Towarzystwo Przyjaciół Rzek
Iny i Gowienicy

Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
Sprawy naszego towarzystwa

TEMAT: 1% podatku dla OPP TPRIiG

1% podatku dla OPP TPRIiG 6 lata 9 miesiąc temu #8168

  • Artur Furdyna
  • Artur Furdyna Avatar
  • Offline
  • Prezes TPRIiG
  • Posty: 1483
  • Thank you received: 179
  • Oklaski: 109
Drodzy nasi Sympatycy, Koleżanki i Koledzy!
Jak co roku od 2011 roku mniej więcej o tej porze dzieją się ważne i miłe dla nas sprawy.
z jednej strony w pocie czoła składamy sprawozdanie z tego, jak działaliśmy w roku 2016, w tym, na co wydatkowaliśmy przekazane przez Was środki.
W tej kwestii melduję, że po pewnych nieprzewidzianych trudnościach system Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej przesłał na naszą pocztę informację o przyjęciu sprawozdania za rok 2016. Jest ono dostępne w bazie sprawozdań organizacji OPP.
Po tym w sumie uspokajającym mailu pozwoliłem sobie rzucić okiem na stan naszego konta i tam spotkała mnie miła niespodzianka w postaci kilkunastu przekazów z różnych US z całego kraju. W tym momencie mogę powiedzieć, że nasz budżet utył o kilka tysięcy złotych. Dokładną kwotę podamy za jakiś miesiąc, gdy spłyną wszystkie datki od Was.
Dziękujemy za każdą złotówkę, bo dzięki nim możemy spokojnie planować działania na tegoroczny sezon ochronny. Mamy także plan pomocy rybkom w jednym z dopływów Iny, gdzie wsypiemy po uzgodnieniu ze ZZMIUW i właścicielem/ wstępne zgody mamy, ale termin jeszcze do dogadania/ wywrotkę żwiru. Z większymi ilościami poczekamy na wyniki aplikacji ZZMIUW, którym przekazaliśmy koncepcje poprawy morfologii koryta kilku rzek w regionie, jako działania na rzecz poprawy retencji korytowej i redukcji energii uregulowanych koryt. Liczymy, że złożone projekty zyskają przychylność i oblicza kanałowych odcinków Iny i jej dopływów nabiorą bardziej przyjaznego Naturze wyglądu i funkcji. Trzymajcie kciuki. Za Wasz 1% Dziękujemy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

1% podatku dla OPP TPRIiG 6 lata 8 miesiąc temu #8170

  • Artur Furdyna
  • Artur Furdyna Avatar
  • Offline
  • Prezes TPRIiG
  • Posty: 1483
  • Thank you received: 179
  • Oklaski: 109
Wpływy z 1% dobiegają końca. Dzięki Waszemu wsparciu stan naszego konta poprawił się o około 9 tysięcy złotych, za co serdecznie dziękujemy. Ta kwota powinna pozwolić nam na kolejne tarlisko żwirowe w którejś z statutowych rzek.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Nasi Sponsorzy

Copyright © Towarzystwo Przyjaciół Rzek Iny i Gowienicy 2024
Wdrożenie strony: Jacek Nadolny w oparciu o CMS Joomla

Strona zbudowana w oparciu o szablon
TFJ Green - Joomla 3 Templates