Towarzystwo Przyjaciół Rzek
Iny i Gowienicy

Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
Sprawy naszego towarzystwa

TEMAT: KONKURS RYBY NASZYCH RZEK

KONKURS RYBY NASZYCH RZEK 15 lata 1 miesiąc temu #678

  • Radosław Skalski
  • Radosław Skalski Avatar
Dokładnie Panie Mirku Np....Ja Jako Nowicjat Złowię Trotkę Niedużą A Przez Pewien Czas Cos Innego większego? i będę już miał te 4 ryby nieduże a złowię Monstrum <<Marzenia :p ale pomysł dobry...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

KONKURS RYBY NASZYCH RZEK 15 lata 1 miesiąc temu #680

  • Grzegorz Bartman
  • Grzegorz Bartman Avatar
Ostatnio zmieniany: 12 lata 9 miesiąc temu przez Grzegorz Bartman.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

KONKURS RYBY NASZYCH RZEK 15 lata 1 miesiąc temu #681

  • Artur Furdyna
  • Artur Furdyna Avatar
  • Offline
  • Prezes TPRIiG
  • Posty: 1483
  • Thank you received: 179
  • Oklaski: 109
Witam.
Również się zgadzam z Twoją Mirku propozycją. A więc, jeśli reszta Komisji się zgodzi, wycofujemy blokadę publikowania zdjęć oraz wprowadzamy możliwość wycofania wcześniejszego zgłoszenia na rzecz nowej,większej, ciekawszej ryby.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

KONKURS RYBY NASZYCH RZEK 15 lata 1 miesiąc temu #687

  • Mirka Tadeja
  • Mirka Tadeja Avatar
Oczywiście chodzi o dobrą zabawę i jestem za Twoją propozycją. Pozdrawiam.:) ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

KONKURS RYBY NASZYCH RZEK 15 lata 3 tygodni temu #727

  • Mirosław Kowalczuk
  • Mirosław Kowalczuk Avatar
Na dzisiejszym zebraniu TPRIiG została oficjalnie zaakceptowana zmiana zapisu pkt. 9 regulaminu konkursu o którą wcześniej wnioskowałem.
Tak jak pisałem wcześniej pozostają max 4 zgłoszenia ale macie możliwość wymiany wcześniej zgłoszonej ryby w przypadku np. gdy dołowicie ładniejszą sztukę. To wy wskazujecie które zgłoszenie wycofujecie a w zamian wstawiamy nowe. Ponadto zniesiono zapis dotyczący zakazu publikacji zdjęć złowionych ryb na innych forach i prasie wędkarskiej itp.
Czekamy na Wasze zgłoszenia - niektórzy z nas mają się czym poszczycić.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

KONKURS RYBY NASZYCH RZEK 14 lata 8 miesiąc temu #901

  • Mirosław Kowalczuk
  • Mirosław Kowalczuk Avatar
Szanowni Koledzy
Czas mija nieubłaganie a żaden z dotychczasowych szczęśliwych łowców salmonidów , których z pośród was jest wielu nie dokonał zgłoszenia biorącego udział w trwającym konkursie. Proszę was o nadsyłanie zdjęć waszych wędkarskich wyników z sezonu 2009. W naszym konkursie chodzi również o pokazanie złowionych ryb dla szerokiego grona osób odwiedzających naszą stronę, które mogą brać udział w ocenie i głosowaniu. Miejcie na uwadze to, że zdjęcia trzeba obrobić graficznie, czym zajmie się twórca naszej strony zapracowany Jacek, Nadolny. Przesłanie dużej ilość zdjęć na koniec konkursu całkowicie mija się z celem. Nie takie były założenia przy jego ogłaszaniu - bądźmy Panowie poważni w tym, co robimy o ile chcecie, aby w przyszłości podobne konkursy były ogłaszane przez zarząd TPRIiG.

czekam na Wasze zgłoszenia, które proszę przesyłać e-meilem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript." class="bbcode_url" rel="nofollow" target="_blank">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Nasi Sponsorzy

Copyright © Towarzystwo Przyjaciół Rzek Iny i Gowienicy 2024
Wdrożenie strony: Jacek Nadolny w oparciu o CMS Joomla

Strona zbudowana w oparciu o szablon
TFJ Green - Joomla 3 Templates