATOR - FORUM TPRIiG 12 lata 3 tygodni temu #5225

  • Krzysztof Kłos
  • Krzysztof Kłos Avatar
Moim zdaniem zamkniecie forum dla ludzi z poza towarzystwa to dziwna sprawa, jak sama nazwa mowi jest to forum. Inna sprawa to komentarze, fotki czy zapytania to zrozumiale - trzeba byc zalogowanym. Przeciez i tak i tak na forum sa wielkie tajemnice, a wiekszosc rzeczy poruszane jest "za plecami".
A co z ZAWODAMI TROC INY 2013 przyjedzie ponad setka wedkarzy, beda fotki bedzie filmik, beda komentarze na forum, i ta setka osob nie zalogowanych pozbawiona bedzie komentarzy pozytywnych, uwag itp...no chyba ze zaplaca...
Napewno tez spadnie ilosc wejsc na strone jak taka zmiana nastapi- spojrzy przyklad www.goleniowska.com, zalogowanie platne 12zl ilosc wejsc i komentarzy spadla o xx %. Strona towarzystwa kosztowala by 30zł. hmmm?

MODERATOR forum - pomylka jednego kolegi i nowy admin? kolejna pomylka nastepny admin? itd...?

No ale to tylko slowa moje "kolegi" nie z tpriig...

Szkoda tez zeby cos zalatwic dla kogos z poza towarzystwa to mega trudna sprawa dla niektorych, mimo ze ktos deklaruje to i owo, a niby osoba na takim stanowisku powinna byc obiektywna i obrotna...




Pozdrawiam


Komantarz nie mial na celu nikogo obrazic!!!!!!!!!!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:MODERATOR - FORUM TPRIiG 12 lata 3 tygodni temu #5226

  • Mirosław Kowalczuk
  • Mirosław Kowalczuk Avatar
Krzysztof Kłos napisał:
Moim zdaniem zamkniecie forum dla ludzi z poza towarzystwa to dziwna sprawa, jak sama nazwa mowi jest to forum.

Tak jest to forum ale nie takie jak np. Fors czy inne fora publiczne - to forum w zamyśle miało służyć dla członków TPRIiG strona jest opłacana z naszych pieniędzy.

Krzysztof Kłos napisał:
Inna sprawa to komentarze, fotki czy zapytania to zrozumiale - trzeba byc zalogowanym. Przeciez i tak i tak na forum sa wielkie tajemnice, a wiekszosc rzeczy poruszane jest "za plecami".

Dlatego że mają wgląd w pisane treści wszyscy nie koniecznie zalogowani dlatego poddałem pod dyskusję moją prpozycję zamknięcia forum wyłacznie dla członków TPRIiG.

Krzysztof Kłos napisał:
A co z ZAWODAMI TROC INY 2013 przyjedzie ponad setka wedkarzy, beda fotki bedzie filmik, beda komentarze na forum, i ta setka osob nie zalogowanych pozbawiona bedzie komentarzy pozytywnych, uwag itp...no chyba ze zaplaca...

Wybrane tematy z forum można wyodrębnić dla wglądu i komentowania dla osób z poza TPRIiG.

Krzysztof Kłos napisał:
Napewno tez spadnie ilosc wejsc na strone jak taka zmiana nastapi- spojrzy przyklad www.goleniowska.com, zalogowanie platne 12zl ilosc wejsc i komentarzy spadla o xx %. Strona towarzystwa kosztowala by 30zł. hmmm?

A jakie mamy obecnie korzyści jako TPRIiG z wielotysiecznych wejści na forum??? 30zł to składka dla każdego lojalnego członka TPRIiG nie opłata za czytanie forum.

Krzysztof Kłos napisał:
MODERATOR forum - pomylka jednego kolegi i nowy admin? kolejna pomylka nastepny admin? itd...?

A masz kolego informację jak obecnie to wygląda?? Jestem jedyną osobą która w miarę mozliwości, chęci i czasu wolnego stara się kontrolować ten temat.

Krzysztof Kłos napisał:
No ale to tylko slowa moje "kolegi" nie z tpriig...

Kolegi nie z TPRIiG ??? a czy ktoś ciebie wydalił z TPRIiG?

Krzysztof Kłos napisał:
Szkoda tez zeby cos zalatwic dla kogos z poza towarzystwa to mega trudna sprawa dla niektorych, mimo ze ktos deklaruje to i owo, a niby osoba na takim stanowisku powinna byc obiektywna i obrotna...

Pewnie masz na myśli twoją deklarację do wstąpienia w szeregi SSR ?? to rozumiem ale kto ma być obiektywny i obrotny na takim stanowisku??? tego nie mogę pojąć??
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:MODERATOR - FORUM TPRIiG 12 lata 3 tygodni temu #5227

  • Krzysztof Kłos
  • Krzysztof Kłos Avatar
Witaj Mirku, mam wrazenie ze zdenerwowalem Ciebie ale od razu napisze ze nie mailem tego w planach, jestem jedna z niewielu osob ktora mowi to co mysli...

AD.1 - zamkniecie forum nagle moze zabolec kilka osob z dalszych okolic. Rozmawialem z wieloma osobami na zawodach ktorzy naprawde chwalili strone TPRIIG a teraz nie mieli by do niej dostepu (forum).
Druga strona to moze zamknac czesc forum Mirku, naprzyklad o polowach, sytuacji nad woda, miejscach, bo to zrozumiale, kazdy chce polowic w spokoju w swiom miejscu.:) Ale zamknac forum calkowicie moze skutkowac smiercia strony;/

Ad.2 - w tym temacie mysle ze kazdy sam wie dokladnie o co chodzi.

Ad.3 - z odrebnym tematem zgadzam sie w 100% mozna to zrobic bez problemu.

Ad.4 - 30zl to skladka czlonkowska, zeby byc czlonkiem tpriig trzeba wplacic skladke 30zl, zeby czytac forum trzeba byc czlonkiem tpriig, = 30zl za czytanie forum. ( sa osoby ktore tylko wplacili skladne i nie dzialaja na rzecz tpriig a sa czlonkami )...

Ad.5 - Kolega nie ma pojecia jak to wyglada, ale widzi czasami ze adminow jest wiecej niz jeden, a taki admin jak ty moim zdaniem poradzi sobie sam bez problemu. A jezeli sie myle to wybaczcie, i popieram kandydature Adama - w koncu cos tam ma pojecie o tym i o tamtym utrzymujac swoj blog:) chociaz i ja utrzymuje swoje blogi itp...

Ad.6 - Mirku nikt mnie nie wydalil ale nie moge wam fizycznie pomoc w zadnych pracach wymagajacych sily, wiesz dlaczego, i uwierz mi widzi sie to ze niektore osoby patrza na ciebie jak bys pol rodziny im wybil, niektorzy nawet nie maja odwagi spojrzec w oczy, dochodza sluchy ze poruszane sa tematy za plecami. A uwierz mi ze w pracach niewymagajacych dzwigania noszenia ciezkich rzeczy jestem w stanie wam pomoc. Dlatego nie czuje sie jak czlonek TPRIIG i jedyna osoba nie jestem ktora ma takie odczucia.

Ad.7 - Mirku moge wiedziec co rozumiesz? bo ja tego nie potrafie zrozumiec, a wiecej nie potrafie tego pojac, sam pracuje w milionach papierow, procedur, zalatwien spraw, z tysiacami klientow, i wiem ze jak cos chce zalatwic to zrobie to bez problemu, i wlasnie jestem w tym obiektywny - nie patrze czy kogos znam, lubie, czy nie lubie, nie znam, itp jezeli spelnia dane warunki to moim zadaniem jest mu pomoc, zrobic wszystko zeby otrzymal to po co przyszedl, praca to praca, Moze wlasnie dlatego jestem w czolowce doradcow w polsce?

Pozdrawiam


Komenatrz NIE mial na celu nikogo obrazic
Ostatnio zmieniany: 12 lata 3 tygodni temu przez Krzysztof Kłos.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:MODERATOR - FORUM TPRIiG 12 lata 3 tygodni temu #5228

  • zdzisław wysokolski
  • zdzisław wysokolski Avatar
Mirek byłbym za otwartym forum, jedynie cenzurować przekazane wiadomości jezeli zawierają wiele wiadomości nie wskazane dla osób postronnych.
Sam przyzniaje się do gafy,mam szczery charakter,nie pomyślałem o skutkach ubocznych.
pozdrawiam AMATOR
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:MODERATOR - FORUM TPRIiG 12 lata 3 tygodni temu #5265

W dniu dzisiejszym kolega Adam Ratajczyk uzyskał uprawnienia moderatora forum. Życzę owocnej pracy i bezproblemowych użytkowników.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2

Nasi Sponsorzy

Copyright © Towarzystwo Przyjaciół Rzek Iny i Gowienicy 2024
Wdrożenie strony: Jacek Nadolny w oparciu o CMS Joomla

Strona zbudowana w oparciu o szablon
TFJ Green - Joomla 3 Templates