Towarzystwo Przyjaciół Rzek
Iny i Gowienicy

Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
Sprawy naszego towarzystwa

TEMAT: Deklaracje,składki i itp

O:Deklaracje,składki i itp 10 lata 5 miesiąc temu #6596

  • Adam Ratajczyk
  • Adam Ratajczyk Avatar
Panie i Panowie jeszcze raz przypominam o wpłacaniu zaległych składek członkowskich.

INFORMUJĘ ŻE OSOBY KTÓRE NIE BĘDĄ MIAŁY OPŁACONYCH SKŁADEK ZA ROK 2013 I EWENTUALNIE ZA WCZEŚNIEJSZE LATA NIE BĘDĄ MÓGŁY SKORZYSTAĆ Z ULGI PRZYSŁUGUJĄCEJ CZŁONKOM TPRIIG ZA STARTOWE W ZAWODACH ,,TROĆ INY 2014,, DOPÓKI NIE UREGULUJĄ SKŁADEK

Jest jeszcze trochę czasu dlatego nie będziemy tolerować tłumaczeń że ktoś zapomniał albo, że wpłaci po zawodach.
Jeżeli nie jest się pewnym, czy opłaciło się składkę zawsze można do mnie zadzwonić bądź napisać meila.

Tak jak pisałem w poprzednim poście osoby które będą miały nieopłacone składki z dwóch lub więcej poprzednich lat automatycznie z dniem 01.01.2014 zostają skreśleni z listy członków Towarzystwa Rzek Iny i Gowienicy.

Pozdrawiam Adam Ratajczyk
Ostatnio zmieniany: 10 lata 5 miesiąc temu przez Adam Ratajczyk.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Deklaracje,składki i itp 10 lata 4 miesiąc temu #6622

  • Adam Ratajczyk
  • Adam Ratajczyk Avatar
Witam.
Na najbliższym zebraniu członków Towarzystwa Przyjaciół Rzek Iny i Gowienicy będę zbierał zaległe składki członkowskie oraz zdjęcia do nowych legitymacji.
To ostatni dzwonek na uregulowanie zaległych składek i tak jak pisałem wcześniej z dniem 01.01.2014 osoby, które nie zapłacą zaległych składek zostaną skreślone z listy członków tpriig.
Pozdrawiam Adam Ratajczyk.
Ostatnio zmieniany: 10 lata 4 miesiąc temu przez Adam Ratajczyk.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Deklaracje,składki i itp 10 lata 4 miesiąc temu #6623

witam
deklarację do TPRIiG można przesłać mailem :)
pozdrawiam jarek
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Deklaracje,składki i itp 10 lata 4 miesiąc temu #6624

  • Adam Ratajczyk
  • Adam Ratajczyk Avatar
Witaj Jarku.
Podaj mi swojego maila badź napisz mi wiadomość na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tam wszystko Ci wytłumaczę. Ponieważ oprócz deklaracji będę potrzebował twoje zdjęcie do legitymacji i kilka innych informacji. Deklarację możesz przesłać na w/w maila.
Pozdrawiam Adam Ratajczyk
Ostatnio zmieniany: 10 lata 4 miesiąc temu przez Adam Ratajczyk.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Deklaracje,składki i itp 10 lata 4 miesiąc temu #6625

  • Karol Krause
  • Karol Krause Avatar
  • Offline
  • Junior Boarder
  • KAROL
  • Posty: 21
  • Thank you received: 15
  • Oklaski: 1
Panie Adamie zgodnie z naszą korespondencją mailową wyśle niezbędne papierki do pana w tradycyjnym liście.
Pozdrawiam serdecznie.
Karol.
Karol Krause
C&R
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Deklaracje,składki i itp 10 lata 2 miesiąc temu #6994

  • Adam Ratajczyk
  • Adam Ratajczyk Avatar
Witam.
Może i się powtarzam i zaczynam nudzić ;) ale od tego jestem i przypominam wszystkim członkom Towarzystwa Przyjaciół Rzek Iny i Gowienicy o terminowym wpłacaniu składek członkowskich. Zapisując się do tpriig, każdy zgodził się z naszym statutem w którym jest napisane:

.........
§ 11
Członek Towarzystwa ma obowiązek:
........
5.
Opłacać regularnie składki członkowskie w minimalnej wysokości 30, 00 PLN.
..........

Tak jak pisałem w Grudniu, część osób z dniem 31.12.13 została skreślona z listy członków tpriig. Jest jeszcze parę osób które mają nie opłacone składki za 2013 rok i z tymi osobami będziemy zmuszeni się pożegnać z dniem 31.03.14r. W miarę możliwości i posiadanych kontaktów telefonicznych bądź mailowych będę informował członków o ich zaległościach.
Proszę wszystkich o terminowe wpłaty składek członkowskich.
W razie pytań pisać bądź do mnie dzwonić.
Pozdrawiam Adam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Nasi Sponsorzy

Copyright © Towarzystwo Przyjaciół Rzek Iny i Gowienicy 2024
Wdrożenie strony: Jacek Nadolny w oparciu o CMS Joomla

Strona zbudowana w oparciu o szablon
TFJ Green - Joomla 3 Templates