Towarzystwo Przyjaciół Rzek
Iny i Gowienicy

Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
Sprzęt wędkarski

TEMAT: KOŁOWROTEK

O:KOŁOWROTEK 15 lata 3 miesiąc temu #322

  • Mirosław Kowalczuk
  • Mirosław Kowalczuk Avatar
NO NO Mariuszu !!!! B)

Ale na rybki 4 dni przed świętami - do roboty - okna pomyte itd.. kupiłeś coś dla Mikołaja on chyba będzie pamietał o tobie A TY ??? :P
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:KOŁOWROTEK 15 lata 3 miesiąc temu #324

  • Mirka Tadeja
  • Mirka Tadeja Avatar
wiadomość od Krzyśka.
Nie masz za co dziękować, cieszę się, że mogłem pomóc.:laugh: Ciesz się nowym cackiem i taaaaaaaaaaaakiej ryby Ci życzymy.:laugh:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:KOŁOWROTEK 15 lata 3 miesiąc temu #385

  • Radosław Skalski
  • Radosław Skalski Avatar
A Teraz Młodzież Ma Pytanie Dostałem kołowrotek ^^ i chciałbym się spytać czy będzie dobry do użytku na troć :) Proszę oto link do zobaczenia jaki to ....> www.allegro.pl/item519010010_kolowrotek_...ger_fd_40_4_loz.html
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:KOŁOWROTEK 15 lata 3 miesiąc temu #386

  • Mirosław Kowalczuk
  • Mirosław Kowalczuk Avatar
Radku jak na początek dla młodego wędkarza będzie dobry. Nawiń na niego żyłkę 0,30 i do boju.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:KOŁOWROTEK 15 lata 3 miesiąc temu #387

  • Radosław Skalski
  • Radosław Skalski Avatar
Nawinąć Nawinę! Ale Do Boju Pójdę Jak Wszystko Załatwię! Może i na zawodach Będę Go Testował hihihi :silly: :P
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:KOŁOWROTEK 15 lata 3 miesiąc temu #388

  • Mariusz Pich
  • Mariusz Pich Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Mariusz Pich (Tinca tinca)
  • Posty: 188
  • Oklaski: 12
Witaj Radku
Szukalem kolowrotka dla siebie i juz mam pewna wiedze ,przynajmniej teoretyczna.
Trociowanie to nie to samo co lowienie na splawik,lecz bardzo ciezka orka dla kolowrotka. Wiem bo juz jeden zajezdzilem w pol roku;) . Ty masz lepsza sytuacje bo jak napisales dostales go w prezencie a darowanemu koniowi w zeby sie nie zaglada. Twoj kolowrotek ma dwie zalety, duza szpule i prosta budowe .
Z wad ktore rzucaja sie w oczy to polaczenie duzej szpuli z duzym przelozeniem. Ten kolowrotek bedzie bardzo szybko zwijal zylke co mocmo obciaza mechanizmy. Ze wzgledu na jego nie wygorowana cene wnioskuje ze nie zostal wykonany z tworzyw ery kosmicznej wiec obawiam sie ze jego trociowa kariera moze byc krotka:( :( .
Ale nie martw sie bo jesli nawet ta kariera bedzie krotka to i tak moze byc bardzo blyskotliwa. Wielu znajomych wedkarzy lowi na kolowrotki slabych marek a i tak doskonale sie sprawdzaja.Jak juz zaczniesz lowic to co do kolowrotka i innych wedkarskich sprzetow wyrobisz sobie wlasny poglad i sam bedziesz wiedzial czego chcesz i co Ci jest potrzebne.
A narazie to zycze Ci polamania kija na ogromnej troci.:)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Nasi Sponsorzy

Copyright © Towarzystwo Przyjaciół Rzek Iny i Gowienicy 2024
Wdrożenie strony: Jacek Nadolny w oparciu o CMS Joomla

Strona zbudowana w oparciu o szablon
TFJ Green - Joomla 3 Templates