Towarzystwo Przyjaciół Rzek
Iny i Gowienicy

Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
Sprawy naszego towarzystwa

TEMAT: Deklaracje,składki i itp

Deklaracje,składki i itp 14 lata 1 miesiąc temu #1673

  • Mirka Tadeja
  • Mirka Tadeja Avatar
Koledzy
Przypominam, że wszystkie sprawy związane z legitymacjami,deklaracjami czy składkami załatwiam ja czyli skarnik Towarzystwa.Jeśli macie jakiekolwiek pytania w wyżej wymienionych sprawach to w zakładce KONTAKT są moje namiary. Jestem do dyspozycji.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Deklaracje,składki i itp 14 lata 1 miesiąc temu #1871

  • Mirka Tadeja
  • Mirka Tadeja Avatar
Drodzy członkowie naszego Towarzystwa. Uprzejmie informuję, że marzec jest ostatnim miesiącem w którym należy opłacić składkę członkowską za 2010 rok.Możliwości są dwie: na konto Towarzystwa( co jest dla mnie najwygodniejsze )lub w każdy pierwszy piątek miesiąca na zebraniu. Pozdrawiam skarbnik TPRIiG Mirka Tadeja
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Deklaracje,składki i itp 13 lata 11 miesiąc temu #2252

  • Mirka Tadeja
  • Mirka Tadeja Avatar
Koledzy
Zgodnie z tym co pisałam miesiąc temu marzec był ostatnim miesiącem opłacania składek.Przypominam spóźnialskim, iż mają jeszcze szansę na opłacenie składek wyjątkowo w kwietniu. Po tym czasie zgodnie ze statutem będą skreśleni z listy członków.:(
Mirka Tadeja- skarbnik TPRIiG
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Deklaracje,składki i itp 10 lata 5 miesiąc temu #6479

  • Rataj208
  • Rataj208 Avatar
Witam.
Jako nowy skarbnik chciałbym zmobilizować wszystkich spóźnialskich członków towarzystwa do uzupełnienia składek członkowskich. Termin wpłacania składek minął wraz z miesiącem marcem a nie wszyscy jeszcze opłacili składkę. Proszę o jak najszybsze uzupełnienie opłat. Opłaty można dokonać przelewem na konto towarzystwa jak i u mnie osobiście na najbliższym zebraniu TPRIiG. Dane do przelewu są podane w zakładce KONTAKT. W tytule przelewu prosiłbym o wpisanie swojego imienia i nazwiska oraz składka członkowska za rok 2013.

Jeżeli ktoś ma jakieś pytania może się także ze mną skontaktować telefonicznie bądź przez maila. Dane także podane są w zakładce KONTAKT.
Pozdrawiam Adam.
Ostatnio zmieniany: 10 lata 5 miesiąc temu przez Rataj208.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Deklaracje,składki i itp 10 lata 5 miesiąc temu #6481

  • Artur Furdyna
  • Artur Furdyna Avatar
  • Offline
  • Prezes TPRIiG
  • Posty: 1483
  • Thank you received: 179
  • Oklaski: 109
Przypominam, że nieopłacenie składek może skutkować wykreśleniem z listy członków naszego stowarzyszenia.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Deklaracje,składki i itp 10 lata 5 miesiąc temu #6533

  • Rataj208
  • Rataj208 Avatar
Witam.
Chciałbym jeszcze raz przypomnieć wszystkim członkom, ktòrzy nie opłacili składek o ich uregulowanie. Część osób ma nie opłacone składki jeszcze za rok 2012. Informuję, że te osoby które mają nie opłacone składki za lata 2012 i 2013 mają czas na na uregulowanie składek do 31.12.2013. Z dniem 01.01.2014 osoby które nie opłacą zaległych składek za dwa ostatnie lata zostaną skreślone z listy członków Towarzystwa Przyjaciół Rzek Iny i Gowienicy.
Część osób już dostała odemnie informację na e-mail, część osób dostanie informacje w najbliższym czasie.
Niestety nie wszyscy członkowie mają uzupełnione dane w dokumentach TPRIIG i z nie wszystkimi mogę się skontaktować. Dlatego mam prośbę do wszystkich członków. PROSZĘ W MIARĘ MOŻLIWOŚCI O PRZESŁANIE SWOICH DANYCH KONTAKTOWYCH na mojego e-maila bądź w formie sms-a na mój telefon. Posiadam dużo nie aktywnych maili oraz numerów telefonów.

Pozdrawiam Adam Ratajczyk
Skarbnik TPRIIG
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Nasi Sponsorzy

Copyright © Towarzystwo Przyjaciół Rzek Iny i Gowienicy 2024
Wdrożenie strony: Jacek Nadolny w oparciu o CMS Joomla

Strona zbudowana w oparciu o szablon
TFJ Green - Joomla 3 Templates