Towarzystwo Przyjaciół Rzek
Iny i Gowienicy

Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
Sprawy naszego towarzystwa

TEMAT: Zebrania TPRIIG

O:Zebrania TPRIIG 13 lata 6 miesiąc temu #2849

  • Krzysztof Kłos
  • Krzysztof Kłos Avatar
Na forum chciałbym PRZEPROSIĆ członków towarzystwa, za brak mojej obecności na zebraniu oraz brak obecności na sprzątaniu. - jeżeli coś wypada w piątek niesttey żadko moge uczestniczyć, jeżeli mam wolną sobote to pomogę ale czasami jestem umówiony z kimś innym od 2 tyg więc nie mogę wystawić go do wiatru.

Mam nadzieje ze koledzy wybaczycie moje nieobecności, a na pilnowaniu rzeki tak jak już kiedys powiedziałem - MOŻECIE NA MNIE LICZYĆ!
czekam tylko na telefon....

Pozdrawiam Krzyszsiek
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Zebrania TPRIIG 13 lata 6 miesiąc temu #2851

  • Mirosław Kowalczuk
  • Mirosław Kowalczuk Avatar
Takie jest życie - Krzysiek. Nie zawsze można być i robić co by się chciało. Niebawem nasz kolega Mariusz Pich Komendant SSR i Krzysztof Filocha rozpoczną działania przygotowawcze w ramach działań " Ochrona Tarła Troci 2010". Trzymajmy formę na listopad.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Zebrania TPRIIG 13 lata 6 miesiąc temu #2852

  • Krzysztof Kłos
  • Krzysztof Kłos Avatar
Dzięki za zrozumienie...

pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Zebrania TPRIIG 13 lata 5 miesiąc temu #3055

  • Mirosław Kowalczuk
  • Mirosław Kowalczuk Avatar
Informuję Kolegów, że nasze listopadowe zebranie członków towarzystwa odbędzie się w sobotę tj. 06.11.2010r o godz. 16:00 na terenie wylęgarni ryb przy ul. Spacerowej w Goleniowie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Zebrania TPRIIG 13 lata 5 miesiąc temu #3073

  • Ewa Leś
  • Ewa Leś Avatar
Witam,
proponuję skromnie, żebyście na Zebraniu przegadali sprawę dalszych działań w aspekcie dofinansowania - pomyśleli co i ile Wam jest potrzebne, jakie działania chcecie podjąć w zbliżającym się roku następnym itp. Mogę Wam pomóc w pozyskaniu środków, ale musicie mieć konkret już w listopadzie - Wasze plany. O dotacjach przyszłorocznych niestety trzeba myśleć juz teraz i powoli gromadzić pomysły na wnioski - ochrona tarła, doposażenie organizacji, edukacja, Troć Iny itp.

pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Zebrania TPRIIG 13 lata 4 miesiąc temu #3152

  • Mirosław Kowalczuk
  • Mirosław Kowalczuk Avatar
W dniu 27.11.2010r (sobota) o godz. 18:00 odbędzie się spotkanie zarządu TPRIiG w sprawie organizacji zawodów "Troć Iny 2011" Miejsce spotkania siedziba Urzędu Gminy Goleniów. Zapraszamy Wszystkich z was koledzy, którzy chcą uczestniczyć w przy organizacji zawodów.

Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Nasi Sponsorzy

Copyright © Towarzystwo Przyjaciół Rzek Iny i Gowienicy 2024
Wdrożenie strony: Jacek Nadolny w oparciu o CMS Joomla

Strona zbudowana w oparciu o szablon
TFJ Green - Joomla 3 Templates