Towarzystwo Przyjaciół Rzek
Iny i Gowienicy

Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
Sprawy naszego towarzystwa

TEMAT: Zebrania TPRIIG

Zebrania TPRIIG 13 lata 8 miesiąc temu #2761

  • Artur Furdyna
  • Artur Furdyna Avatar
  • Offline
  • Prezes TPRIiG
  • Posty: 1483
  • Thank you received: 179
  • Oklaski: 109
W tym temacie zamieszczane będą informacje o zebraniach. Generalnie obowiązuje termin 1 piątek miesiąca 17.00 zarząd, 18.00 zebranie członków. Proszę wszystkich o uczestnictwo, zwłaszcza zarząd, ponieważ, po wejściu do grupy organizacji pożytku publicznego obowiązuje nas pełna informacja o naszych działaniach, w tym finansowych.
Artur Furdyna
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Zebrania TPRIIG 13 lata 7 miesiąc temu #2803

  • Mirosław Kowalczuk
  • Mirosław Kowalczuk Avatar
W imieniu Prezesa TPRIiG informuję Koleżanki i Kolegów, że nasze wrześniowe zebranie przenosimy na dzień 11.09.2010r (sobota). Połączone ono będzie z jesienną akcją sprzątania brzegów naszej statutowej rzeki Iny.
Spotykamy się w tym dniu o godz. 8:00 na polu biwakowym przy ul. Spacerowej w Goleniowie. Liczymy na Waszą obecność w tym dniu.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Zebrania TPRIIG 13 lata 7 miesiąc temu #2816

  • Artur Furdyna
  • Artur Furdyna Avatar
  • Offline
  • Prezes TPRIiG
  • Posty: 1483
  • Thank you received: 179
  • Oklaski: 109
Witajcie!
W związku z licznymi prośbami o przesunięcie terminu sprzątania na październik, spróbuję taki termin uzgodnić z fundacją "Nasza Ziemia".
Gdyby jednak były naciski na sprzątanie w tygodniu sprzątania Bałtyku, moglibyśmy połączyć przyjemne z pożytecznym i umówić się na 11.00 w sobotę. Od rana można by łowić, a potem z trzy godzinki sprzątania. Dużo zależy też od poziomu wody w Inie, przy tak dużej nasze sprzątanie byłoby bardzo utrudnione. Dam dzisiaj znać o konkretnym terminie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Zebrania TPRIIG 13 lata 7 miesiąc temu #2819

  • Mirosław Kowalczuk
  • Mirosław Kowalczuk Avatar
Z uwagi na pewne kroki jakie w tej sprawie poczyniłem http://www.wedkuje.pl/wedkarstwo,sprzatanie-brzegow-rzeki-iny,24115
upierałbym się do zachowania terminu sprzątania w dniu 11.09.2010r. Zmiany terminów zazwyczaj powodują, że niewiele ludzi przychodzi. W październiku mamy co robić np. wiata do zrobienia na naszą łódź czeka. Dla mnie Liczy się wykonana robota myślę, że dla Fundacji Nasza Ziemia również.

P.S. Potrzebujemy około 20szt desek do wiaty długości około 2m. Może ktoś z was ma na zbyciu taki materiał. Słupki otrzymałem od leśniczego, który wspiera nasze działania, pokrycie dachowe załatwię we własnym zakresie. Czekam na konkrety.

Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Zebrania TPRIIG 13 lata 7 miesiąc temu #2825

  • Artur Furdyna
  • Artur Furdyna Avatar
  • Offline
  • Prezes TPRIiG
  • Posty: 1483
  • Thank you received: 179
  • Oklaski: 109
Mirek ma rację. Kto będzie mógł, przyjdzie. Mieliśmy o pomoc poprosić młodzież, ale bardzo wysoki poziom wody w Inie wyklucza taką możliwość, ze względu na bezpieczeństwo. Informacja o sprzątaniu jest już na stronie koła "Okoń", więc także z tej strony zmiana terminu byłaby nie na miejscu. Także spotykamy się o 8.00 przy polu biwakowym, jak w poprzednie lata.
Do zobaczenia.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Zebrania TPRIIG 13 lata 7 miesiąc temu #2828

  • Adam Ratajczyk
  • Adam Ratajczyk Avatar
Witam wszystkich.
Chciałem wszystkich przeprosić ale niestety jutro nie będę mógł Wam w sprzątaniu brzegów naszej rzeki Iny:S :angry: choroba jednak ze mną wygrała-grypsko nie chce odpuścić:angry: ale mam nadzieję że jak tylko wyzdrowieję to jeszcze się do czegoś przydam:laugh:
Pozdrawiam Adam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Nasi Sponsorzy

Copyright © Towarzystwo Przyjaciół Rzek Iny i Gowienicy 2024
Wdrożenie strony: Jacek Nadolny w oparciu o CMS Joomla

Strona zbudowana w oparciu o szablon
TFJ Green - Joomla 3 Templates