Towarzystwo Przyjaciół Rzek
Iny i Gowienicy

Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
Sprawy naszego towarzystwa

TEMAT: Media - nasze sprawy

O:Media - nasze sprawy 14 lata 4 miesiąc temu #1145

Mirek
Mam sugestie, żeby wpisać
"aby ryby szlachetne troć i łosoś na stałe wróciły do swych prastarych tarlisk"

Pozdrawiam
Andriusza
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Media - nasze sprawy 14 lata 4 miesiąc temu #1146

  • Mirosław Kowalczuk
  • Mirosław Kowalczuk Avatar
OK wszyscy macie rację a Mariusz okazał się na dodatek b.spostrzegawczy wszystkie uwagi zostaną uwzględnione. Dodatkowo jakiś mały akcent świąteczny dodamy jak sugerował Artur F. podczas rozmowy tel.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Media - nasze sprawy 14 lata 4 miesiąc temu #1147

  • Ewa Leś
  • Ewa Leś Avatar
Przepraszam z góry za opóźniony odzew, ale byłam na wyjeździe służbowym. Uwagi przekazałam telefonicznie Arturowi- m.in. dodanie akcentu świątecznego i to co już tu napisał o pojęciu "ryby szlachetne" i "tarliska".

Kartka bardzo ładna, pomysłowa, aczkolwiek zastanawiam sie czy nie dodać by drugiej strony kartki albo "paska" wyjaśniającego bardziej istotę Waszej działalności.
Koniecznie zmiana koloru zielonego napisu, aby byl bardziej czytelny, widoczny. Także jakis tekst świateczny dzialający na odbiorcę + koniecznie bym zalaczyla życzenia świateczne - ale to albo w formie tekstu w mailu albo ladnego banerka świątecznego - chcemy troche wykorzystac fakt "światecznej atomosfery" sprzyjającej dzieleniu się ;)
Hmm myślę, że warto by puścić tą kartkę również na jakąś wędkarską bazę mailową- na pewno macie cos takiego, a jeśli nie to chyba możecie zrobić?
pozdrawiam wszystkich:)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Media - nasze sprawy 14 lata 4 miesiąc temu #1167

  • Mirosław Kowalczuk
  • Mirosław Kowalczuk Avatar
Poprawione pocztówki z małym akcentem świątecznym na okres świąt i bez na resztę dni. Uwagi wasze zostały zrealizowane - wstawiono brakującą literkę "L' wyostrzono konturem napis (kolor pozostał nadal zielony gdyż taki tylko komponuje się z całością), zamieniłem słowa jako pierwszy jest Łosoś i dodałem sŁowo "aby".

P.S. Ewo pocztówkę zamieścimy na forach wędkarskich i wszędzie gdzie się tylko da.

Co do treści pod pocztówką mam prośbę do reszty kolegów z ZARZĄDU TPRIiG, Panowie to wasze zadanie co tam się ma znaleźć.



Ostatnio zmieniany: 14 lata 4 miesiąc temu przez Mirosław Kowalczuk.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Media - nasze sprawy 14 lata 4 miesiąc temu #1171

  • Ewa Leś
  • Ewa Leś Avatar
górna wersja ma lepsze ułożenie tekstu, radziłabym tylko przesunąć "świąteczne dzwoneczki" coby o rybkę nie zawadzały ;)
Do treści koniecznie załączyć należy również zyczenia powiązane z prośbą o wsparcie konkretnych działań (wymienić moze na co pojdą te środki- ludzie wolą dokladnie wiedziec na co dają pieniądze). Tak więc teraz do pracy nad treścią Panowie! :B)
zobaczymy jaki będzie efekt końcowy- do końca tygodnia przydałoby się żebyście mieli już wersję ostateczną - pójdzie do wysłania i zamieszczenia jak to Mirek określił "gdzie się da".
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Media - nasze sprawy 14 lata 4 miesiąc temu #1175

A jak wygląda sprawa przekazania 1% podatku za rok 2009 dla TPRIIG? O ile dobrze pamiętam, 1% podatku za rok 2008 nie można było przekazazać. A jak jest w tym roku?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Nasi Sponsorzy

Copyright © Towarzystwo Przyjaciół Rzek Iny i Gowienicy 2024
Wdrożenie strony: Jacek Nadolny w oparciu o CMS Joomla

Strona zbudowana w oparciu o szablon
TFJ Green - Joomla 3 Templates