Towarzystwo Przyjaciół Rzek
Iny i Gowienicy

Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
Sprawy naszego towarzystwa

TEMAT: Budujemy Siedzibę TPRIiG

Budujemy Siedzibę TPRIiG 12 lata 6 miesiąc temu #4323

  • Artur Furdyna
  • Artur Furdyna Avatar
  • Offline
  • Prezes TPRIiG
  • Posty: 1483
  • Thank you received: 179
  • Oklaski: 109
Część z Was wie, reszta właśnie się dowiaduje, że szczęśliwym zbiegiem okoliczności staliśmy się użytkownikami własnej siedziby- dwóch domków drewnianych. Jednak, by stało się to faktem, musimy jechać je rozebrać. I to w ta sobotę i niedzielę!!! Potrzebne jest co najmniej 8 osób. Ja czterech wezmę w mój samochód. Musimy to zrobić w ten weekend, bo do środy teren ma być opróżniony. W razie pytań dzwońcie do mnie. Sprawa jest pi8lna i ważna. Więcej takiej okazji mieć nie będziemy.
Prezes
Ostatnio zmieniany: 11 lata 3 miesiąc temu przez .
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Domki 12 lata 6 miesiąc temu #4325

  •  Avatar
Ja niestety w sobotę pracuję ewentualnie niedziela. Do takiej roboty to chyba jakiś sprzęt trzeba zabrać (myślę tylko i wyłącznie o sprzęcie do pracy):) typu liny, łomy, piły, siekiery coś do cięcia metalu itp. czy sprzęt będzie tam na miejscu ???
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Domki 12 lata 6 miesiąc temu #4326

  • Tomasz Borus
  • Tomasz Borus Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 100
  • Thank you received: 1
  • Oklaski: 7
Wieczorem lub jutro rano zdeklaruje sie czy bede mogl pomoc w sobote - niedziele napewno odpada. Siosrta sie przeprowadza na stancje do Szczecina i nie wiem czy bede potrzebny.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Domki 12 lata 6 miesiąc temu #4330

  • Tomasz Borus
  • Tomasz Borus Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 100
  • Thank you received: 1
  • Oklaski: 7
Wiec Arturze w sobote jestem w gotowosci bojowej, kwestia tylko sie umowic na konkretna godzine.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Domki 12 lata 6 miesiąc temu #4331

  • Artur Furdyna
  • Artur Furdyna Avatar
  • Offline
  • Prezes TPRIiG
  • Posty: 1483
  • Thank you received: 179
  • Oklaski: 109
To jutro się zdzwonimy....
Byłoby totalnie głupio, gdybyśmy zmarnowali taka okazję.....pewnie za naszego życia drugiej takiej nie będzie. Każdy coś ma, tylko weźcie pod uwagę, że dostajemy coś wartego kilkadziesiąt tysięcy i mamy tylko to rozebrać i przewieźć do Goleniowa.....
Jak zwykle zrobię to z Zalewskimi, Denderskim i Długoszem + Heniek Zacharzewski. Tylko na parapetówę to my będziemy wpuszczać........
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Domki 12 lata 6 miesiąc temu #4338

  •  Avatar
Rozmawiałem dziś z Arturem w sprawie transportu zdemontowanych już przez naszych kolegów elementów drewnianego domku z Mrzeżyna do Goleniowa. Domek ustawiony zostanie w Goleniowie przy ul. Spacerowej w miejscu które Burmistrz Goleniowa wyznaczy specjalnie w tym celu dla TPRIiG. Z tego co wiem zapadła dziś decyzja pozytywna w tej sprawie. Aby jednak było to możliwe na nadchodzący weekend potrzebna będzie nas naprawdę mocna grupa do załadunku drewnianych elementów domku. Dlatego bardzo proszę wszystkich Kolegów o osobisty telefoniczny kontakt z Arturem Furdyną w celu uzgodnienia szczegółów tej akcji. Łatwiej a przede wszystkim taniej będzie każdemu z nas zadzwonić do Artura aniżeli jemu do każdego z osobna. Domek jak już pisał Artur będzie siedzibą TPRIiG a zarazem bendą w nim pokoje gościnne dla naszych przyjaciół odwiedzających nas i naszą rzekę. Panowie musimy stanąć na wysokości zadania aby podołać temu zadaniu. Jak elementy dotrą do Goleniowa wówczas powoli będziemy ponownie montować elementy w całość.
Ostatnio zmieniany: 12 lata 6 miesiąc temu przez .
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Nasi Sponsorzy

Copyright © Towarzystwo Przyjaciół Rzek Iny i Gowienicy 2024
Wdrożenie strony: Jacek Nadolny w oparciu o CMS Joomla

Strona zbudowana w oparciu o szablon
TFJ Green - Joomla 3 Templates