Towarzystwo Przyjaciół Rzek
Iny i Gowienicy

Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
Sprawy naszego towarzystwa

TEMAT: Budujemy Siedzibę TPRIiG

O:Domki 12 lata 5 miesiąc temu #4340

  • Artur Furdyna
  • Artur Furdyna Avatar
  • Offline
  • Prezes TPRIiG
  • Posty: 1483
  • Thank you received: 179
  • Oklaski: 109
Dzisiaj w UG Goleniów zebrałem informacje na temat formalności związanych z naszymi domkami. We wtorek złożę odpowiednie wnioski. Lokalizację obejrzeliśmy z Mariuszem, jest ok, blisko mediów i wjazdu. Trochę niepokoju budzą zniszczenia, które ostatnio pojawiły się na terenie basenu, ale przy odrobinie wysiłku odzwyczaimy okolicę od chęci rozgrabienia naszych domków, zresztą będą monitorowane, więc reakcja służb będzie szybka i bolesna.
Zadanie na ten tydzień to jak największa grupa osób na weekend. JA mogę jechać w piątek i sobotę i zabrać 4 osoby chętne do działania. Nie śpimy, o ile wszystko będzie w porządku po obecnych dwóch dniach, a raczej powinno tak być, gdyż obok jest ochrona.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Domki 12 lata 5 miesiąc temu #4341

  • Artur Furdyna
  • Artur Furdyna Avatar
  • Offline
  • Prezes TPRIiG
  • Posty: 1483
  • Thank you received: 179
  • Oklaski: 109
W tej chwili Burmistrz poinformował mnie o jeszcze lepszej dla nas lokalizacji, na samym końcu basenu, z własną bramą i możliwością odgrodzenia się od terenu basenu, ale dalej dostępem do mediów. Działka jest już wytyczona, z bezpośrednim dostępem do Iny, więc jeden kłopot z głowy. Jest tam trochę krzewów do usunięcia, ale to nie problem.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Domki 12 lata 5 miesiąc temu #4342

  • Mirosław Kowalczuk
  • Mirosław Kowalczuk Avatar
Sprawy chyba się troszkę komplikują jeśli chodzi o lokalizację bo działka o której piszesz jest przeznaczona dla OSIR-u no chyba że sie dogadamy z nimi. Lokalizacja naszej siedziby na działce gminnej przy ujściu Wiśniówki bo i o takiej lokalizacji słyszałem wydaje się być miejscem o dużym ryzyku zniszczenia tego co wybudujemy. Brak mediów i oświetlenia terenu to główne minusy a i teren prywatny wokół tej działki to kompletna dzicz - oczywiście w sensie wizualnym tego terenu. Samo przygotowanie tego terenu bez fadromy się nie obejdzie.

mapka tego terenu


Uploaded with ImageShack.us

działka przy ul. Spacerowej lokalizacja 1.


działka przy ul. Spacerowej lokalizacja 2.
Ostatnio zmieniany: 12 lata 5 miesiąc temu przez Mirosław Kowalczuk.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Domki 12 lata 5 miesiąc temu #4345

  • Adam Ratajczyk
  • Adam Ratajczyk Avatar
Artur w sobotę będę na 100% w Mrzeżynie niestety niedziela w moim przypadku odpada:unsure: jeszcze się zdzwonimy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Domki 12 lata 5 miesiąc temu #4346

  • Mirosław Kowalczuk
  • Mirosław Kowalczuk Avatar
Ja również w sobotę na 100% jestem. Liczę na jakiś transport bo jeszcze rowerkiem pedałuję ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Domki 12 lata 5 miesiąc temu #4348

  • Tomasz Borus
  • Tomasz Borus Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 100
  • Thank you received: 1
  • Oklaski: 7
Tym razem w weekend pracuje, chyba ze po 14 ktos bedzie mial zamiar jechac i mnie zabierze. Jesli ktos jedzie w piatek to mam caly dzień wolny i z checia pomoge w rozbiórce.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Nasi Sponsorzy

Copyright © Towarzystwo Przyjaciół Rzek Iny i Gowienicy 2024
Wdrożenie strony: Jacek Nadolny w oparciu o CMS Joomla

Strona zbudowana w oparciu o szablon
TFJ Green - Joomla 3 Templates