Towarzystwo Przyjaciół Rzek
Iny i Gowienicy

Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
Sprzęt wędkarski

TEMAT: POMOC W WYBORZE WĘDKI TROCIOWEJ.

O:POMOC W WYBORZE WĘDKI TROCIOWEJ. 13 lata 4 miesiąc temu #3103

  • Mirosław Kowalczuk
  • Mirosław Kowalczuk Avatar
Weź dwa zestawy w praniu się okaże który jest lepszy - sam ocenisz który łowi trocie a który powoduje, że się spinają:P
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:POMOC W WYBORZE WĘDKI TROCIOWEJ. 13 lata 4 miesiąc temu #3105

  • Igor Olejnik
  • Igor Olejnik Avatar
Hej
Moja rada jest taka:
Jak bedzie wialo zabieraj mocniejszy kij bo bedziesz uzywal ciezszych przynet zeby miec lepszy zasieg rzutu.
Jak pogoda dopisze wystarczy ci kijek cw 30gr.
Jesli chodzi o plecionke to lepiej zacina rybe na duzych odleglosciach i z kijem do 30gr. bedzie fajne wspolpracowala.Niestety jest bardziej podatna na przetarcia dlatego stosuj do niej przypon z zylki lub fluorokarbonu,dobry jest firmy Colmic.
Ja taki przypon z zylki sam czesto stosuje i ma on dlugosc nawet 2m!Dlaczego taki dlugi?Spelnia on mi takze role omortyzatora,zylka na 2m sporo sie rozciagnie co przy zrywach silnej ryby moze troche pomoc:)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:POMOC W WYBORZE WĘDKI TROCIOWEJ. 13 lata 2 miesiąc temu #3432

hej koledzy co sadzicie o wedce York tutaj jest link
www.fisker.pl/wedka-eagle-spin-300-2065g-york-p-321.html
chcial bym go zakupic ale nie jestem zdecydowany i prosze o pomoc. Z gory dziekuje:)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:POMOC W WYBORZE WĘDKI TROCIOWEJ. 13 lata 2 miesiąc temu #3433

  • Mirosław Kowalczuk
  • Mirosław Kowalczuk Avatar
Karol Kopacz napisał:
hej koledzy co sadzicie o wedce York tutaj jest link
www.fisker.pl/wedka-eagle-spin-300-2065g-york-p-321.html
chcial bym go zakupic ale nie jestem zdecydowany i prosze o pomoc. Z gory dziekuje:)

Karolu nikt z osób zrzeszonych w TPRIiG nie łowi na takie wędki i pewnie recenzji o tym kiju szukać będziesz zmuszony na necie.
Wszystko zależy jaką kwotę chcesz przeznaczyć na jego zakup. Za w miarę dobrą wędkę spinningową trzeba zapłacić od 300zł wzwyż. Na początek bo jak mniemam zaczynasz swą przygodę z łowieniem troci w rzece do nauki metodą prób i błędów wystarczy tobie wędka w cenie do 150zł. polecał bym jednak inną markę może coś z robinsona, jaxona czy mikado. Wędka powinna być długości 300cm o cw. do 50-60g. Taka moc kija na początek będzie właściwa. Natomiast jaki to będzie model to mało istotne.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:POMOC W WYBORZE WĘDKI TROCIOWEJ. 13 lata 2 miesiąc temu #3435

A u was w Goleniowie sa takie kije w sklepach wedkarskich?? :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:POMOC W WYBORZE WĘDKI TROCIOWEJ. 13 lata 2 miesiąc temu #3436

  • Krzysztof Kłos
  • Krzysztof Kłos Avatar
Karolu sa w Goleniowie kije, ale 20-30 min drogi do szczecina i wybór jest wiele większy w tych cenach. Koledzy z Tpriig polecili mi Kongera World Champion IRI Stalker 305. Rok temu kosztowała chyba ponad 300zł, obecnie zakupiłem ją przez internet za 200zł i jest bardzo z niej zadowolony i za cenne informacje od kolegów - bardzo dziękuje. :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Nasi Sponsorzy

Copyright © Towarzystwo Przyjaciół Rzek Iny i Gowienicy 2024
Wdrożenie strony: Jacek Nadolny w oparciu o CMS Joomla

Strona zbudowana w oparciu o szablon
TFJ Green - Joomla 3 Templates