Towarzystwo Przyjaciół Rzek
Iny i Gowienicy

Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
Sprzęt wędkarski

TEMAT: KOŁOWROTEK

O:KOŁOWROTEK 15 lata 3 miesiąc temu #389

  • Radosław Skalski
  • Radosław Skalski Avatar
Panie Mariuszu wiem jak to bywa z tymi kołowrotkami ^^w sumie może i ten się sprawdzi trzeba go wytestować a ja i tak poluję na muchówkę więc.... muszę jeszcze poczekać ale i tak trzeba próbować na spina ;):woohoo:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:KOŁOWROTEK 12 lata 5 miesiąc temu #4443

  • Radosław Milczarek
  • Radosław Milczarek Avatar
Witam kolegów , proszę o poradę nt. kołowrotka na trocie.Dziś zakupiłem Jaxona Grand Virtuoso 300 60g (jakoś najlepiej mi leżał)i szukam kołowrotka to tego sprzętu. Co prawda czekam na Cabela's Tournament ZX Spinning 2500 choć z waszych opowiadań wywnioskowałem że może to być zbyt delikatny sprzęt na ZGL-ki i pójdzie pod szczupakówke. Myślałem nad Okumą Aluminą czy może jakiś klasyczny PENN?
Pomożecie?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:KOŁOWROTEK 12 lata 5 miesiąc temu #4444

  • Tomasz Borus
  • Tomasz Borus Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 100
  • Thank you received: 1
  • Oklaski: 7
Z moich obserwacji wielu trociarzy ma Ryobi Zauber'y 4000. Posiadam dwa takie kolowrotki i nie narzekam. Jedynie na co musisz zwrocic uwage przy zakupie tego kolowrotka ( jezeli podpasuje) na miejsce produkcji. Firma troszke poszla w chinska produkcje, są kolowrotki - Made in Japan oraz Made in China na japonskiej licencji. Oczywiscie Japoniec lepszy.
Ostatnio zmieniany: 12 lata 5 miesiąc temu przez Tomasz Borus.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:KOŁOWROTEK 12 lata 5 miesiąc temu #4446

  • Krzysztof Kłos
  • Krzysztof Kłos Avatar
Radku wszystko zależy od tego na jaki wypust kołowrotka trafisz, jeżeli chodzi o Ryobi Zauber'y 4000, kołowrotki naprawde dobre, ale 4 osoby z którymi wędkuje trafiły na cinki wypust i kołowrtoki siadły. Tak jak Tomek mówi wielu trociarzy uzywa tego kreciola i nie maja zadnych powodów zeby narzekać.
Ja osobiscie przekonałem sie do Shimano Srtadic 4000, uzywam go 3 sezon i dalej igla.
Pamietaj i stópce Made in Japan.

p.s. Radku odezwij sie do mnie na gg.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:KOŁOWROTEK 12 lata 5 miesiąc temu #4447

  • Mirosław Kowalczuk
  • Mirosław Kowalczuk Avatar
Shimano Srtadic 4000 naprawdę warto dać troszkę więcej zł i wędkować kilka sezonów bez problemowo oczywiście tak jak koledzy podkreślili - japoniec.
Ryobi Zauber-em 4000 łowiłem przez 2 sezony na Inie i w morzu nadal się kręci bez zastrzeżeń pamiętać należy o konserwacji kręcioła przynajmniej 2x w sezonie. Przed wyjazdem na morskie łowy zawsze kołowrotek spryskuję silikonem w sprayu polecam firmy Boll naprawdę warto. O Penach słyszałem dobre opinie zwłaszcza tych z przekładnią ślimakową ważna jest wielkość kołowrotka -4000 jest najbardziej odpowiedni.

http://cokupic.pl/produkt/Boll-Silikon-w-sprayu-400ml
Ostatnio zmieniany: 12 lata 5 miesiąc temu przez Mirosław Kowalczuk.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:KOŁOWROTEK 12 lata 5 miesiąc temu #4449

witam ja polecam Shimano Catana 4000 bardzo dobry kręcioł nie narzekam bez problemow mi się na niego łowi:) polecam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Nasi Sponsorzy

Copyright © Towarzystwo Przyjaciół Rzek Iny i Gowienicy 2024
Wdrożenie strony: Jacek Nadolny w oparciu o CMS Joomla

Strona zbudowana w oparciu o szablon
TFJ Green - Joomla 3 Templates