Towarzystwo Przyjaciół Rzek
Iny i Gowienicy

Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
Sprawy naszego towarzystwa

TEMAT: KONKURS RYBY NASZYCH RZEK

KONKURS RYBY NASZYCH RZEK 15 lata 1 miesiąc temu #661

  • Radosław Skalski
  • Radosław Skalski Avatar
2.Wiek zaliczany do kategorii juniora to 18 lat;


ja mam 16 ukończone więc mogę brać udział????:blink: bo trochę dziwny kontekst ;p
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

KONKURS RYBY NASZYCH RZEK 15 lata 1 miesiąc temu #662

  • Mirosław Kowalczuk
  • Mirosław Kowalczuk Avatar
Organizator konkursu ma prawo do zmiany regulaminu w czasie jego trwania. Decyzja należy do Przewodniczącego komisji Artura Furdyny.
Słuszną uwagą wydaje się być zmiana zapisu w pkt C regulaminu na nieobowiązkowego podania wagi złowionej ryby w przypadku o jakim pisze Kolega Łukasz.

Regulamin pkt. g) Krótki opis połowu (przynęta, pogoda, czas, własne wrażenia, czy ryba została wypuszczona, itp.

Wydaje się być oczywistym zachowaniem w odniesieniu do złowionego pstrąga, że po wykonaniu pamiątkowego zdjęcia rybka wraca do wody.

Celem Konkursu jest propagowanie etycznego wędkarstwa wśród członków Towarzystwa Przyjaciół Rzek Iny i Gowienicy.

Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

KONKURS RYBY NASZYCH RZEK 15 lata 1 miesiąc temu #663

  • Mirosław Kowalczuk
  • Mirosław Kowalczuk Avatar
Radku - oczywiście zaliczasz się do kategorii juniorów i możesz brać udział w konkursie. Wiek od 1 do 18 lat (kategoria junior) :)

Życzę wędkarskich sukcesów
Ostatnio zmieniany: 15 lata 1 miesiąc temu przez Mirosław Kowalczuk.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

KONKURS RYBY NASZYCH RZEK 15 lata 1 miesiąc temu #664

  • Radosław Skalski
  • Radosław Skalski Avatar
dziękuję panie Mirosławie i nawzajem teraz wszystko jasne :) no to trzeba zacząć polować:D przepraszam za ten punkt ale troche go niezrozumiałem ale już jest ok ^^
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

KONKURS RYBY NASZYCH RZEK 15 lata 1 miesiąc temu #667

  • Artur Furdyna
  • Artur Furdyna Avatar
  • Offline
  • Prezes TPRIiG
  • Posty: 1483
  • Thank you received: 179
  • Oklaski: 109
W regulaminie konkursu pojawił się trochę nieprzemyślany zapis o zakazie prezentacji zdjęć z rybami na forach, lub w periodykach wędkarskich. Komisja sędziowska dyskutuje nad zlikwidowaniem tego zapisu.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

KONKURS RYBY NASZYCH RZEK 15 lata 1 miesiąc temu #674

  • Mirosław Kowalczuk
  • Mirosław Kowalczuk Avatar
Z otrzymywanych pytań i sugestii Kolegów miałbym jeszcze jedną propozycję a może wniosek do zmiany regulaminu.
Jest punkt który określa ilość możliwych zgłoszeń do zamieszczenia a jest ich 4 w czasie trwania konkursu.
Moja propozycja jest taka:

Umożliwić osobie która dokonała zgłoszenia jego wycofania. A dotyczyłoby to sytuacji kiedy to, w czasie trwania konkursu osoba ta dołowi coś większego czy piękniejszego a zgłosiła już 4 dopuszczalne zgłoszenia.
W takiej sytuacji zgłaszający wskazywał by które z wcześniejszych zgłoszeń wycofuje a w jego miejsce wstawia nowe.

Myślę, że w ten sposób Koledzy nie będą mieli oporów ze zgłaszaniem ryb które do dnia dzisiejszego zostały przez nich złowione. W obecnej sytuacji wahają się zgłaszać czy nie?

Panie Przewodniczący -Arturze i pozostały składzie komisji konkursowej - co o tym myślicie. To ma być dobra zabawa a nie gra o milion :cheer:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Nasi Sponsorzy

Copyright © Towarzystwo Przyjaciół Rzek Iny i Gowienicy 2024
Wdrożenie strony: Jacek Nadolny w oparciu o CMS Joomla

Strona zbudowana w oparciu o szablon
TFJ Green - Joomla 3 Templates