Towarzystwo Przyjaciół Rzek
Iny i Gowienicy

Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
Sprawy naszego towarzystwa

TEMAT: Budowa Tarliska Troci

O:Budowa Tarliska Troci 12 lata 6 miesiąc temu #4229

Jestem w sobotę

andrzej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Budowa Tarliska Troci 12 lata 6 miesiąc temu #4231

  • Tomasz Borus
  • Tomasz Borus Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 100
  • Thank you received: 1
  • Oklaski: 7
Bede, ale dopiero po pracy. Mysle ze okolo 15 - 15.30 powinnem sie zjawic.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Budowa Tarliska Troci 12 lata 6 miesiąc temu #4292

  • Stanisław Marcinkowski
  • Stanisław Marcinkowski Avatar
W minioną sobotę przełowiłem cały odcinek ; BASEN-ŻRÓDEŁKO i prócz relaksu
i rekreacji śladu ryb nie widziałem! I to trzeci raz z rzędu! Nie łowię od
dziś, więc przyjąłem to jako normalkę - ALE przyjemność z obcowania z INĄ na tym
cudownym odcinku mocno zepsuły mi dziwnie liczne spotkania ze spławikowcami! Byłem sam /z ukochanym pieskiem/ toteż nie wdawałem się w żadne
pogwarki, ale absmak absolutny! Pierwszego, rano, spotkałem na prawym brzegu naprzeciw oczyszczalni.Ten widok i okaleczona rzeka - kanał, spowodowały odwrót i
przejazd za basen. Tam spławiki pokazały się już na ok.kilometr przed źródełkiem.Trzech kolejnych było na przeciwległym /lewym/ brzegu, na moim było dwóch. Jeden jak mnie usłyszał zostawił manele z rowerem /przyzwoity "góral"/ i oddalił się niby " na stronę..." No róbta co chceta, nic ich nie tremuje.
Ja rozumię, że na delikatną przepływankę to taki troci nie zatrzyma, już łatwiej
da radę pstrągowi - ale co tu dywagować PRZEPIS JEST JEDNOZNACZNY, DOZWOLONE SĄ WYŁĄCZNIE PRZYNĘTY SZTUCZNE! Spławik jest WYKLUCZONY!
Nie żebym Wam cokolwiek chciał tu zarzucać, ale samo zarybianie bez częstych
kontroli to taki więcej bezsens.Przepis sam się nie wyegzekwuje no, nie??!
Ostatnio zmieniany: 12 lata 6 miesiąc temu przez .
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Budowa Tarliska Troci 12 lata 6 miesiąc temu #4293

Pan to poważnie piszesz czy jak ?? Nie wspomnę już ile razy ja byłem na niektórych odcinkach nie widząc ryby, i jakoś nie mam do nikogo o to pretensji. Wyciąg z regulaminu :

3. Od ujścia rzeki Krapiel do mostu drogowego w m. Goleniów przy ul. Andersa wraz z dopływami nie ujętymi w wykazie. Stargard, Goleniów Przynęty sztuczne i roślinne. Zakaz wędkowania od 01.10 do 31.12. Zakaz zabierania lipienia.

Jak ktoś łamie tenże regulamin i jest się tego świadkiem należy skotaktować się z nami, strażą miejską z Goleniowa lub policją, z tym że najpierw trzeba wiedzieć np. że można łowić na spławik na przynęty roślinne, aby się nie ośmieszać...
Ostatnio zmieniany: 12 lata 6 miesiąc temu przez .
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Budowa Tarliska Troci 12 lata 6 miesiąc temu #4294

  • Stanisław Marcinkowski
  • Stanisław Marcinkowski Avatar
No, właśnie - chcę przeprosić, że nie sprawdziłem najpierw jak brzmi aktualny
zapis w Wykazie Wód..itd. Te zapisy są co pare lat zmieniane i warto je śledzić.
MOJA WINA, MOJA BARDZO WIELKA WINA i za to przepraszam!!
Po drugie - ja o żadnych pretensjach nie pisałem, więc proszę mi tego nie zarzucać
Życzę zdrowia i sukcesów w ochronie o czym warto by pisywać na tym portalu...
Ostatnio zmieniany: 12 lata 6 miesiąc temu przez .
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Budowa Tarliska Troci 12 lata 6 miesiąc temu #4297

  •  Avatar
Panie Stanisławie Proszę nie zmieniać głównej nazwy tematu wątku w forum. Rozumiem, że chciał Pan w taki obrazowy sposób zwrócić naszą uwagę a nawet chyba coś więcej miał pan na myśli. Mikołaj w wsposób wystarczający wyjąśnił sprawę choć przyznam, że podczas kontroli odcinka tzw. górskiego napotykałem tam spławikowców łowiących na przynęty żywe. Jednak zdecydowana większość spławikowców łowi tam jazie i klenie na kukurydzę.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Nasi Sponsorzy

Copyright © Towarzystwo Przyjaciół Rzek Iny i Gowienicy 2024
Wdrożenie strony: Jacek Nadolny w oparciu o CMS Joomla

Strona zbudowana w oparciu o szablon
TFJ Green - Joomla 3 Templates