Towarzystwo Przyjaciół Rzek
Iny i Gowienicy

Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
Sprawy naszego towarzystwa

TEMAT: KONKURS RYBY NASZYCH RZEK

KONKURS RYBY NASZYCH RZEK 14 lata 7 miesiąc temu #938

  • Artur Furdyna
  • Artur Furdyna Avatar
  • Offline
  • Prezes TPRIiG
  • Posty: 1483
  • Thank you received: 179
  • Oklaski: 109
Jeszcze cały miesiąc łowienia i szanse na sukces nadal są, zwłaszcza, że o rybkach w Inie słychać od czasu do czasu. Nie sprzyja ta niżówka, ale gdzieś się grupują w dole i czekają na wodę.....
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

KONKURS RYBY NASZYCH RZEK 14 lata 7 miesiąc temu #940

  • Mirosław Kowalczuk
  • Mirosław Kowalczuk Avatar
B) Ale się narobiło maszyna do głosowania ruszyła:)
Warto przy tym pamiętać, że zasady głosowania obojętnie jakiej sprawy dotyczą są zawsze takie same, to proste i oczywiste wśród ludzi dorosłych.
Dla jasności sprawy wyjaśniam :
Osoba która oddaje swój głos na zamieszczone zgłoszenia konkursowe może oddać jedynie 1 głos w kategorii senior i 1 głos w kategorii junior dla konkretnego zgłoszenia. Aby uniknąć nabijania głosów dla wybranych faworytów przez wielokrotne oddawanie głosów z tego samego nr IP zostały one uwidocznione do Waszego wglądu. Myślę, że jest to tak oczywiste, że nie wymaga zbędnych zapisów w regulaminie. Przewodniczący komisji konkursowej winien wyrazić swą opinię w tej sprawie dla spokojności ducha uczestników konkursu:laugh: . No chyba, że jest to jakiś niezamierzony defekt techniczny chochlik czy jak to zwał.

Pozdrawiam - miłej zabawy:silly:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

KONKURS RYBY NASZYCH RZEK 14 lata 7 miesiąc temu #941

  • Artur Furdyna
  • Artur Furdyna Avatar
  • Offline
  • Prezes TPRIiG
  • Posty: 1483
  • Thank you received: 179
  • Oklaski: 109
Jedna zmiana musi mieć miejsce w kwestii głosowania. Jeden głos na rybę z jednego adresu, bo bez tego anonimusy zakłamują statystykę. Przedyskutuję to jeszcze z resztą komisji, ale rybki mamy piękne....Mariusz trochę zdominował na razie listę zgłoszeń, ale zabawa jeszcze trwa....Jeśli mnie pamięć nie myli, ryb było znacznie więcej złowionych.....
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

KONKURS RYBY NASZYCH RZEK 14 lata 7 miesiąc temu #942

Witam. Z tego co widzę, to sprawa dotyczy głównie głosów na moją rybkę, więc wyjaśniam, iż nieopatrznie pokazałem wczoraj kilku kolegom i koleżankom (też blondynkom;) ) ten konkurs i pewnie niektórzy z nich bezmyślnie się zagalopowali. Zaraz ich zdyscyplinuję i sorry za zamieszanie. Jeśli jest taka możliwośc to proszę o usunięcie wszystkich głosów z powtarzającym się nr IP(albo ich nie liczenie), tak żeby konkurs był rozgrywany w formule FAIR PLAY. Niech wygra lepszy!
Jeszcze raz sorry!

P.S. Może i ten sezon na Inie nie był imponujący pod względem ilościowym, ale pod względem jakościowym jak najbardziej.

Pozdrawiam
Paweł
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

KONKURS RYBY NASZYCH RZEK 14 lata 7 miesiąc temu #943

  • Artur Furdyna
  • Artur Furdyna Avatar
  • Offline
  • Prezes TPRIiG
  • Posty: 1483
  • Thank you received: 179
  • Oklaski: 109
Niedawno Mirkowi wyszła do blachy taka sztuka, że głowa boli. Ryby są, a i pogoda wreszcie się robi trociowa.....
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

KONKURS RYBY NASZYCH RZEK 14 lata 7 miesiąc temu #944

  • Mirosław Kowalczuk
  • Mirosław Kowalczuk Avatar
Paweł - nikt do ciebie Kolego nie ma pretensji:) taka sytuacja może się jeszcze pojawić i przy innych zgłoszeniach,takie dublety z jednego IP policzyć trzeba jako 1 głos i po krzyku.

Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Nasi Sponsorzy

Copyright © Towarzystwo Przyjaciół Rzek Iny i Gowienicy 2024
Wdrożenie strony: Jacek Nadolny w oparciu o CMS Joomla

Strona zbudowana w oparciu o szablon
TFJ Green - Joomla 3 Templates