Towarzystwo Przyjaciół Rzek
Iny i Gowienicy

Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
Sprawy naszego towarzystwa

TEMAT: PRACE SPOŁECZNE -Sprzątanie brzegów rzeki itp.

PRACE SPOŁECZNE -Sprzątanie brzegów rzeki itp. 10 lata 1 miesiąc temu #7166

  • Artur Furdyna
  • Artur Furdyna Avatar
  • Offline
  • Prezes TPRIiG
  • Posty: 1483
  • Thank you received: 179
  • Oklaski: 109
Myślę jednak, że takie "uwagi" powinny być omawiane na zebraniach, nie na forum. Oczywiście każdy z członków ma prawo oceniać wg swego uznania pracę zarządu, myślę jednak, że właściwa ocena wynika z efektów pracy, a tych nie brakuje. Jeśli jednak komuś nie podoba się, że zbudowaliśmy kilkaset metrów kwadratowych tarlisk, że udrożniliśmy jaz, że po dużych wysiłkach udało się wrócić do stołu rozmów na temat planowanych prac na rzekach, że część naszych wniosków znalazło się w PZO dla Puszczy Goleniowskiej i kilku innych obszarów N2000, że właśnie w ten weekend dosadzane będą drzewa nad górną Iną/ między innymi dlatego przełożyłem termin zebrania/, że właśnie powstają koncepcje renaturyzacji kilku odcinków różnych rzek/ ich akceptacja będzie miała miejsce w poniedziałek, lub wtorek i musimy jeszcze trochę nad nimi popracować/, to niech to powie wprost w oczy tej grupie, która to wykonała, a nie wrzuca co rusz na forum kąśliwe uwagi....
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

PRACE SPOŁECZNE -Sprzątanie brzegów rzeki itp. 10 lata 1 miesiąc temu #7167

  • Artur Furdyna
  • Artur Furdyna Avatar
  • Offline
  • Prezes TPRIiG
  • Posty: 1483
  • Thank you received: 179
  • Oklaski: 109
"pisarzy" internetowych są całe tabuny.... i niewiele z tego wynika, kolego Mirku....
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

PRACE SPOŁECZNE -Sprzątanie brzegów rzeki itp. 10 lata 1 miesiąc temu #7168

  • Mirosław Kowalczuk
  • Mirosław Kowalczuk Avatar
Tych pisarzy internetowych jest od groma tak jak piszesz zwłaszcza na obecnie bardzo popularnym FB i nie wiele z tego wynika Kolego Arturze -to prawda.
Wszystko to co piszesz nabiera innego wymiaru bo oto właśnie dowiaduję się i wielu innych, że tak wiele się dzieje w dorzeczu statutowych rzek TPRIiG tylko szkoda, że nikt z nas o niczym nie wie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

PRACE SPOŁECZNE -Sprzątanie brzegów rzeki itp. 10 lata 1 miesiąc temu #7169

  • Artur Furdyna
  • Artur Furdyna Avatar
  • Offline
  • Prezes TPRIiG
  • Posty: 1483
  • Thank you received: 179
  • Oklaski: 109
Czy wiedza o którejkolwiek z wymienionych spraw zmieniłaby cokolwiek? Poznałem już dość zasoby naszego grona, więc zwracam się do konkretnych osób gdy wiem, że są w stanie coś zrobić. Efekt takiego zarządzania jest widoczny w postaci rozpoznawalności TPRIIG. Zarówno w regionie, jak i szerzej.
Widzę jednak, że cierpisz na głód wiedzy, stąd odsyłam właśnie do np. naszego FB, gdzie znajdziesz wiele ciekawych informacji. Jeśli nie znasz języka, wystarczy tłumacz google i można się połapać, o czym jest tekst. Nawet o łowieniu ryb, znajdziesz tam dużo ciekawych rzeczy....
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

PRACE SPOŁECZNE -Sprzątanie brzegów rzeki itp. 10 lata 1 miesiąc temu #7170

  • Mirosław Kowalczuk
  • Mirosław Kowalczuk Avatar
Widzę, że uporem maniaka i brakiem szacunku dla członków TPRIiG będziesz bronił swoich racji. Niech więc tak zostanie efekty twojego zarządzania sam doświadczysz niebawem.
Powodzenia w tajnych działaniach .
Ostatnio zmieniany: 10 lata 1 miesiąc temu przez Mirosław Kowalczuk.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

PRACE SPOŁECZNE -Sprzątanie brzegów rzeki itp. 10 lata 1 miesiąc temu #7171

  • Sebastian Podolak
  • Sebastian Podolak Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 224
  • Thank you received: 56
  • Oklaski: 14
Mirosław Kowalczuk napisał:
Widzę, że uporem maniaka i brakiem szacunku dla członków TPRIiG będziesz bronił swoich racji. Niech więc tak zostanie efekty twojego zarządzania sam doświadczysz niebawem.
Powodzenia w tajnych działaniach .
To już widzę kolega schodzi na groźby.Czasem mam wrażenie że jesteś V kolumną w naszym gronie. Jakoś wszelkie działania przez nasz podejmowane są przez ciebie omijane szerokim łukiem ale aby przyłożyć to zawsze jesteś w pierwszym szeregu.Może nadszedł czas abyś opuścił nasze szeregi ,nie potrzeba nam krytyków medialnych.....
SEBASTIAN PODOLAK
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Nasi Sponsorzy

Copyright © Towarzystwo Przyjaciół Rzek Iny i Gowienicy 2024
Wdrożenie strony: Jacek Nadolny w oparciu o CMS Joomla

Strona zbudowana w oparciu o szablon
TFJ Green - Joomla 3 Templates