Towarzystwo Przyjaciół Rzek
Iny i Gowienicy

Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
Sprzęt wędkarski

TEMAT: POMOC W WYBORZE WĘDKI TROCIOWEJ.

POMOC W WYBORZE WĘDKI TROCIOWEJ. 13 lata 5 miesiąc temu #2878

  • Adam Ratajczyk
  • Adam Ratajczyk Avatar
Witam Koledzy.
w związku z tym że dzisiaj połamałem swojego kija robinson xenon cw.15-45:angry: proszę was koledzy o pomoc w wyborze nowego kija trociowego. przedział cenowy to około 300-350zł czy za takie pieniądze kupię wogóle jakiś dobry kij? myślalem o shimano catana bx300h cw.20-50 oraz shimano BeastMaster BX 300h cw.20-50 tylko że ten kij kosztuje ponad 400zl.
czekam na Wasze propozycje.:)

Z góry wielkie dzięki:)
Pozdrawiam Adam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:POMOC W WYBORZE WĘDKI TROCIOWEJ. 13 lata 5 miesiąc temu #2881

  • Mirosław Kowalczuk
  • Mirosław Kowalczuk Avatar
Adamie osobiście łowię na wędkę spinningową Konger World Champion IRI Stalker 305 cw. 40g jeśli lubisz jak kijek pracuje podczas holu ryby to jest to idealny kij właśnie dla ciebie i na naszą rzekę.Wyjąłem na niego kilka troci i spisywał się dzielnie. Łowiłem tą wędką również na morzu jest mocny i sprężysty. Kosztuje około 300zł. Wiem, że również Artur Pietrzak takiego kijka nabył i również jest z niego zadowolony. Jedyny szkopuł to drobne przelotki, które w czasie mrozu obmarzają co znacznie utrudnia wędkowanie. Możesz oczywiście nabyć inny model Kongera cw 50g typowy na troć o nazwie Konger World Champion Salmon cw. 15-50g.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:POMOC W WYBORZE WĘDKI TROCIOWEJ. 13 lata 5 miesiąc temu #2884

  • Mateusz Droszcz
  • Mateusz Droszcz Avatar
Adam,
a ja polecam Tobie Dragona THYTAN Seatrout 2,90m 15-50g. Mam ten kijek i jak dla mnie spisuje się super. Kupiłem go uniwersalnie na plaże i rzeczne trocie. Ryby bardzo dobrze się go trzymaja, no i cena uważam, że bardzo atrakcyjna.

Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:POMOC W WYBORZE WĘDKI TROCIOWEJ. 13 lata 5 miesiąc temu #2885

  • Igor Olejnik
  • Igor Olejnik Avatar
Witam.
Ja bede sie pozbywal swojego Beast Mastera cw.do 50gr.Jest to wedka z najnowszej serii.Wyjelem nia w tym sezonie pare trotek, bardzo mocna wedka i duzy zapas mocy.Jak cos to pisz na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Pozdrawiam.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:POMOC W WYBORZE WĘDKI TROCIOWEJ. 13 lata 5 miesiąc temu #2945

  • Jacek Kopacz
  • Jacek Kopacz Avatar
Witam mam zamiar kupić wędkę Mikado MLT HEAVY SPIN WA918-330 3.30m cw 20-50 co sądzicie o tej wędce przyda się chyba i na morskie wyprawy czy troszke za długa ??? nie bedzie ??
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:POMOC W WYBORZE WĘDKI TROCIOWEJ. 13 lata 5 miesiąc temu #2946

  • Igor Olejnik
  • Igor Olejnik Avatar
3.30m to juz kawal wedki,mam taka beast master shimano z pierwszej serii ale stosuje ja tylko do zadan specjalnych:laugh: poprostu jest za ciezka,dodaj do tego trociowy kolowrotek i reka wysiada.3m w zupelnosci wystarczy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Nasi Sponsorzy

Copyright © Towarzystwo Przyjaciół Rzek Iny i Gowienicy 2024
Wdrożenie strony: Jacek Nadolny w oparciu o CMS Joomla

Strona zbudowana w oparciu o szablon
TFJ Green - Joomla 3 Templates