Towarzystwo Przyjaciół Rzek
Iny i Gowienicy

Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
Sprawy naszego towarzystwa

TEMAT: 1% podatku dla OPP TPRIiG

1% podatku dla OPP TPRIiG 12 lata 3 miesiąc temu #4777

  • Marek Malman
  • Marek Malman Avatar
Mam nadzieję, że kilka osób przekonam do wsparcia Was ( Nas)inicjując akcję na marfish.pl
Ostatnio zmieniany: 12 lata 3 miesiąc temu przez Marek Malman.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

1% podatku dla OPP TPRIiG 12 lata 3 miesiąc temu #4782

  • Artur Furdyna
  • Artur Furdyna Avatar
  • Offline
  • Prezes TPRIiG
  • Posty: 1483
  • Thank you received: 179
  • Oklaski: 109
Witaj Marku!
Cieszymy się i dziękujemy za wsparcie naszych działań. Co do artykułu, to postaramy się dostarczyć Ci nieco więcej informacji o naszych działaniach. Nie pamiętam, czy mam Twój adres, ale jakoś się skomunikujemy.
Już dziś dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierają.
Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

1% podatku dla OPP TPRIiG 12 lata 3 miesiąc temu #4783

  • Marek Malman
  • Marek Malman Avatar
Arturze masz mój adres przecież wysłałem do Ciebie maila :)
Czekam na informacje o przepławkach w takim razie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

1% podatku dla OPP TPRIiG 12 lata 2 miesiąc temu #5025

  • Artur Furdyna
  • Artur Furdyna Avatar
  • Offline
  • Prezes TPRIiG
  • Posty: 1483
  • Thank you received: 179
  • Oklaski: 109
Wreszcie działa. Wczoraj odnotowaliśmy transzę z US Goleniów w kwocie 1100 złotych z wpłat 1% za zeszły rok. W ciągu najbliższych tygodni wpłaty powinny spłynąć ze wszystkich US. Wymaga to dotarcia dyspozycji z Ministerstwa Finansów. Tym niemniej, po pewnym czasie, powinny spłynąć w całości. Wobec naszych zamierzeń tegorocznych każdy grosz się przyda..... oprócz wkładu naszych rąk pewne rzeczy będziemy musieli opłacić....
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

1% podatku dla OPP TPRIiG 12 lata 1 miesiąc temu #5101

  • Artur Furdyna
  • Artur Furdyna Avatar
  • Offline
  • Prezes TPRIiG
  • Posty: 1483
  • Thank you received: 179
  • Oklaski: 109
WSZYSTKIM , KTÓRZY WSPARLI NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ PRZEKAZANIEM SWEGO 1% SERDECZNIE DZIĘKUJEMY. DZIŚ JESZCZE NIE ZNAMY KWOTY, POZA GOLENIOWEM, JAKA ZOSTAŁA NAM PRZEKAZANA W 2011 ROKU, JEDNAK NIEBAWEM, PO 15 MARCA, SPŁYNĄ WSZYSTKIE ŚRODKI. OD WASZEGO WSPARCIA ZALEŻY W JAKIM STOPNIU BĘDZIEMY W STANIE CHRONIĆ NASZE RZEKI ORAZ DZIAŁAĆ NA RZECZ ICH RENATURYZACJI. LICZYMY, ŻE I W TYM ROKU WESPRZECIE NASZE WYSIŁKI.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

1% podatku dla OPP TPRIiG 12 lata 1 miesiąc temu #5104

  • Mirosław Kowalczuk
  • Mirosław Kowalczuk Avatar
Z mojej strony dodam, że wpływ za ubiegły rok w całości z 1% będzie również dla nas wszystkim z TPRIiG powinien być doskonałym wskaźnikiem czy w dalszym ciągu promować naszą rzekę i udostępniać jej zasoby za śmieszne grosze z opłat PZW dla wszystkich poławiających czy raczej dążyć do wprowadzenia dziennych licencji do połowu w dorzeczu rzeki Iny. Puki co słychać jedynie głosy uznania dla naszej społecznej pracy za które niestety nie zakupimy paliwa i innego sprzętu w czasie ochrony i nie tylko w czasie ochrony bo przecież kontrole rzeki odbywają się w czasie całego roku. Być może Ina będzie puki co jedyną rzeką w Polsce monitorowaną elektronicznie za pomocą kamer i czujników ruchu za które przecież trzeba będzie sporo zapłacić.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Nasi Sponsorzy

Copyright © Towarzystwo Przyjaciół Rzek Iny i Gowienicy 2024
Wdrożenie strony: Jacek Nadolny w oparciu o CMS Joomla

Strona zbudowana w oparciu o szablon
TFJ Green - Joomla 3 Templates