Towarzystwo Przyjaciół Rzek
Iny i Gowienicy

Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
Sprawy naszego towarzystwa

TEMAT: KONKURS RYBY NASZYCH RZEK

KONKURS RYBY NASZYCH RZEK 14 lata 8 miesiąc temu #910

  • Artur Furdyna
  • Artur Furdyna Avatar
  • Offline
  • Prezes TPRIiG
  • Posty: 1483
  • Thank you received: 179
  • Oklaski: 109
Słuszna uwaga. Trzeba szanować nieodpłatna pomoc Jacka w obsłudze strony, więc zawalać go robota na ostatnią chwilę nie wolno. Poza tym Wasze piękne ryby to ozdoba tej strony, więc powinny pojawiać się na niej, jak tylko dadzą się złowić.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

KONKURS RYBY NASZYCH RZEK 14 lata 7 miesiąc temu #927

  • Mariusz Pich
  • Mariusz Pich Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Mariusz Pich (Tinca tinca)
  • Posty: 188
  • Oklaski: 12
Jako jeden z najbardziej zainteresowanych :blush: chciałem zapytać. Kiedy konkurs ruszy?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

KONKURS RYBY NASZYCH RZEK 14 lata 7 miesiąc temu #928

  • Artur Furdyna
  • Artur Furdyna Avatar
  • Offline
  • Prezes TPRIiG
  • Posty: 1483
  • Thank you received: 179
  • Oklaski: 109
Konkurs trwa cały czas, czekamy na foty i zgłoszenia! Jak wszyscy zwalą się na jeden dzień, zrobi się "korek"! Przysyłajcie zgłoszenia. Regulamin jest na stronie. Rozstrzygnięcie w październiku.
Ostatnio zmieniany: 14 lata 7 miesiąc temu przez Artur Furdyna.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

KONKURS RYBY NASZYCH RZEK 14 lata 7 miesiąc temu #929

...cóż, kolega Mariusz swoimi wyczynami od początku sezonu chyba trochę zniechęcił innych łowców do zgłaszania rybek w konkursie;) :angry: Nie ładnie tak wykańczać konkurencję;) Czymże jest moja 5kg/80cm styczniowa kelcina w porównaniu do Jego letnim srebrem:huh: Sezon chyba jednoznacznie należy do Niego, ale...został nam jeszcze wrzesień Panie i Panowie, więc do dzieła - w Inie na pewno pływa (albo będzie pływać) kolejna rekordowa rybka :P

Takiej Wam (i sobie) życzę!!!

Paweł
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

KONKURS RYBY NASZYCH RZEK 14 lata 7 miesiąc temu #930

  • Mirosław Kowalczuk
  • Mirosław Kowalczuk Avatar
Myślę Panowie i Panie, że obecna sytuacja niemrawej prezentacji Waszych pięknych zdobyczy z 2009r (Waszych bo ja nadal na 0) jest poniekąd winą braku w regulaminie odpowiedniego zapisu. Zapisu, który mobilizowałby wszystkich zainteresowanych konkursem do zamieszczania zgłoszeń. A taki zapis powinien określać termin np. 7 dni od chwili złowienia ryby do jej zgłoszenia.
Stało się jednak inaczej nie zamieściłem takiego zapisu bo myślałem, że każdy z przyjemnością zechce zaprezentować swoją zdobycz. Przecież jest to troć i pstrąg - ryby których nie łowi się na każdym wypadzie nad rzekę. Pamiętajcie, że zwycięzca konkursu wyłoniony zostanie w wyniku głosowania przez szeroką rzeszę naszych Kolegów i Koleżanki. Tak więc Pawełku nawet twój przepiękny kelt z początku sezonu ma ogromną szansę na zwycięstwo.Więcej śmiałości a będzie wspaniała zabawa. Pierwszą partię zgłoszeń Mariusza przesłałem do naszego głównego ADMINA Jacka, który niebawem zamieści fotki w specjalnie do tego celu przygotowanym systemie do głosowania. Jacku czekamy na fotki :)

Pozdrawiam Mirek
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

KONKURS RYBY NASZYCH RZEK 14 lata 7 miesiąc temu #934

  • Mirosław Kowalczuk
  • Mirosław Kowalczuk Avatar
Właśnie nasz ADMIN twórca naszej strony Jacek Nadolny uruchomił maszynę do głosowania. Więc od tej chwili możecie głosować na najpiękniejszą waszym zdaniem rybkę sezonu 2009. Głosowanie odbywa się poprzez wejście w zakładkę KONKURS-GłOSOWANIE w pasku tematów na stronie głównej. Opisy połowów dostępne są po wejściu w zakładkę KONKURS.
Ostatnio zmieniany: 14 lata 7 miesiąc temu przez Mirosław Kowalczuk.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Nasi Sponsorzy

Copyright © Towarzystwo Przyjaciół Rzek Iny i Gowienicy 2024
Wdrożenie strony: Jacek Nadolny w oparciu o CMS Joomla

Strona zbudowana w oparciu o szablon
TFJ Green - Joomla 3 Templates