Towarzystwo Przyjaciół Rzek
Iny i Gowienicy

Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
Sprawy naszego towarzystwa

TEMAT: Dokąd zdążamy jako TPRIIG

Dokąd zdążamy jako TPRIIG 11 lata 7 miesiąc temu #5748

  • Artur Furdyna
  • Artur Furdyna Avatar
  • Offline
  • Prezes TPRIiG
  • Posty: 1483
  • Thank you received: 179
  • Oklaski: 109
Ostatnio docierają do mnie wypowiedzi niektórych naszych członków wyrażające niezadowolenie ze zbyt mało "wędkarskiego" charakteru TPRIIG. Bardzo mnie te wypowiedzi dziwią i smucą, gdyż najwyraźniej ich autorzy nadal nie przeczytali naszego statutu ze zrozumieniem. W założeniu nasze stowarzyszenie nie powstało jako zastępstwo PZW, którego wszyscy jesteśmy członkami, tylko uzupełnienie o ekologiczny aspekt aktywności, niekoniecznie wędkarzy, tylko ludzi którym zależy na zdrowych ekosystemach naszych rzek. Wędkarsko każdy może się realizować do woli w swoim kole i nigdy nie było naszym zamiarem konkurowanie na tym polu z PZW. Natomiast patrząc na dość słabe wyniki aktywności kół w temacie ekologii wód, komitet założycielski właśnie dla wzmocnienia głosu, także wędkarzy, w tej tematyce, zdecydował o założeniu TPRIIG.
Ręczę każdemu "niezadowolonemu", że gdybyśmy stali się kolejnym klubem wędkarskim, nie osiągnęli byśmy tego statusu, jakim dziś możemy się szczycić- stowarzyszenia ekologicznego znanego w całej Europie, z zauważalnymi, jak nasze skromne możliwości, dokonaniami. Jeśli komuś jednak ten ekologiczny charakter tak doskwiera, że rozgłasza niezadowolenie, to przecież nie ma przymusu bycia członkiem TPRIIG..... Ryby w naszych rzekach łowić może każdy, kto posiada wymagane prawem i wymogami użytkownika rybackiego, zezwolenia......
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Dokąd zdążamy jako TPRIIG 11 lata 7 miesiąc temu #5749

  • Piotr Jurkiewicz
  • Piotr Jurkiewicz Avatar
  • Offline
  • Senior Boarder
  • Posty: 46
  • Thank you received: 21
  • Oklaski: 4
Tak pokrotce odpisze w tym poscie, w zupelnosci zgadzajac sie z Aerturem!!! Panowie wedkowac kazdy moze i nie brakuje takowych!!Ale zeby bylo co lowic, trzeba na prawde ciezko pracowac i to spolecznie. Zapraszam takie osoby w nasze szeregi a wtedy przekonacie sie na czym polega praca TPRIIG:cheer:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Dokąd zdążamy jako TPRIIG 11 lata 7 miesiąc temu #5760

  • zdzisław wysokolski
  • zdzisław wysokolski Avatar
Popieram w całej rozciągłości tematu.
Ostatnio zmieniany: 11 lata 7 miesiąc temu przez Jacek Maślanka.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Dokąd zdążamy jako TPRIIG 11 lata 6 miesiąc temu #5873

  • Mirosław Kowalczuk
  • Mirosław Kowalczuk Avatar
Powrócę do tematu. Ja Zdzisławie nie do końca popieram i nie w całej rozciągłości tematu bo do TPRIiG wstępowałem jako wędkarz nie ekolog. Czytając coraz częściej zamieszczane na naszej stronie głównej różne artykuły nie związane z wędkarstwem i naszymi statutowymi rzekami zastanawiam się czy komuś się w główce nie pomieszało?.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Dokąd zdążamy jako TPRIIG 11 lata 6 miesiąc temu #5874

  • Sebastian Podolak
  • Sebastian Podolak Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 224
  • Thank you received: 56
  • Oklaski: 14
Mirek,większość z nas wstępowała w szeregi TPRIiG jako wędkarze i nie ma w tym nic dziwnego.Różnica polega na tym że część zrobiła krok dalej łącząc wędkarstwo jako pasje swojego życia z działaniem na rzecz ochrony ekosystemów rzek i dorzeczy.Druga część naszych kolegów zatrzymała się tylko na wędkarstwie i traktują towarzystwo jako jeszcze jeden klub wędkarski (czasem odnoszę wrażenie że są u nas w większości)Propozycja dla wszystkich naszych wędkarzy aby w końcu poczytali nasz statut może im się odmiesza w główkach.
SEBASTIAN PODOLAK
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Dokąd zdążamy jako TPRIIG 11 lata 6 miesiąc temu #5875

  • Mirosław Kowalczuk
  • Mirosław Kowalczuk Avatar
jako członek zarządu odnieś się lepiej do zamieszczonego artykułu o szczurach i wytłumacz mi jako ten co zrobił krok dalej jak to się ma do naszego statutu i działań??

To są działania :http://www.1479.pzw.org.pl/wiadomosci/67739/60/konczy_sie_lowienie_zaczyna_lapanie
Ostatnio zmieniany: 11 lata 6 miesiąc temu przez Mirosław Kowalczuk.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Nasi Sponsorzy

Copyright © Towarzystwo Przyjaciół Rzek Iny i Gowienicy 2024
Wdrożenie strony: Jacek Nadolny w oparciu o CMS Joomla

Strona zbudowana w oparciu o szablon
TFJ Green - Joomla 3 Templates